Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość inka linka
nom my tez zamieszkalismy razem bo ciezko by bylo dojezdzac do mnie 300km oki ja uciekam bo wlasnie moj wjechal:) mam nadzieje ze sie nie przyklei do nowo pomalowanych wrot hehe. zycze milej nocki czy czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
no dziewczynki ja wróciłam ale was chyba już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
no mojego też nie ma , synek zasypia i nudy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej!!!!!!! kupilam test zrobilam iiiiiiiiiiiiii.................................. NEGATYWNY :( Powtorze jak nie dostane@ 11maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na to wychodzi ze wszystkim nam jest pisana niepewnosc narazie Pilam szampana przepraszam za jakies bledy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko na chwilke widze ze was nie ma to moze jutro popiszemy Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
o kurcze ale mi jakaś dziwna nadzieja po głowie krąży, że może będziemy mile zaskoczone i się okaże, że testy za szybko zrobione i..... (tak tak pisze scenariusz do filmu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nop mi po sniadaniu znow sie niedobrzze zrobilo ale zgonilam to na szampana :P Powiem wam nie ma co sobie nadzieji robic testy negatywne to znaczy ze ciazy nie ma a @ zaraz nadejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej kobitki ale u mnie dzisiaj śliczna pogoda ja jakoś mam od rana dziwne symptomy obudziłam się rano i to jak nigdy sama o 6.00 i nie mogłam spać( co jest u mnie rzadko spotykane), zrobiłam sobie kawe, ale jakaś dziwna w smaku musiałam do cukrować, zero apetytu co przed okresem śniadanie to i w nocy jem, no masakra ja już się tak wkręcam, że albo idzie @ do mnie wielkimi brudnymi butami, albo........... (ja już się boję nawet tego słowa użyć, żeby tylko nie zapeszyć, żeby tylko nie@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
Hej dziewczynki ja jutro mam dostac...i tez czuje jej kroki...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! To ciesze sie ze nie jestem sama z przeczuciami ze przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie z targu wrocilam bo strasznie mnie glowa boli i co chwilke mam zawroty a pogoda niestety nie dopisuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki zycze wam tego :) by si okazalo iz testy byly za wczesnie zrobione ja wlasnie dostalam okres brzuch mnie boli :( pogoda taka sobie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czy- szkoda ze jednak nie jestes:( uda sie nastepnym razem a mnie lepek boli i co jakis czas niedobrze mi sie robi nie wiem czy test za wczesnie zrobiony czy moja psychika juz sie w to wlaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia odczekaj do dnia kiedy masz dostac okres :) przykro mi ze test wyszedl negatywny ale liczyc sie trzeba z tym ze poporstu za wczesnie jesli naprawde @ przyjdzie , nie martw sie , moze wszystkie zajdziemy w tym samym czasie :) w maju :P glowa do gory ;) a czulas sie tak zawsze przed okresem jak teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie przed okresem wogole nie czuje za mam dostac, wiem po tym ze jak siadam to pochwa mnie boli ale to juz w trakcie @ a dzis jak siadlam tez mnie bolala o @ ma byc 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest godz 12 a mi sie spac chce ale na jakiekolwiek objawy za wczesnie, i znow mam to ze na wymioty mnie zbiera ale moze to przez bol glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia do 11 to jeszcze sporo czasu i mysle ze za duzo wczesnie test zrobilas :) masz zawroty moze to o czyms swiadczyc ;) najlepiej nie mysl o tym by psychicznie sie nie nakrecac , ale nic nie jest stracone , moim zdaniem test byl za wczesnie zrobiony , ile tak kobiet robilo przed @ wyszly negatywne a po @ badz w dzien kiedy miala sie pojawic wyszly 2 krechy :) trzymam dalej kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej odpocznij poloz sie , zrob herbate :) ale bedzie dobrze ;) KCIUKI TRZYMAC BEDE MOCNO jeszcze Anabell zostala ciekawe co u niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raczej pod ciaza tego nie podpisze myslałam ze to szampan ale tylko 2 lampki wypilam albo przez pogode bo czuje sie jak cma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
DO CZY CZY CZY ja też jestem w podobnej sytuacji. Wczoraj się kochaliśmy, 15 dzień cyklu przy 30 dniowych. tzrymam kciuki za ciebie a ty za mnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kciuki terz za was trzymam caly czas Anabell cos nie pisze nop ciwkawe co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] PRAGNĘ BARTUSIA DO CZY CZY CZY ja też jestem w podobnej sytuacji. Wczoraj się kochaliśmy, 15 dzień cyklu przy 30 dniowych. tzrymam kciuki za ciebie a ty za mnie u mnie to juz po ptakach :D okres dzis dostalam u mnie wyszlo ze owulacje mialam 17 dc :) od maja nowe starania moze ty tez sie do nas przylaczysz ? mamy rowniez tabele zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 [zgłoś do usunięcia] monia231 dzieki za kciuki terz za was trzymam caly czas Anabell cos nie pisze nop ciwkawe co u niej pewnie pozniej cos skrobnie co u niej :) nic dziewczyny ja musze mykac :) papa do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
To mój pierwszy cykl starań i kochaliśmy się wczoraj z mężem 2 razy w odstępach 30 min. Kurde mam 25 lat mam nadzieję że udałomi się wczoraj. Jak oceniacie moje szanse.......??? Niby sam szczyt płodności, niby śluż od 4 dni był płodny, a dziś znikome ilości śluzu, prawi sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE BARTUSIA- trzeba myslec ze sie udalo 3mam kciuki:) Oki Papa kobiety i de sie polozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×