Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wizzairka

KTO LATAŁ LINIAMI WIZZ AIR?? WASZE OPINIE!

Polecane posty

Gość gość Byly klient Wizzair
Linia Wizzair schodzi na psy, to juz nie linia tzw ekonomiczna. Kombinuja po polsku, jak sie tylko da przy cenach biletow, przy oplatach za bagaz, doslownie manipulacje widac wszedzie, gdy robi sie rezewacje online. Ostatnio znowu wykazuja koltunerie po polsku,kombinujac przy tym gdzie kto siedzi, skandal. Chcieliby zeby ludzie latali bez bagazu, co za prymitywizm.Pomijam stare sowieckie samoloty, bez mozliwosci pochylenia fotela.Nie mozna porownywac Wizzair z tego typu liniami np Germanwings, Airlines, czy innymi , oferujacymi podobne ceny o wiele prostsze rezerwacje. Ozdobna zenska obsluga na pokladzie Wizzair, zbyt sztucznie zachwala nieistniejacy komfort lotu, i przyjazne traktowanie klienta, co jest sprzeczne chocby z ostatnimi wprowadzonymi utrudnieniami przy rezerwacji miejsc.Ponadto wysokie ceny przy wczesniejszych rezerwacjach.Zbyt duzo pozorowania przyjaznego traktowania,ktore nie ma miejsca.Na poczatku swej dziaalnosci ta linia byla przyjazna klientowi, obecnie niestety nie jest ani przyjazna ani ekonomiczna. Juz z niej nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasazer
Po pierwsze wymiary bagazy sa dostepne dla wszystkich nie rozumiem takiego obuzenia,limity na bagaz wziely sie z tego iz przyslowiowy Kowalski wielkie walizy traktowal jako bagaz podreczny bylem swiadkiem nie jednokrotnie.Jak sama nazwa wskazuje sa to tanie linie lotnicze cena biletu nawet od 50zl wiec dlaczego oczekujemy wygody jak w air force one.Cena jest odpowiednia dla komfortu tych lini zawsze mozna wybrac lepszego przewoznika za wieksze pieniadze.Za przesade moge uznac jedynie cene duzego bagazu ponad 200zl.Wszyscy narzekaja ale i tak co tydzien lub dwa wybieraja wizzar bo za male pieniazki moga byc czesto w domu wystarczy tylko przestrzegac wymaganych przepisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się strasznie bałam swojego pierwszego lotu samolotem. Trochę żeby się nie pogubić na lotnisku (i na pkp zawsze muszę się dokładnie wypytać przy okienku który pociąg jest mój ) i wrażenia samego lotu... Z narzeczonym postanowiliśmy się na dłuższy urlop przed ślubem wyrwać, trochę odpocząć od tego całego zamieszania. Z enter air lecieliśmy. Ale muszę przyznać że załoga bardzo przyjemna. Samoloty wewnątrz widać że są zadbane. Dziwne takie uczucie przy starcie miałam, ale za chwilę przyniosła mi Pani kubek z wodą i mi odeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, każdy z przewoźników ma swoje gorsze i lepsze momenty. Ja generalnie nie miałam większych problemów jeśli chodzi o latanie. Choć raz zdarzyło mi się, że miałam opóźniony lot, a raz, że w ogóle go odwołano ;/ Początkowo załamałam się ze względu na pieniądze, które poszły w błoto - wiadomo. Jednakże, koleżanka poleciła mi skorzystanie z usług firmy AirCashBack https://aircashback.com/ . Odpowiedzialni są za prowadzenie naszej sprawy w trakcie całego procesu likwidacji szkody , wyręczają Cię z całej papierkowej roboty. Z uzyskanej rekompensaty pobierają niewielką prowizję co według mnie jest bardzo uczciwym zagraniem – innym sposobem utraconych pieniędzy w ogóle bym nie odzyskała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak nie jest źle. Chociaż opóźnienia się zdarzają i samoloty są ciasnawe. Moim zdaniem jak już ktoś leci to lepiej czarterem, czasem się zdarza, że są wolne miejsca, jeśli z biura podróży nie ma kompletu do samolotu to sprzedają indywidualne bilety. Komfort zdecydowanie wyższy, lepsze samoloty i taniej jest na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w wakacje Czarterowymi lecieliśmy, ale z enterair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz2
Okropna obsługa wizzair z Warszawy do Keflaviku. Poprosiłem o szklankę wody żeby popić tabletkę Ibuprom - odpowiedź jednej z Pan brzmiała: nie mamy wody trzeba kupić w butelce. Zamówiłem zupkę pomidorową a dostałem rosół i mówię że zamawialem pomidorową a ona na to że nie mają takiej- odpowiedziałem  że jest w ofercie. Natychmiast zmieniła zdanie i poszła po drugą. Polacy pili swój alkohol co jest zakazane na pokładzie samolotu Wizzair. Dla mnie rybka niech sobie piją. oczywiście się upili i zaczęli drzec japy. Non stop bluzgi pełna gębą. Dziecko się budziło bo tak głośno było. Przyszła sjułardessa i prosiła ich żeby nie pili własnego alkoholu bo nie wolno. prosiła 3 razy w 3 odstępach czasu. Brak jakiejkolwiek reakcji. Na straszeniu policją i aresztem się zakończyło. Ponad to: brak kamizelek ratunkowych pod