Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Wczoraj się dowiedziałam !!! Zrobiłam dwa testy- obydwa pozytywne, zrobiłam też badanie BETA HCG i wynik wyniósl 580 nie spodziewałam się tego zupełnie w tym cyklu :) Jednak to prawda że trzeba wyluzować :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Gratulację!!!!!!!!!!:) to super to nam poopowiadaj co i jak? i trzymam kciuki za reszte dziewczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE moje gratulacje:) ja tez wyluzowalam:) wczoraj swietnie sie bawilam na polterabend.zrezygnowalam z mierzenia temp i tylko lykam olej z wiesiolka i juz widze poprawe. za tydzien wesele wiec nie mysle o zafasolkowaniu:) co ma byc to bedzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronika2010
PRAGNIE BARTUSIA zaszlas w ciaze po okresie czy kiedy ????? bo zastanawiam sie czy jak kochalam sie z mezem odrazu po okresie czy mozliwa jest u mnei ciaza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie Gratuluje!!!!!!! Życze wszystkiego dobrego i tego samego wszystkim wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Witam u mnie też wskazuje wszystko no to że jestem w ciąży , test pozytywny na betę idę w środę, i to prawda, że trzeba wyluzować, pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie nas przybywać i piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Naprawdę dziewczyny trzeba wyluzować ja zaczełam przygotowania do wakacji i nawet z mężem stwierdziliśmy, że lepiej przesuniemy starania, a tu proszę!!! :)))))) A z objawów to tylko tyle, że 5 dni po owulacji rozbolały mnie jajniki i podbrzusze i bolały aż do terminu @, a @ nie przyszła pozdrawiam Was dziewczynki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witajcie :D moje drogie ja szukalam tego topiku tak dlugoooooooooo :D:D a mi sie od wczoraj okres spoznia :D ale boje sie test zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witajcie :D moje drogie ja szukalam tego topiku tak dlugoooooooooo :D:D a mi sie od wczoraj okres spoznia :D ale boje sie test zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej czyczy ja zrobiłam test w ten sam dzień w którym miałam dostać okres i wyszedł pozytywny także kup i testuj, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda hej :) kupie kupie ale chce jeszcze dzis przeczekac :) oby sie nie pojawila w pn mialam dostac a tu nic do dzis wiec tylko 1 dzien sie spoznia jutro kupie i zrobie jeslidzis nie przyjdzie I OBY NIE PRZYSZLA :D ja juz tyle testow wykonalam ze az sie boje , boje sie tego ze okres sie spoznia a zrobie test a tu 1 krecha :O zreszta nie mam tkliwych piersi ani nabrzmialych etc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
wiesz ja też się testów tyle narobiłam, że jak zobaczyłam te dwie kreski to stwierdziłam, że test popsuty, jakoś to do mnie jeszcze nie dociera mnie piersi trochę bolą, jestem strasznie słaba i ospała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
termin miesiączki miałam na niedziele 04.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
kurcze szkoda, że nie poczekałaś do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam juz w nic nie wierze :O jestem nawet rozgoryczona :O sobie psikusa moja @ zrobila zawsze co 30 dni punktualnie a tu spoznienie od wczoraj i zonk 1 krecha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!!!! Serdecznie gratuluje tym z was ktorym sie udalo i trzymam kciuki za te ktore jescze sie staraja. My tez przestalismy sie starac. Jak jechalismy 3.07. na urlopik to widzielismy 2 bociany w gniezdzie i mowimy moze sie uda a tu @ przyszla 2 dni wczesniej. Jeszcze raz wam dziewczyny gratuluje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem w ciazy!!!!!!!!!!! Udalo sie zobaczylam dwie kreski w niedziele ! Prawdopodobnie jest to 5 tydzien ciazy ! Jestem szczesliwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Moje gratulacje Mi radość z bycia w ciąży przyćmiła tragedia.... Jeszcze raz gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zgubilam ten temat myslalam ze skasowali ale odnalazlam i szok!!!!! najpierw PRAGNE potem MAGDALEN i PUSZEK!!!! rany dziewczyny jak sie ciesze razem z wami. napiszcie jak sie czujecie:) jakie objawy i w ktorym tygodniu jestescie:) u mnie jak dotad nic, ale dalyscie mi iskierke nadzieji:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie!!!!! Serdecznie wam wszystkim gratuluje zaciazenia. Dlaczego nie piszecie ktory to tydzien jak samopoczucie i wogóle jakie odczucia?? My sobie odpuscilismy bo w przyszlym roku w czerwcu 2 wesela mamy a z reszta to juz ktorys @ z kolei ktory pewnie dostane 5.08. Pozdraawiam was i życze wszystkiego dobrego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ! ja jutro zaczynam 3 miesiac, mam mdlosci i nastroje zmienne ! ale ogolnie jest super :-) brzuszek sie troche powiekszyl i piersi tez:-) a jak reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Hej ja właśnie rozpoczełam 8 tydzień : mdłości lekkie są , brzuszek się zaokrągla, piersi ogromniaste, śpiąca, osłabiona, marudna, ale szczęśliwa. Życzę Wam z całego serduszka przeżywać takie wspaniałe chwile z radości bycia mamuśką!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×