Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wizzairka

KTO LATAŁ LINIAMI WIZZ AIR?? WASZE OPINIE!

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie wizzair to jest jakaś porażka. Biletu nie można normalnie kupić przez Internet i płacić kartą Maestro. Jakaś Pani na infolinii dopiero za 4 razem powiedziała mi, że nie mogę nią zapłacić, wcześniej mówiono mi, że to albo wina banku, albo mojego internetu. Już pomijam fakt że straciłam 50 zł na rozmowę, gdyż minuta kosztuje koło 5 zł. Konsultanci telefoniczni są niemili i niekompetentni. Już drugi raz mam problem z tymi liniami, za pierwszym razem anulowali mi bilet i musiałam płacić dwa razy drożej przed samym odlotem. Teraz mam ten sam problem, zamiast 400 zł płacę 700 zł, bo nikt nie był w stanie mi udzielić konkretnej odpowiedzi. NIE POLECAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istny jarmark...lazi taka i ciagle ci chce cos wcisnac perfumy i inne badziewia...no ale leci sie za grosze czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ocena dla Wizz Air -10 punktów (słownie: minus dziesięć). Nigdy więcej i nikomu nie polecę, raczej będę odradzać. Jak dla mnie dno totalne. Miałem wątpliwą przyjemność przelotu z Bergamo do Warszawy i z powrotem. Godziny odlotu z Wa-wy chore. Odlot o godzinie 6 rano i nie ma innych połączeń. Dla miejscowych OK, ale ktoś komu wypada dojechać 200 km ma już problem. Kolejna minus to sprawa bagażu podręcznego. Posiadając typową walizkę kabinowa byłem zmuszony dopłacać na lotnisku 40 euro, bo w momencie zamawiania biletu nie było jasno powiedziane, że oni stosują dwa różne wymiary. Oplata transakcyjna pojawia się dopiero po potwierdzeniu chęci wykonania zakupu biletu, wcześniej podają cenę całkowitą BEZ OPLATY TRANSAKCYJNEJ. Po potwierdzeniu, że kontynuuję procedurę zakupu biletu wyskoczyła mi informacja, że cena biletu wzrasta o kolejne 25 euro, ale już bez podania informacji dlaczego!!!!! Podstawiony samolot był kupa złomu. Niektóre schowki nie dawały się otworzyć w sposób normalny, zasłonki w oknach zacinały się tak skutecznie, że obsługa zrezygnowała z ich odsłonięcia. Ilość miejsca dla pasażerów urąga wszystkiemu. Na nogi miałem ni mniej ni więcej tylko 18-20 cm (odległość pomiędzy poduszką siedzenia a poprzedzającym fotelem w pozycji pionowej). Należę do osób wysokich , ponad 190cm. Wysiadając z samolotu miałem problemy z chodzeniem, tak bolały mnie kolana. Fotele miały niesprawne blokowanie oparć w pozycji pionowej. Obsługa dwa razy zwracała mi uwagę, że ma ustawić oparcie w pionie, dopiero jak się wściekłem i namacalnie pokazałem, że fotel jest rozwalony, łaskawie przyznali mi rację. Bezpieczeństwo podczas startu i lądowania na bardzo niskim poziomie !!!! Zawieszenie w tym gruchocie (niby samolocie) było uszkodzone lub wyeksploatowane do spodu. Podczas kołowania trzęsło tak jakby samolot miał się rozpaść, podczas przyziemienia dobijało na sztywno. Ktoś kto miał okazje przelecieć się starym ruskim Tu 104 lub Iłem wie o czym piszę. Koszty zmiany daty lotu są absurdalne, i porównywalne z ceną biletu. Zmiana nie w na kilka minut przed odlotem a kilka dni. Ktoś powie, że się czepiam, że w takim razie powinienem latać czymś innym. To była sytuacja , dla mnie nadzwyczajna, śmierć matki, wiec nie miałem żadnego wyboru oraz możliwości wcześniejszego zaplanowania podroży. Bralem to co było dostępne. Powtarzam: Wizz Air to dno i nikomu nigdy nie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ogole nie rozumiem jak mozna placic za bagaz tzn wymagac oplaty za bagaz i jeszcze dzielic na maly podrecny duzy podreczny i normalny bagaz ja nie latam tymi liniami ale czesto zamawiam bilety ( praktycznie co miesiac co dwa miesiace) mojej mamie i jestem coraz bardziej zazenowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syf syf syf...wprowadzili jakiś MIKRO BAGAŻ ! Ostatnio zaplacilam 170 zł za to ze kolka mi wystawaly ! Obsluga wizzar na lotnisku wstrętna ! To byl moj ostatni lot z nimi.... polecam Ryanair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lece z ryanairem juz za 3 miesiace :D juz nie moge sie doczekac :p stesknilam sie za lataniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dziadostwo...linie lotncze z bylych demolodow,na kazdym kroku jakis walek,to rezerwacja,to kupno biletow a to jeszcze platnosci...taka platforma i kod razem wziete,ogolnie jezeli ktos nie musi to nie polecam. p.s. nastepny walek to bagaz,ogolnie-UWAZAJ-linie nastawione na max zysk,nie wazne jakim kosztem...pewnie za jakis czas znikna...czytaj - ludzie madrzeja i przestana latac a oni zmienia nazwe,cos jak partiw polityczne... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie latam Wizzairem, Ryanairem też nie latam. Wolę dopłacić ciut i lepieć Germanwingsem, a nawet normalną linią. Dla mnie Wizzair jest po prostu upakarzający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PierwszyRazWizzerem
