Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość bez komentarzaaa
no mi dopiero 3 test wyszedl tydzien po termnie @, kiedy juz bylam pewna ze mam cyste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wtedy w 6 tyg test wyszedl w pon a w czwartek do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jakas mala moze byc :P jak nie dostane okresu choc wiem ze dostane , ale dziewczyny nie jest tak zle :) lepiej wiedziec ooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ;) choc nie zaprzecze ze przed spojrzeniem nie przezegnalam sie :P ale to dzieki wam , jest normalnie ;) bo tu taki fajny klimat :D w maju to bedzie staranko oooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja to dopiero w trakcie dzialan i musze czekac do 25 maja.... ech... najgorsze to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurza twarz dlaczego ten czas sie tak wlecze zawsze do usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka to ty juz bedziesz wtedy po a ja starac sie bede mogla dopiero po 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny ze az sieboje troche test robic znow rozczarowanie a taki piekny prezent mezowi chcialabym zrobic moze innym razem. czy czy- tez mam przeczucia ze dostane@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
nie wiem czemu ale jakos nie moge w to uwierzyc ze mogloby mi sie udac za pierwszym razem... czy w ogole jest to mozliwe..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
szkoda za @ nie mamy w tym samym dniu hehe byloby ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - pewnie ze to mozliwe jest , wg statystyk kobiety w pl zachodza za 1 razem , 2 miejsce udaje sie za 2 razem 3 miejsce za 3 razem :D a maly odrebek za kilkoma razami , oczywiscie to sa statystyki , jak mozna poczytac jedni zachodza zaraz za 1 razem a innym udaje sie po 6 probach :) to tylko ogolna statystyka powiem ze jak autorka ja i anabela my nie planowaly , ale ze byly dni plodne wiec jakos tak wyszlo :D nam :P ale ja przepasowalam owulacje :D wiec takie starania prawdziwe beda w maju , taki 1 cykl naprawde staran ;) monia231- hmm... nie nakrecaj sie ze dostaniesz @ , troche rozluznij sie , fakt dla meza piekny prezent jak rowniez dla ciebie ;) ale nigdy nic nie jest starcone :) moze akurat sie udalo ;) moze faktycznie poczekaj jak si e@ spozni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - pewnie ze to mozliwe jest , wg statystyk kobiety w pl zachodza za 1 razem , 2 miejsce udaje sie za 2 razem 3 miejsce za 3 razem :D a maly odrebek za kilkoma razami , oczywiscie to sa statystyki , jak mozna poczytac jedni zachodza zaraz za 1 razem a innym udaje sie po 6 probach :) to tylko ogolna statystyka powiem ze jak autorka ja i anabela my nie planowaly , ale ze byly dni plodne wiec jakos tak wyszlo :D nam :P ale ja przepasowalam owulacje :D wiec takie starania prawdziwe beda w maju , taki 1 cykl naprawde staran ;) monia231- hmm... nie nakrecaj sie ze dostaniesz @ , troche rozluznij sie , fakt dla meza piekny prezent jak rowniez dla ciebie ;) ale nigdy nic nie jest starcone :) moze akurat sie udalo ;) moze faktycznie poczekaj jak si e@ spozni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
czy czy- podnioslas mnie na duchu:) kolejna iskierka nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
oki tez uciekam musze psa na spacer wyprowadzic bo jak sie nie wybiega to mi pozniej buty konsumuje hehe coz zrobic... taka rasa:) do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
a ja to dziś powtórkę z rozrywki miałam..mój biedny żołądek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
hej dziewczynki. chyba zadnej nie ma. ja znow siedze sama bo ten moj jak zwykle pojechal na fuche i bedzie ok 21. niedawno skonczylam malowac wrota od garazu i mam czas posiedziec przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sama :P akurat wejszlam i szukalam topiku musze sobie go w ulubionych dodac :D a mnie tak krzyz boli , nerki chocby sama nie wiem :( nowe objawy okresowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0 [zgłoś do usunięcia] baskaj23 a ja to dziś powtórkę z rozrywki miałam..mój biedny żołądek to musi byc meczace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej dziewczyny ja dzisiaj byłam odreagować poranne stresy. Wybrałam się z synem na zakupy, do mamy i nie dawno wróciłam, męża nie mam wyjechał mi kurcze służbowo no i musiałam gdzieś upuścić moją gorycz. Ja zrobiłam test po to żebym mogła bez skrupułów zafarbować włoski, ale i tak kupiłam farbe bez amoniaku. @mam mieć 09.05 jak narazie o @ ani słychu ani dychu czyczyczy no to zaniedługo rozpoczynamy starania!!!:) współczuje, ale buzia do góy jeszcze będziemy się z tego śmiać tak jak z twoich opowieści, a tak między wierszami to ja znowu mam 175cm i 58kg i jestem taka szczuplutka i też wyglądm na 17lat, że niedawno w knajpie musiałam pokazywać obrączke z wygrawerowaną datą ślubu bo dowodu nie miałam, a alkoholu mi nie chcieli sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
ooooo a inka chyba ze śląska do nas zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda milo cie widziec :) pewnie ze beda starania nowe i to z powodzeniem ;) rozgoryczona nie jestem , troche smutno bylo ale tylko troche ;) co do slaska ja pochodze z gornego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
:) wlasnie nie wiem jak dodac topik do ulubionych zeby potem nie szukac topiku. na razie w google wpisuje " zaplodnienie kafeteria" i tym sie ratuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×