Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Czesc!!!! Ja mierze temp kolejny cykl i od 6 dnia cyklu i mam 36,5 czyli standard u mnie. Mam nadzieje ze wam sie udalo i zycze duzych brzuszkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
901501 - ciekawa :) Witam jak mnie dawno tu nie było maiłam duzo spraw i jakos nie mogłam znaleśc czasu... Widze ze doszło wiele osób... fajnie nie czytałam jeszcze wszystkiego czy czy czy czy , anabel , kotka - udało sie?? mój cykl sie zaczoł 5 maja, to kiedy najlepiej zaczac sie starac??? bo juz sama niewiem :) hali halo :P my dopiero zaczniemy sie starac pod koniec tego tyg :P zreszta kochamy sie czesto :D ale powiem wam ze ja sie nie nakrecam , i jakies mysli mam ze to jeszcze za wczesniej :) nie wiem czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czy czy!!!!!! A my tez sie kochamy co drugi dzien ale tak spokojnie nie myslimy o dziecku tylko sama przyjemnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dolaczam do Was :) Ja rowniez rozpoczelam starania od tego cyklu. Cykle mam 30dniowe, ostatnia @ mialam 4 maja. Przytulanko bylo w 10 i 13 dc a ostatnie dzis czyli w 14dc. Bardzo chcialabym zeby sie udalo. Marze o dziewczynce - mam juz 2 synow :) Powodzenia dla starajacych sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe Panie!!!! Jestem pełna nadziei ze mi sie uda i wam oczywiscie tez. Ja mam 34 dniowe cykle a juz zaczynamy sie przytulac:D i mam nadzieje ze to zaowocuje bobaskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis kiepsko sie czuje:( malowalam kuchnie z moim ale od wczoraj boli mnie w krzyzu i piersi do tego mam wzdecia i ciagle chce mi sie pic. nie wiem od czego te wzdecia bo nie pije napojow gazowanych tylko wode i soki i nie jem zadnych takich potraw ktore mogly by to powodowac a juz mnie to meczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekam wlasnie ale nie wiem co o tym myslec.niby dobrze sie czuje ale te dolegliwosci mnie dobijaja:( jestem dobrej mysli i dzieki wam dziewczyny za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bola mnie piersi i brzuch tak jak na @ czyli nic z tego :-( uparcie szukam objawow ciazy.....ale zgagi juz nie mam, piersi nie sa powiekszone :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co ja juz mam kociol w glowie. okres mialam 9 marca wiec nastepny mialam dostac 6 kwietnia a dostalam 3 wiec nastepny mialam miec 2 maja a dostalam 27 kwietnia wiec teraz mialam dostac 24 a plamienie mam juz dzisiaj kuuuurde ktos tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja tak mam tylko co cykl to 4 dni dluzszyi od 2 cukli same plamienia niestety taka nasza uroda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie plamienia trwaja srednia 2,3 dni wiec okres dostane powiedzmy 21 maja wiec odejmujac 14 daje nam 7 a 7 maja nie mialam owulacji tzn rozciagliwego sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niezbyt sie znam w sluzach i owulacjach ale moze do lekarza trzeba isc. A robilas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam pare dni temu i wyszedl negatywny ale teraz nie bede robila bo bedzie krew w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe haha akurat pierwszy cykl staran bezowulacyjny to ci pech haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no nie martw sie nastepny pewnie bedzie bardziej owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ale rozmawialam z mama teraz i powiedziala mi ze plamienie wcale nie oznacza tego ze w ciazy nie jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. dzis wzdecia mi przeszly ale nadal boli mnie w krzyzu i piersi a do tego zaczely mnie swedziec sutki:/ znajoma mi powiedziala ze pierwszym objawem ciazy jest zsinienie narzadow rodnych, pojawia sie juz po tygodniu od zaplodnienia, ale nie wiem jak to jest naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czytałam o tym zasinieniu ale ja tez nie wiem jak to rozpoznac trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, czy wasi partnerzy pala papierosy? moj pali mietowe....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz niepali ale niewiem czy jest jakas roznica mojej kolezanki maz pali jak smok i udalo im sie za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki :-) jakas cisza na tym naszym forum :-( ja mam dzisiaj wolne i zabieram sie do sprzatania, nic mi sie nie chce, za oknem okropna pogoda.....okres coraz bardziej sie rozkreca...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek szkoda ze Ci sie nie udalo. A ja sie ciesze ze nie zaciazylam bo zaczynamy generalny remont i trzeba przycisnac pasa;P Moze nastepnym razem wam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×