Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

co do zimna - jednej moze byc lodowato zimno inna moze miec naplyw goraca jestem za tym ze kazda przechodzi i czuje inaczej a jakis procent nie czuje nic :P dziewczyny trzymakkkk kciuki wielkie za was ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy czy - dzieki ale nie uwazam by nam sie udalo. Ja mialam owulacje 27 kwietnia a wspołzylismy co 2 dzien do 30 kwietnia to jak mi sie uda to i tobie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak by bylo tak jak mowisz ze bede w ciazy to napewno was nie zostawie bede z wami codziennie i 3mam kciuki mocno mocno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia231 - :D:D w maju sie przypilnuje dobrze :P akurat chcialam wyjsc do sklepu a klucza nie mam i nawet dobrze bo bym test z pewnoscia kupila :P juz go nawet na kartce zapisalam ale skreslilam w drodze mialam sie zastanowic czy kupi czy tez nie :P z ta ciaza to wcale tak latwo nie jest kurcze :P ja to sie naprawde czasami dziwie z tymi wpadlami :D tez bym tak chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy czy - dzieki ale nie uwazam by nam sie udalo. Ja mialam owulacje 27 kwietnia a wspołzylismy co 2 dzien do 30 kwietnia to jak mi sie uda to i tobie tez. ty masz duze szanse bo wspolzylas do 30 kwietnia co 2 dni a owu mialas 27 a ja ja mialam 26 a wspolzylismy 21,23,24 , wiec szanse mysle sa jakies ale nie wielkie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie bylo trudno zajsc w ciaze przytulalismy sie przez caly miesiac co 2 dzien i wyszla corka a jak teraz bedzie............. A co do testu to zamierzam go dzis kuppic i zrobic po kryjomu jak wyjdzie ze jestem to chce mezowi sniadanie ładne zrobic a test kolo talerza polozyc:)) zdziwi sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres hmmm.... Jak odstawilam tabsy to byly 27, 28i 32 a teraz chyba bedzie 33 bo pozno owu mialam z tym ze czulam jakbym wczoraj miala dostac zdawalo mi sie ze cos leci a tu sucho Uda Ci sie trzeba w to wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem , ja mam punktualnie co 30 dni :D jak w zegarku szwajcarskim . pewnie ze sie uda czy predzej czy pozniej ale sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sniadaniem to napewno dlugo nie zapomni..... ale a jak bedzie inaczej to podkule ogon i nic nie powiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ze sie nie smuce nie teraz to innym razem co miesiac sznsa jest Masz dobrze z @ jak masz tak regularne ja to nie wiem nawet czego sie spodziewaci kiedy hehehe Szukam jakis ladnych albumow bym mogla w trakcie ciazy robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam bardzo regularne zawsze takie mialam :) tylko raz jedyny sie spoznil ale to oczywiste moze sie zdarzyc :) albumy powiadasz :P to ja lubie popatrzec sobie na wystroj pokoju dzieciecego , lubie wozki poogladac :D i moj mi sie ciagle wypytuje czy mi w brzuchu burczy :P nie chce bym miala okres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ja ci powiem kazdy pragnie dzidziusia i milo jest tak sobie popatrzec dlatego tak mysle ze zrobie sobie dziennik z brzuszkiem oczywiscie jak w ciazy bede taka mala pamiatke bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno trzymam kciuki bys nie dostala juz okresui przez najblizsze 9 miesiecy tez nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki album bardzo fajny , od pierwszego zdjecia usg , pierwsze zdjecie juz na swiecie itp :) ehhh ale sie rozmarzylam :) dzieki za trzymanie kciukow , kazdej z nas sie uda , ale w tym raczej nie wyszlo ;) nawet nie jest tak zle , w koncu tyle jeszcze przedemna /przed nami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie ma co sie załamywac na starcie a pozniej bedzie mile rozczarowanie uda sie w koncu kazdej z nas sie uda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och my sie tu nakrecamy a jak nam nie wyjdzie to bedziemy razem cierpialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze nie powiem jak dostane okres ze "nic sie nie stalo" bo w kazdej z nas obudzi sie nutka rozgoryczenia , zawsze to dla nas takie przykre , ale mysle ze nawet jak terza sie nie udalo a estem pewna na 100% i mowie to szczerze to troche przykro bedzie , ale w maju to beda juz takie prawdziwe starania ;) i z tego sie ciesze najbardziej :) wogole takie spioszki dziedziece sa takie milutki :D:D w domu gdzie niemowlak jest to inny zapach taka czystosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ty jestes pewna i ja tez jestem pewna ze z dzidzi nici beda narazie ale trzeba zyc dalej moze nie czystoscia pachnie a kosmetykami chusteczki nawlizane i pampersy pachnace, oliwka do kapieli chociaz czystoscia tez hahaha Ciekawe jak tam innym kobietom poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz robie postanowienie jak nie bede w ciazy to dam sobie spokoj i bede sie na lato odchudzala oooo i to bedzie dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pare dni 2 .do 4 i bedziemy wiedzialy komu sie udalo :) mysle ze ktorejs napewno ;) a reszta na nastepny miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ciaza by wplynela korzytsnie :D bo ja strasznie chuda jestem :O a tak pare kg i okraglejsza calkiem inaczej kobieta wyglada :D pisalam wam ze prawie 24 lata a wygladam na 17 :P hehe raz kupowalam test z apteki , sprzedajac mi go kobieta tak mi wszytsko dokladnie opisala , jak i co trzeba zrobic , kiedy go mozna wykonywac , poczulam sie tak jak tlumaczy mlodej dziewczynie :P bylo to rok temu nie powiem troche mi sie glupio zrobilo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×