Ja jestem bardzo zadowolona z podróży, żadnych problemów. Byłam pewna obaw wybierając ten lot po przeczytaniu powyzszych opinii.Szkoda tylko że loty są tak rzadko. Jeśli chodzi o te bagaże podreczne to nie rozumiem ludzi, bo wszystko na stronie jest jasno napisane i są podane wymiary. Współczuję pasażerom, którzy mają 170cm wzrostu i więcej, gdyż jest malo miejsca. Ale myślę ze 2godzinki da się wytrzymać. Ogólne zadowolenie 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1981
Niesamowite zdzierstwo. Zmiana nazwiska kosztuje 190zł w jedną stronę. Za anulowanie tydzień przed odlotem 490zł opłaty - hahaha ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być ograniczonym, żeby płacić 490 zł.za anulowanie. Lepiej kupić nowy bilet. Wizzair nie dla idiotow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveF60
HAh ja do paryża zapłaciłam połowego tego co jest za annulowanie w firmie powyzej. Wystarczy wejść na http://www.eloty.pl/francja/paryz/ Eloty to jedna z najlepszych stron z biletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragiczne linie lotnicze.... po prostu masakra. Wymagane wymiary na bagaż podręczny są wręcz absurdalne, taki kształt to na rynku walizek podręcznych ciężko w ogole uswiadczyc, nie mowiac juz o tym, ze nic sie do niego nie zmiesci. ZA BAGAŻ MUSIAŁAM DOPŁACIĆ NA LOTNISKU prawie 200zł bo nadgorliwe pracownice wizzaira stwierdzily ze byl o cm za dlugi w jednym wymiarze, chociaz w 2 pozostalych wymiarach byl sporo mniejszy niz w wymaganiach. Firma uprawia złodziejską polityke i mam nadzieje ze ludzie sie od nich odwroca, bo latajac z nimi dajemy im przyzwolenie na rynsztokowe traktowanie klientow. OBSLUGA BEZCZELNA. Dodatkowo lot byl opozniony o godzine, bez zadnego wczesniejszego komunikatu. SZCZERZE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencja nie śpi :P jedyna różnica między Wizz i Ryanairem to typ użytkowanych samolotów (Wizz: Airbus A320, Ryanair Boeing 737) i wystrój wnętrza zdecydowanie na korzyść Ryana, ale co kto lubi. Dla mnie te wnętrza w Wizz Air wyglądają przaśnie. Natomiast zastrzeżeń nie mam żadnych, nie wiem jakimi liniami latał ten, który pisze o gruchocie jak Tu-104, ale nie był to Wizz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludziom
Największą wadą jest wyłudzanie pieniędzy. Robią to na rózne sposoby, najbardziej dotykającym jest zarabianie na połączeniach (4,92 zł za minutę). Zaplacilam 130 zl za połączenie. Prosili mnie wielokrotnie o nr rezerwaji, nr konta i dane, przeciagajac rozmowe w nieskonczonosc. Chodziło o to, że dokonałam rezerwacji na lot z Bułgarii i płatność kartą przestała działać. Zapłaciłam więc przelewem podajac kod rezerwacji-najpierw za matkę (osoba rezerwacja) potem za ojca. Gdy dokonalam zaplaty przelewem za ojca jego rezerwacja wygasla i do tej pory mimo ze przelalam 500 zl nie wiem, gdzie podzialy się te pieniadze, bo rezerwacji jak nie bylo tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraffka
Latałam Wizzem na trasie do Bazylei. Nie miałam problemów ani z zakupem biletów, ani z wymiarami walizki ani z odprawą. A leciałam również Swissem - różnica taka że drożej i posiłek na pokładzie gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7699
