Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna_29

Rozwod bez orzekania o wine a alimenta.

Polecane posty

a gdzie i z kim mam 3 dzieci malych zostawic??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????kto ich bedzie odbieral z przedszkola i zanosil ich jesli ja do pracy pojde?wiecie sami jak z praca teraz jest a alimenty chce zebym mogla dzieci utrzymac glupie pytanie naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REDI
DO ZNIECIERPLIWIONY Pani Justyna dokładnie opisuje sytuację . Dlaczego zabierasz głos skoro nawet nie raczysz przeczytać ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" a gdzie i z kim mam 3 dzieci malych zostawic???????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ??????????kto ich bedzie odbieral z przedszkola i zanosil ich jesli ja do pracy pojde?wiecie sami jak z praca teraz jest a alimenty chce zebym mogla dzieci utrzymac glupie pytanie naprawde.? Dostałem .....jakąś odpowiedź. Na trzy najważniejsze nie dostałem żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REDI
Justyna musisz być silna i walczyć o dzieci i siebie .Mężczyżni pokroju Twojego męża uwielbiają poniżać kobiety . Wiem , że jest CI BARDZO CIĘŻKO , ale musisz wiedzieć że tacy ludzie się nie zmieniają . Tylko od Ciebie zależy ile czasu będziesz chciała się męczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka120
Witam wszystkich, dokładnie jakbym czytała moją historię. Mam trójkę malutkich dzieci, i również tak jak Panią mąż bardzo źle mnie traktuje, znęca się nade mną psychicznie, nie interesuje się dziećmi, z wszystkim jestem sama, itd. Małżeństwo nie układa się już od 1,5 roku, trzecie dziecko było wpadką mimo tego że się zabezpieczaliśmy. Nie mam możliwości pracy ze względu na dzieci, mąż nie łoży na dzieci, jestem uzależniona pd pomocy finansowej rodziców, i chcę rozwodu, i alimenty, już mam dość takiego życia a zwłaszcza że na to wszytko patrzą moje kochane dzieci, o tyle dobrze ze mąż też tego chce. Nie boję się, że sobie nie poradzę ponieważ mam bardzo duże wsparcie ze strony rodziny mojej jak i męża, tylko boję się natomiast tego czy wogóle jest szansa żebym dostała rozwód, jeżeli mamy trójkę dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×