Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość baskaj23
papap czy czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranne to chyba przenosnia albo pewnie ktorys facet tak to nazwal:P Baskaj wszystkiego dobrego tobie i dzidzi zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
mój ok23.faceci są jak dzieci :) mój jak się dowiedział że wstępnie termin porodu mamy na 25 listopada twierdził że to jest jego dziecko i urodzi się11 w dzień niepodległości ;))) słodziutkie to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze tak mowi:D ja lubilam jak mnie moj po duzym brzuszku glaskal i mowil do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
cos mi internet siada wiec jak sie nie pozegnam to przez to ;) baskaj23 - ja rowniez zycze szczesliwego rozwiazania :) mam nadzieje, ze i my niedlugo do Ciebie dolaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze ciaza to nadzwyczajne zjawisko a porod to jest jakis cuddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie na tym forum poinformuje was w pon mam nadzieje ze bedzie pozytyw i wy tez dolaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
jak tak was czytam to juz bym chciala! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabell a powiedz ktora z nas tu by niechciala. Az mi lepiej jak z wami pisze ulga i brak myslenia tylko o tym zebym byla SUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
ojj cos mnie zaczal znow brzuch pobolewac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
kobietki a wy juz po owulacji i czekacie na @ czy w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
Dobranoc ja tez mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
napewno facet hihi..dziękujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
większość dziewczyn czeka na @ .. a ja razem z nimi tylko że ja czekam aż któraś powie że nie @ została wstrzymana :)))) TTTTTAAAAAAAAKKKKKK mocno trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na @ i czuje ze zbliza sie wielkimi krokami:( nie robie sobie juz nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej a ja zrobiłam test i wyszedł negatywnie w sumie myślałam, że będzie ze mną gorzej, ale w sumie przyzwyczaiłam się już do klęski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop mnie tez to czeka wiec nie martw sie bo w tym cyklu sie napewno uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Moni ja tobie też tego życze także w tym miesiącu trzeba dać czadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalen ja w sumie sobie odpuszcze juz jedno dziecko mam wiec samo jakos wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Ja też mam ale nam wszystkim chce się kolejnej kruszynki no i takie troche ciśnienie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem tez juz bym chciala ale niestety musze jeszcze poczekac:( a twoje dziecko ile ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
mój chłopczyk 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
to super tak to spokojnie macie czas my mamy zbyt dużą przerwe i to mnie martwi no, ale na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczny :) szkoda ze nie wyszlo ale w maju sie uda :P kurcze tez bym test zrobila ale ...... nie nie nie , nie chce widziec jednej kreski , wole juz dostac okres :) jeszcze tylko jutro tyle wytrzymalam to do jutra tez :P baksaja -a to ty w ciazy jestes :D ja tak myslalam myslam ktora to :D gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 lat to duza przerwa a my z mezem nie chcemy dlugo czekac:) Czy czy - tez tak mysle wole okres dostac dzis mnie zemdlilo jak platki z mlekiem jadlam ale to jednorazowe. Test zrobie jutro albo w niedziele to dam znac czy bede :) czy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do kobiet w ciazy czy bylo wam na poczatku zimno mi jest a do tego od wczoraj zaczelam sie wiecej pocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
hej kobietki:) ale dzis sie kiepsko czuje.. rano zjadlam mala kanapke i teraz mnie strasznie mdli... nie wiem czy to przez zblizajaca sie owulke czy przez pogode ale leze plackiem i boje sie ruszyc:) pozdrawiam i milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) monia cos mi sie wydaje ze tobie sie uda :P wiec jesli tak bedzie to przychodz na nasz topik :P ja wam powiem ze teraz jestem pewna na 100% ze jutro dostane okres, czesto w nocy dostaje wiec moze byc z soboty na niedziele etc.. zle troche wyliczylam :P bo owu prawdopodobnie mialam 26 kwietnia , a my dzialalismy 21 ,23 i 24 , bo 25 mi sie juz nie chcialo :P a owu mysle ze mialam 25 :) ale nic nie szkodzi teraz dopilnuje sie w maju :) najlpeiej nie robic testu lepiej dostac okres sie wie na czym stoi nizeli zobaczyc 1 kreske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×