Nie polecam ! Jak zwykle opóźnienie (jak to na WizzAir przystało), jeżeli chcesz napisać skargę bo nie mogłeś usiąść na miejscach za które DOPŁACIŁEŚ to wpisując swój email (pole wymagane) strona pokazuje Ci, że wpisujesz zły email i tak cały czas byle żebyś zadzwonił na PŁATNĄ infolinie. Totalna porażka i dno, już lepiej dopłacić i wybrać inną linie lotniczą, bo wcale takiej różnicy w cenie nie ma. A no i bym zapomniała. Nie ma co myśleć, żeby się zdrzemnąć w samolocie albo uspokoić dziecko ponieważ szanowne stewardessy rozkręcają na pokładzie centrum handlowe sprzedając za pierwszym razem jedzenie, za drugim kosmetyki (o których ciągle gadają przez mikrofon, i przedstawiają całą gazetke dostępnych perfum) a poźniej jeszcze śmieci i tak kilkanaście razy jeżdżą tym wózkiem i zadawają każdemu pasażerowi z osobna pytania, przez co wszystkie dzieci na pokładzie płaczą bo są zmęczone i oszołomione dodatkowo podróżą samolotem. 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona. Tylko jest tam bardzo mało miejsca... więc konkretny facet może się nie mieścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były klient
Uwaga na nową 'strategię' cenową cwaniaków z Wizzaira. 'Nowa strategia' polega na windowaniu cen biletów, a dwa tygodnie przed lotem jak okazuje się że pół samolotu puste - obniżają ceny biletów a osoby, które kupiły wcześniej bilet plują sobie w bordę. Różnica dwa tygodnie przed świętami do cen sprzed miesiąca to około 200 funtów. Bardzo nie polecam i więcej nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PORAŻKA. NIE POLECAM.Dzisiaj zapłaciłam na lotnisku 182 zł za walizkę, z którą nigdy nie miałam problemów, ponieważ jest ona o 2 sm dłuższa niż trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w****ion klient
Dopóki wszystko gra to jest fajnie i tanio. Ale jeśli nie możesz lecieć albo coś ci wypadnie to mają klienta TOTALNIE W D***E. 1. Infolinia płatna 5 pln/min - czyli żeby coś wyjasnić min 30pln w błoto. 2. Zero decyzyjności na infolinii - nie warto dzwonić 3. Brak jakiegokolwiek innego kontaktu do nich 4. Brak możliwości przepisania biletu na inną osobę jeśli sam kupowałeś bilet z Wizz Discount Club = bilet do śmieci NIGDY WIĘCEJ WIZZAIRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.Z nazwy sa to tanie linie lotnicze ,w praktyce placisz jak za przyslowiowe zboze.Bagaz podreczny wiekszy o 1cm kosztuje 180 zl.Oplate pobieraja tylko w zlotowkach jak chcesz oplacic w euro to musisz zl. wymienic w kantorze.Kurs euro w kantorze to jest nastepne oszustwo.Wizzair to firma kant i oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest powierzenie zakupu biletu a nawet rezerwacji miejsca w określonym miejscu. Ja zazwyczaj niemam czasu nawet zarezerwować biletu i zlecam to tej firmie www.autodaw-czesci.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę lepiej dopłacić, niż lecieć tymi liniami. Są dużo gorsi od Ryanaira. Jeden lot wystarczy, wolę na inne lotnisko, lecieć dłużej, niż jeszcze raz wsiąść do ich fioletowego samolotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najgorsze linie jakimi leciałam. Do momentu, kiedy wszystko idzie zgodnie z planem, jest w miarę, ale w przypadku jakichkolwiek problemów zaczyna się piekło. Serwis obsługi pasażera praktycznie nie istnieje, infolinia płatna ok 5zł za min(!!!)- ostatnia rozmowa kosztowała mnie 90zł!, brak biura w Polsce, z który można coś uzgodnić. Przestrzegam wszystkich! Nawet kancelarie prawne nie chcą się z nimi kontaktować, bo z założenia czują się bezkarni i traktują klientów jako zło konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! Szczególnie, gdy ktoś leci z dzieckiem. Liczą sobie za każdą najmniejszą usługę i w sumie okazuje się, że bilet był w porównywalnej cenie, co liniami tradycyjnymi. Nie liczcie na pomoc - nie poinformują Was np o tym, że nie można zrobić opłaconej zmiany rezerwacji, ale pieniądze wezmą - ja teraz próbuję odzyskać niesłusznie pobraną opłatę i jest masakra! Nawet termin odpowiedzi 30 dni zignorowali. Czekam już 1,5 miesiąca na odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkat
Ja, odpukać, jeszcze nie miałam tak negatywnych przeżyć związanych z Wizzairem. Ale faktycznie, nie latam aż tak często, a raczej sporadycznie. Ale ciekawi mnie, co na to UOKiK czy UCL na te ich słabe w stosunku do pasażerów praktyki (infolinia 5 zł za minutę? serio? masakra!). Trzeba byłoby się temu przyjrzeć. Wiem jedynie, że w przypadku opóźnionego lub odwołanego lotu (i tu nie ma znaczenia czy tanie linie lotnicze jak Wizzair, czy tradycyjne) można dochodzić odszkodowania (jeżeli komuś nie chce się samemu, są firmy pośredniczące w dochodzeniu roszczeń np www.flyrefund.pl ) A, no a jeśli lot jest opóźniony, linie lotnicze muszą zapewnić jakieś godziwe warunki na czas czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×