Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Jak bylam w twoim wieku to zaszlam w 1 ciaze niestety 4 miesiace po porodzie synek zmarl na serce wada wrodzona. Powiem ci ze bardzo dobrze mi sie chodzi w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - hejo:)to widze Twoj tez udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim mezem jestesmy 9 lat w tym 2 po slubie ktotki staz ale nie narzekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
monia231 - przykro mi:( ja mimo mlodego wieku tak po cichutku chcialabym zeby sie udalo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
redsik..mniami..to napijcie się za mnie majóweczki ;) a ja mam 29 lat a mój ukochany mężczyzna 25 :) :) :) i chyba między innymi dzięki temu nie czuję się na swoje latka..jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj udany udany :P az za bardzo czasami myslal ze jak sie spusci w dni nieplodne to tez dzidzia bedzie :P a pozniej stenkal jak male dziecko ze nie ma :P muasialam mu wszytsko powoli wytlumaczyc :P juz zaczal jarzyc troche co i jak :P bardzo mi przykro z powodu twojego malego :( ja sie boje tego dziewczyn chorob , badz straty dziecka kiedys :( bardzoo takich rzeczy sie boje :( badz nieplodonosci ... smierc lozeczkowa i wiele wiele innych ... bardzo mi przykro monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
9 lat no no bardzo krotki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabel mi tez przykro ale juz 3 lata minely. Wiek kazdy w sumie jest dobry jak tylko chce sie dziecka jak mialam. Ja chcialam juz dziecko po liceum ale moj chlopak (teraz maz) nie chcial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
moni - to współczuje mi w ciąży chodziło się żle ciągle jakieś problemy, a o porodzie nie wspomne, ale co się nie robi dla tych mały istotek ( łobuzów) czyczyczy no to witaj w klubie naszych udanych tatuśków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
baskaj23 i bardzo dobrze! powiedz jak Twoje samopoczucie?? objawy meczace? czy jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj choroby sa najgorsze ale trzeba sie skupic na dzidziusiu to bedzie dobrze. Moja corcie uwielbiam nad zycie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
hehe ja tez mojemu musialam tlumaczyc kiedy sa dni plodne bo myslal ze kobieta w kazdym dniu moze zajsc w ciaze:) tez boje sie nieplodnosci poronienia itd mam 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh :D terza wyslalam go do sklepu :P to mowie na chwile wejde bo on taki ciekawski nos ma :P i zawsze zaglada co pisze gdzie pisze itp :P musialam tu wejsc bo inaczej jak omine cos to nie polapie sie :P musze byc na bierzaco :D ale powiem wam ze kazda z was to fajna babeczka ;) nie zawsze takie na kafe spotkac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
no w liceum jeszcze o tym nie myslalam :) jaaaa i znowu sie nakrecam przez to gadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 2 cesarki i jak teraz bede w ciazy to mam nadzieje ze bedzie natura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
tez zauwazylam, ze fajnie sie dogadujemy i na dodatek jest tu rozny przedzial wiekowy:) co w niczym nie przeszkadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podoba na forum z wami wszystkimi:)) a mi kazdy powtarza ze mam 16 lat a nie 24 bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelll - ehh tam nie zaszkodzi troche sobie powkrecac wkoncu predzej czy pozniej :P tez bedziesz brzuchata jak i my wszystkie a moze i w jednym czasie :D no wiecie wielki bum :P monia 231 - mam kuzynke ktora miala 2 cesarki ale ona strasznie waska w miednicy jest a kolejnych dzieci nie planuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy ja bede miala 24 ale wygladam na 17 - hahahahahaha ale mnie rozbawilas! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
to się nazywa solidarność jajników:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
czy czy czy czy mnie tez piwa bez dowodu nie chca sprzedac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANAAABEELL czy czy czy czy ja bede miala 24 ale wygladam na 17 - hahahahahaha ale mnie rozbawilas! taka prawda :P mam 154 i 40 kg :P taka natura :P wiesz ile problemow czasami przez to mialam :O ehhh :D teraz przyjmuje jako komplement :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czy ja przy pierwszym porodzie nie mialam postepu i cesarka a ze w druga ciaze zaszlam 6miesiecy pozniej to lekarz wolał bym miala cesarke ale teraz sie nie zgodze i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa kutwa oni sie nic nie znaja my jestesmy poprostu piekne i mlode i z tego sie trzeba cieszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
było rzyganko i ja nie mam pojęcia kto wymyślił pojęcie :poranne" nudności bo ja to nie znałam dnia i godziny.. ale teraz juz sie uspokoiło i tylko mdłości czasami miewam..ponoć ciąża mi służy bo strasznie spokojna sie zrobiłam ?! :/ w poniedziałek kolejna wizyta no i w przyszłym tygodniu czekają mnie badania prenatalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
nom popieram fajnie tu u was:) moj wroci dopiero ok 21 wiec jeszcze posiedze z wami jak nie uciekacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×