Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość ANAAABEELL
jejku dziewuchy jak sie rozpisalyscie! bardzo dobrze heh:D witam nowe kolezanki i widze, ze wiele wspolnego mamy :) widze, ze mowa o wieku byla:) a wiec tu moze sie zdziwicie - ja rowniez jak "no jasne" mam 21 lat:) moj ma 26 i jestesmy razem prawie 2 lata z krotka przerwa...;) widze,ze prawie wszystkie tu moje drogie kolezanki stosuja to samo co ja - STOSUNEK PRZERYWANY!! hahahaha dobrze..;) 901501 - ciekawa :) - ja tez mam przewaznie bole na tydzien przed @ ale jeszcze sie nie pojawily :) (pfu pfu ;) ) czy czy czy czy - widze, ze nadal jestes optymistka tak jak ja :) - czyli nic z tego nie bedzie :) Kotka Mruczurotka - ja wierze, ze sie uda :) a tak w ogole to tez chce miec 3 dzieci od zawsze! hehe ale sie dobralysmy! buuuziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
Witam witam dziewczynki :) no naprawde fajnie sie dobralysmy :D mam nadzieje ze na topiku pozostaniemy nie wazne czy bedziemy czy tez nie w ciazy ;) fajnie by bylo w kazdym razie :) musze dzis sprzatac a mi sie nie chce , narazie pije kawe i sobie siedze . Anabella- no nadal mysle ze nic z tego . dziewczynki gdybysmy sie nie spotkaly to zycze udanych majowek 🌼 🌼 🌼 spedzcie go weseolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
Hej dziewczyny:) jak dzis samopoczucie? u mnie nieciekawie jakies rewolucje mam w brzuchu pewnie od wczorajszych kielbasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
no ja juz posprzatalam to co mialam do zrobienia :D teraz sobie leniuchuje na balkonie popijajac kawke :P no mnie brzuch troche boli tak jak na okres :) a samopoczucie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Nad ilością się nie zastanawiam. Choć 3 to dobra liczba. Ale co myślicie o płci? Bo ja strasznie chce mieć chłopca... Wiem, że to głupie i puste, ale mogłabym w ogóle nie mieć dziewczynki... To u nas rodzinne, że dziewczynki są jakby niechciane i potem mają gorzej... Ja tak miałam i teraz nie chce przenosić tego na swoje dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
:D ja to bym chciala 1 chlopca miec ;) a pozniej dziewczynke :D wiecie nie zbesztajcie mnie :P ale sobie zobaczylam na chinski kalendarz plci , sa 2 rodzaje i w dwoch wyszlo ze chlopca bym miala :P :D i jeszcze cos , gdyby sie udalo ze zaszlam w ciaze teraz to akurat (jesli mi sie owulacja nie przesunela itd) kochalismy sie w dni owulacji wiec rowniez spora szansa na chlopca :D ehhhh :) ale 3 dzieci marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
Hej dziewczyny ja kochałam sie z moim facetem wczoraj(a dzisiaj mam miec owulacje) dodam ze ostatnio spóżnił mi sie okres 2 tygodnie,przed okresem współżyliśmy 2 razy,tydzien po okresie ze 3 razy no i własnie wczoraj dzien przed owulacja. Czy jest szansa na dzidzie? co powinnam jeszcze zrobic zeby sie udało? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
hej :) coz zrobic wiele nie mozesz , proponuje kochac sie jeszcze dzis i jutro :P ale dzien przed owulacja to rowniez dzien plodny o ile ona wystapila w tych dniach co powinnach radze ci kochac sie dzis jeszcze badz przez 4 dni jeszcze co 2 dzien :) no i zycze powodzenia :) a jak dlugi cykl bywa u ciebie ? kiedy mialas ostatni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
róznie to bywało z cyklami ale od paru miesiecy miałam regularnie z tym ze ostatnio spóżnił mi sie okres 2 tygodnie,a ostatnia @ miałam 16.04 nie wiem czy jeszcze moge sie kochac bo we wtorek mam wizyte u ginekologa,ale zawsze mozna ja przesunąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
ale ginekolowi nic nie przeszkodzi ze sie kochalas :d tego on nie widzi :D spokojnie kochaj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
kasia_asia - mysle, ze szanse sa :) mysle o sobie i chyba za czesto sie kochalam...bo przed, w trakcie i po...heh ale co poradze jak taaaka ochote mialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
dziewczyny wiecie co wam powiem... ja juz do głowy powoli dostaje ciagle mysle o dziecku,o tym czy jestem w ciazy tak bardzo bym chciała ze nie macie pojecia. mój facet mówi jak sie czegos bardzo chce i ciagle o tym mysli to i tak nic z tego nie bedzie. powiem wam chodz to moze nie ma nic wspólnego z ciaza ale otatnio bola mnie piersi,troszke mi urosły :P a juz od paru dni boli mnie podbrzusze jakby jajnik tak i tez miałam ostatnio jak mi sie okres spóznił. ciazgle czytam i czytam a tu o dziecku, a yu o ciazy a tu jeszcze o czym innym ciazle musle o tym czy jestem w ciazy jeszcze nie,czy dzisiaj sie kochac... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Mi tez marzy sie synuś nawet mamy dla niego juz imie :D u mnie samopoczucie ok, to przez tą pogodę jest po prostu pięknie :):) kasia_asia -witam:) no jeszcze sie starajcie, i będziemy czekac na efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
oj bedziemy bedziemy sie starac :) Dzieki dziewczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
do - kasia_asia--- a kiedy masz planowo dostac okres? pocekaj najbardziej no i recepta dobra jest zachowanie zimnej glowy choc to przychodzi trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
planowo mam dostac okres 14 maja musze cos robic bo ciagle o tym mysle i mysle juz sama nie wiem co mam robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
wątpie w to ze jak pójde do lekarza tego 4 to mi powie ze jestem w ciazy bo to bedzie za szybko,ale kiedy najlepiej jest zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
kasia ale jesli ty idziesz tylko dlatego do lekarz by potwierdzic ciaze to sporo za wczesnie poczekaj do dnia okresu , zobaczysz czy ci sie spozni jesli spozni zrobisz test badz w dniu spodziewanej miesiaczki wczensiej to on ci nie potwierdzi bo na usg nie zobaczy nic bobedzie za wczesnie . jedynie beta zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - zgadzam sie. Czekac do terminu @ u mnie i u wiekszosci jeszcze tydzien...heh...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
nie nie dlatego zeby potwierdzic ciaze,umówiłam sie juz dawno bo spóżniał mi sie okres a ze długo sie czeka to mam termin na 4.05,ja wiem ze to jest jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
a u mnie jeszcze 2 tygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
to czekanie jest najgorsze...i jak tu o tym nie myslec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
no ja bede wiedziala za tydzien i 1 dzien ;) co to bedzie co to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czy czy czy
kasia - asia aha myslalam ze chcesz isc potwierdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ja to mam jakies dziwne bole po bokach w ogole dzis sie czuje do d**y ... w sumie jezeli mialoby sie udac to jakos dzis byloby zagniezdzenie jak myslicie? jestem 7 dni po stosunku, niektore z was z tego co pamietam podobnie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia
czy czy czy- nie nie to jeszcze za wczesnie to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Afektywna 25
Anabell - ja to nie mam pojecia kiedy sie zagniezdza :D myslalam ze np mamy dni plodne badz owulacje plemniczki leca , i dostana sie tam gdzie maja , i sie do 2 dni zagniezdzaja szczerze to ja nie wiem jak to wyglada :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×