Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agawa_Agaw

Masaż antycellulitowy - ból i mega siniaki - normalne?

Polecane posty

Gość Dusiczka2208
Wiele chyba zależy też od tego jak dana osoba reaguje na tego typu zabiegi, ja nie mam z tym problemu - a moja siostra nawet po niezbyt silnych uciskach i masazach miewa siniaki. Ważne też aby wybrać się do profesjonalnego masażysty. Ja chodzę na masaże antycellulitowe do kliniki Profemed w Warszawie i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Emilia
Własnie widziałam, ze w profemedzie maja jakieś promocje na pakiety zabiegów - byłam kiedyś u nich na masażu czekoladowym i było bosko, wiec na taki antycellulitowy w promocji to sie tez skusic mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia_mysiunia
Mi się marzy taki masaż czekoladowy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaula
dzis zrobilam sobie ten zabieg w domu...tak bolalo ze nie moglam tego przezyc...masakra...moje uda wygladaja starsznie milion siniakow,że az moj facet kazde mi dzis do lekarza...az tak sie o mnie boi :)Mam nadzieje ze przejdzie...zobaczylam w internecie wiec...jak wszyscy to czemu nie ja :) poszlam i kupilam..he teraz chyba troszke zaluje...a dzis jeszcze sylwestra..chcialam ubrac na wieczor sukienke...lecz nie moge bo wszystko widac starsznie...zostaly mi tylko leginsy czarne... Szczesliwego nowego roku..niech wasze uda promienieja anie fioletuja :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam masażer antycellulitowy (zamówiłam taki profesjonalny w hurtowni mimari bo był niedrogo) i ok, czuje jakiś tam ból, skóra jest zaczerwieniona, czasem jakiś mały siniak się pojawi ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja masażystka Ania z http://jadoreinstytut.com/ robiła mi masaż bardzo delikatnie i nie miałam aż takich siniaków i nie bolało tak że miałabym się żalić na forum obcym ludziom :D może to zależy właśnie od umiejętności masażystki (czyli dobrze trafiłam!) lub od ilości cellulitu, indywidualnych odczuć, nie wiem xd w każdym razie ja jestem zadowolona i z przebiegu masażu i z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma sażystka
Jeśli po masażu powstają siniaki, oznacza to błąd w sztuce masażu. Siniak jest konsekwencją uszkodzonej tkanki. Masaż bańką robi sie do momentu powstania odpowiedniego odczynu skóry. następnie odkłada się bańkę i stosuje się masaż izometryczny. Masażysta nie może dopuścić do siniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella

Mi pomogła na rozstępy zabiegi na tkankę łączną falą. Robiłam to na Zakątku 13 w Krakowie. Moim zdaniem efekty i cena super. Płaciłam coś koło 100 zł za zabieg, bo kupiłam w pakiecie. Teraz tych rozstępów nie ma, nie widać. Ja jestem zadowolona. Sam zabieg do przyjemnych nie należy, ale do przeżycia, więc ok. rehabilitacje.org tu jest chyba o tym więcej coś napisane o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×