Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

u mnie ze sluzem jest ciezko :D musi byc cholernie gleboko :P i nawet dobrze :) bo nie wtykam tam palcow :D:D jedynie sluz ktory zauwazam to pzed okresem jest taki bialy serkowaty :P a jeszcze przed okresem to suchosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
W dniu w którym się przytulałamz mężem śluz był calkiem przezroczysty i ciągnący się, a dziś jest taki bardziej budyniowaty, ale taki wymieszany z ciągnącym się białym......chyba mam już obsesję! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Oczywiście monia i przez to si bardzo cieszę, że wreszcie mi się buzia uśmiecha:) ja to z rozpoznaniem śluzu w dni płodne mam problem, bo cały mój śluz to żołnierzyki mojego M, także się tym nie sugeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
No fajnie masz czy czy czy, bo ja jestem tym typem mokrym i do tego zwiększyłam sobie ilość śluzu wiesiołkiem i teraz już straciłam rachubę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE BARTUSIA ja ci nie pomoge bo sama nie wiem ale z checia poczytam cos madrego co moze mi pomoc :-) dzisiaj bede sie przytulala z narzeczonym ale dopiero o 1 w nocy bo tak wraca z pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragne Bartusia - ale jak sie wspomagasz wiesiolkiem to nomrlane ze taki nalew teraz sluzu masz muisz troche wyluzowac :) spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Koleżanka mi dziś poradziła żebym wbiła sobie na luz i przestała myśleć o tym czy zaszłam, a najlepiej zapomniała....ale ja tak chyba nie potrafię...Do 23 maja się wykończę. Rozważam to czy nie zrobić testu prędzej, ale wtedy chyba nie wyjdize jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko, czasem jak sie kocham z narzeczonym to z podniecenia mam sluz bialy jak klej biurowy a czasem wlasnie ciagnacy i przezroczysty czy to tez ma znaczenie czy ten sluz to calkiem inny niz ten wlasciwy....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
PUSZEK 666 a nie lepiej poczekać doo rana? Wydaje mi się że na jakość spermy i ruchliwość plemników wpływa stan samopoczucia faceta. Rano się wyśpi i bierz go od razu w obroty....Najlepiej zrób mu rano kawę bo to też pobudza plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
CZY CZY CZY a Ty łykałas kiedyś WIESIOŁEK ????????? Chyba w następnym cyklu nie będę go już brała bo jak mam pływać we własnym śluzie to ja dziękuję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Taki śluz zawsze się wydobywa bo to normalne podczas stosunku.... mi się wydaje że każdy ciągnący się śluz jest płodny, może być przezroczysty lub mleczno białawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragne Bartusia - nie nie lykalam nigdy nigdy nie mialam takiej potrzeby :D dopiero teraz w majuz bedze taki 1 cykl staran :) ale wiesiolek wplywa na sluz ze masz go wiecej duzo wiecej dlatego plywasz , jest dobry dla przezycia plemnikow :) jak mi sie nie uda za 3 cyklem to wtedy kupie jakis wiesiolek etc.. ja to tak chce naturalnie wszystko na poczatek :D bez wspomagaczy no choc zaczynam myslec nad testami owulacyjnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano to ja ide do pracy i nie bede go budzila, a zreszta moj R nie lubi kochac sie rano :-( wiec wezme go w obroty w nocy ;-) a jesli chodzi o sluz to ten z podniecenia to inny niz ten owulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze raz wiesiolek sie bierze , ale zaprzestawa sie go brac na dni kiedy przypada owulacja , utrudnia wtedy zaplodnienie oooo tak mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Kobietki mam do Was jeszcze takie pytanko bo w zasadzie to mam trochę mały problem z określieniem pierwszego dnia ostatniej @. Planowo miałam dostać @ coś koło 22 kwietnia. Przytulalam się z moim 20 kwietnia czyli dwa dni przed planową @ i dostałam krwawienie w czasie stosunku ( krew i błona śluzowa) W pierwszej chwili pomyślałam że to @ po prostu przyszła dwa dni prędzej bo to się wcześniej czasem zdarzało. Ale potem przez 2 dni nie było żadnego krwawienia tylko minimalne plamienie, po czym 23 kwietnia zaczęło się ze mnie lać na dobre i leciało jeszcze przez 2 dni. .........Nie wiem teraz jaki dzień mam uważać za pierwszy dzień @ ? Ten w którym zaczęłam krwawić podczas stosunku, czy krwawienie dwa dni pózniej.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ten sam przypadek kochalam sie z moim R 24 kwietnia i zaczelam krwawic potem przez 2 dni nic a potem zaczelo sie ze mnie lac 27 kwietnia i tak 4 dni , za swoj pierwszy dzien miesiaczki przyjelam 27 kwietnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten dzien kiedy bylo krwawienie :) plamienia sie zdarzaja tez mialam plamienie jak ty , okres mi sie spoznial a po 2 dniach okres dostalam normalny i od tego dnia krawienia liczylam swoj cykl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Brałam wiesiołek od pierwszego dnia cyklu przez 2 tyg......chyba przedobrzyłam z tym wiesiołkiem bo brałam 3 razy po 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Pragnę mi też tak się zdarza, tylko że mam tak jeden dzień tylko przerwy i zauważyłam że poprostu mam zawsze na początku czyli pierwsze dwa dni takie delikatne krwawienia a 3 dzień to już masakra i tak przez kolejne 3 takze dla mnie pierwszy dzień to od pierwszej małej kropeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Aha czyli 23 kwietnia mam uznać za pierwszy dzień @ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
dlatego że wtedy wiem że mój organizm już jest w fazie kolejnego cyklu bo tak to moja miesiączka trwało by tylko 3 -4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
No to w takim razie idąc za radą magdalen to chyba @ przyszła 22 bo wtedy po południu lekkie plamienie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
No w sumie to by się zgadzało bo mocne krwawienie było od piątku do niedzieli. W pon już nic nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
ja tak mam co drugi cykl, to chyba zależy z którego jajnik, i też zależy od tego intensyność bóli podczas okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ostatnia miesiaczke mialam 27 kwietnia a do srodka kochalam sie 24 kwietnia, 27 kwietnia, 04 maja, 06 maja, 09 maja wszystko do srodeczka aha a @ mam srednio co 27 dni czasem co 25 dni niekiedy co 22 dni juz sama nie wiem czy moze cos z tego byc zaznaczam ze sluzu rozciagliwego przezrocczystego nie widzialam...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
No nic, co ma być to będzie.......jeśli jest mi dane zajść w tym cyklu to zajdę :) Około 20 maja zrobię sobie test a to tego czasu staram się o tmy nie myśleć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
6 lub 9 mogłaś zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×