Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Moj nie pali ale znowu czesto lubi sobie piwo wypic po pracy. niedaleko nas powodz:( mam nadzieje ze do nas nie dotrze a mieszkamy niedaleko K-Kozla. straszne co sie teraz dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek jestem na 1000% pewna ze nie jestem Inka moj tez czesto piwko sobie wypije to tez nie ma chyba az takiego wplywu. A z ta powodzia to mam nadzieje ze nie dojdzie za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam porzadek w szafach fju fju ale sie zmeczylam :-) wlasnie jestem na etapie odkurzania, na chwile weszlam na kafe, zaraz musze posprzatac lazienki, potem obiad i zakupy, no i tak mija mi wolny dzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to pracowita jestes ja sobie sprzatam w jeden dzien to w drugi to i tak pomalu idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panny!!!! Widze ze topik podupada. Co sie dzieje nie macie czasu czy wam sie nie chce pisac?? Wszystkiego dobrego i duzych brzuszkow;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś test po 13 dniach od stosunku i negatywny :( :( Moja matka mówi że za szybko zrobiłam, może i ma racje, ale ja już się zniechęciłam i wiem że nie jestem w ciąży. Za 4 dni mam dostać @ i pewnie ją dostanę :( Bolą mnie piersi jak cholera, przy najmniejszym nawet dotyku, lewy jajnik mnie kłuje dziwnie, poza tym zero bólu brzucha, nic co by wskazywało na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis juz nie moge... ciagle boli mnie w krzyzu i czuje jakbym za chwile miala dostac @ bo zawsze bolalo mnie 1,2dni przed okresem. za 5 dni powinnam ja dostac ale wydaje mi sie ze to nastapi wczesniej, piersi tez mnie bola ale u mnie to akurat normalne tylko ze teraz zaczely mnie bolec wczesniej a do tego szyjke mam wysoko i otwarta wiec podejrzewam ze ten cykl baardzo mi sie skroci i zaraz cos mnie zaleje. juz chodze z wkladka od wczoraj zeby nic mnie nie zaskoczylo,ale jest tylko bialy sluz...:(juz nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragne- wydaje mi sie ze za szybko zrobilas. czasem nawet w terminie spodziewanej @ test wychodzi negatywnie i dopiero pozytywny jest po kilku dniach. jezeli chcesz byc juz teraz pewna to tak wczesnie mozesz zrobic tylko b-hcg. ja nie wiem kiedy mam zrobic test przez te moje dolegliwosci. czuje ze @ zbliza sie wielkimi krokami wiec czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki musicie byc dobrej mysli. My narazie co drugi dzien sie przytulamy a @ ma byc dopiero 14 czerwca tak wiec ja sobie pozekam:) A za was trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej czasu brak :D moze i nie chca sie nakrecac ale dawno tu nie widzialam anabelli i zalozycielki tematu ;) okres 6 czerwca ehhhh... no ale najpierw przyjemnosc :D:D duzo przyjemnosci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) MOnia- trzymam kciuki :) za udane staranka :D Puszek - musisz jakos przetrzymac:(:) czy czy - jestem tu jestem :D i jak tam staranka?? My juz po przytulankach teraz czekac na rezultat:D:D niech sie uda!!!!!! nam i wam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloooooo :D no my tez teraz sie przytulalali co 2 dzien :P a teraz to juz wogole :D zobaczymy rezultat :D:D tez zycze wam powodzenia no i pojawiajcie sie czesciej :( bo nie mozna z kim porozmawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloooooo :D no my tez teraz sie przytulalali co 2 dzien :P a teraz to juz wogole :D zobaczymy rezultat :D:D tez zycze wam powodzenia no i pojawiajcie sie czesciej :( bo nie mozna z kim porozmawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze te czeste przytulanki zaowocuja:) U siebie troche czarno to widze ale jeszcze jest czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki cos nasze forum umlklo. pragne- jak tam test? jakies zwiastuny @? ja czekam ale czasem jak mnie bol krzyza zlapie to nie moge sie nawet wyprostowac:( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moge wam powiedziec ze mnie sie nie udalo:( wlasnie dzis dostalam @:( w tym cylku ze staranek nici bo moj wyjezdza i przyjezdza za miesiac wiec dopiero w lipcu cos bedzie. a Wam kobietki zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka przykro mi z tego powodu ale moze jak twoj maz wroci po miesiacu to dopiero bedzie mial sile i wam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widoznie tak mialo byc a teraz jak pomysle to moze to i lepiej bo w lipcu mam 2 wesela w tym w jednym jestem druhna, wiec troche sie wyszaleje:) a tak martwilabym sie o dzidzie czy moglabym tanczyc czy dobrze bym sie czula i czy w tym czasie bym nie wymiotowala:) moze jak wypije pare glebszych to staranka lepiej pojda hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dwoch weselach bylam w ciazy w tym na swoim i duzo tanczylam a mala ze mna tanczyla w brzuchu:D Zadna przeszkoda tylko troche ciezko przy skakaniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka trzeba myslec ze sie w koncu uda nie masz sie o co martwic jestescie zdrowi mlodzi to i wam sie poszczesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety!!!!!! I jak tam staraczki udalo sie ktorejs??????????????? Trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki monia:) na pewno bede sie dalej starac:) puszek przykro mi. bedziemy sie starac dalej:) wlasnie co sie dzieje z PRAGNE? odezwij sie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) no nam sie plany proche pogmatwaly :( on musial w weekend wyjechac wiec te dni przeminely jedynie wczoraj :P bylo a to niby wyliczony dzien po owulacji :) zreszta ja to wzielam bardzo na luzie :) mam nadzieje ze wtedy kiedy juz naprawde starac sie bedziemy to zaowocujemy :) pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Szkoda ze narazie zadna z was nie zaciazyla w dalszym ciagu za was wszystkie trzymam kciuki:) A ja sobie czytam na forum o tych kobietkach ktorym sie udalo ii bede sama niedlugo czekala na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×