siedzeniami, na cały samolot działa tylko kilka głośników przez co pasażerowie siedzący akurat pod działającym glosnikiem mało co nie ogłuchną, po około godzinie lotu stjulsrdessy zaczęły sprzedaż perfum - początkowo przez wspaniały "system nagłaśniający" po polsku jeszcze dalo się coś zrozumieć natomiast po angielsku kompletnie nic. Porażka. Oczywiście było bardzo głośno bo siedziałem akurat pod działającym glośnikiem. Liniami WizzAir lecialem conajmiej 10 razy. Po ostatnim locie stwierdziłem że miarka się przebrała. W 8/10 lotach bagaż który za każdym razem był nowy po jednorazowym locie nie nadawał się do kolejnego użytku. Popękane kółka, popękana warstwa zewnętrzna- ogólnie walizka bagażowa kosztująca od 140 do nawet 220zl jest na jednorazowy trip dzięki nie odpowiedniemu traktowaniu bagażu linii Wizzair. Jedyną zaletą tych linii jest CENA. Jednak po podliczeniu kosztu nowych walizek i opłat związanych z ich transportem wychodzi na to samo co oferują inni. Bardzo mocno NIE POLECAM zarówno obsługi jak i ciasnych samolotów. W związku z tym, że ceny są stosunkowo niskie jak na pierwszy rzut oka to można na pokładzie spotkać wszelkiej maśc***ijaków, cpunów, palaczy marihuany i tych co nie potrafią rozmawiać jak cywilizowani ludzie tylko muszą się wydzierać bo przecież oni są najważniejsi i nikt inny w samolocie się nie liczy. Na tym zakończę swoją recenzję. Dla przyszłych pasażerów tej linii lotniczej życzę podwójnej cierpliwości. Reszta niech omija z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizzair celowo wpisuje błędy przy odprawie. Sytuacja wygląda tak, że kolega odprawiał się przy mnie na e-sky, a ja na stronie wizzair. Dane wpisaliśmy wszystkie poprawnie i zapisaliśmy w pdf karty pokładowe. Od dostał 3 co mnie zdziwiło na 2 loty, a ja tylko dwie. Po wydruku zauważyłam że oboje na kartach wylotu mamy zły typ dokumentu, przy czym on na drugim egzemplarzu miał poprawny. Reasumując musiałam dzwonić na infolinię 5zł/min żeby wycofać odprawę, a e-sky mu od razu poprawił ten celowy ewidentnie błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Polsce, moja ciocia wujek i kuzynki mieszkają w Niemczech od parunastu lat. Ja swój pierwszy lot odbyłam wizzairem w sierpniu 2009 roku. Od tego roku to ja co roku latam wizzairem z Polski do Niemiec na wakacje i potem z Niemiec do Polski (2 loty w ciągu roku). AKTUALNIE leciałam już wizzairem naprawďe bardzo dużą ilość razy. (Jak sie chce to se policzcie, latam co roku) Nawet fajnie się leci, nigdy nie leciałam samolotem z innych linii lotniczych wiec szczerze mówiąc to nie mam porównania :D. Czy są odpóźnienia? Tak, są. W zeszłym roku samolot mial wyleciec z lotniska o godz.6.15 a wyleciał o 7.20. Także no, raz są opòźnienia raz ich nie ma. I by sie zdawało ze rano to nie bedzie opoznien heh, na to nie ma reguły która jest godzina :) ceny lotu są nawet przyzwoite. Nie narzekam. Natomiast ceny jedzenia i perfumów i innych pierdół zakupionych w samolocie są bardzo drogie. Np. Kawa z mlekiem i cukrem 5euro (ok.20 zeta). Także no. Siedzenia są nawet nawet. Ja nie lecę niewiadomo ile godzin, latam zazwyczaj 1,5 godz tym wizzairem wiec nie ma na co narzekac, natomiast jak ktoś wybuerze lot wizzairem z dodatkowa przesterzenia na nogi(co za tym idzie to wiecej kasy zaplacisz) to wtedy jak lecisz np. 4 godz i wybierzesz ta dodatkowa przestrzen na nogi to bedzie lepiej. :) wizzair nie jest najgorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K0Mar
Za cenę biletu otrzymujesz przewiezienie z miejsca A na miejsce B jak przedmiot bez dyskusji jak się nie podoba to nie lecisz. Jak przyjmiesz takie założenia to się nie rozczarujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry - chyba się wizzair zwija Polski, dziś odwołali lot do brukseli, najpierw mówili, że opóźniny, potem po godzinie na płycie w samolocie, że odwołany ale dopiero po 23 gdy ich "biuro"zostało zamknęte. Nie maja kasy na zwroty. BANKRUTUJĄ!!! UWAGA NIE KUPUJCIE OD NICH NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie linie na krótkie loty są spoko. Wizz air teraz ma dużo całkiem nowych samolotów, więc komfort się poprawia. Osobiście leciałam z nimi 6 razy w życiu. Wolę Wizzair or Ryanair jeśli chodzi o tanie linie. Po Europie spoko się lata. Są opóźnienia, ale to zwykle tak jest jak się leci później w ciągu dnia. Poranne loty zazwyczaj są na czas. Chociaż np na Cypr czy do Grecji bym się tanimi liniami nie wybrała (lot trwa prawie tyle co za ocean, a marny komfort siedzeń, zero rozrywki i płatne jedzienie nadal jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj chciałem z nimi polecieć do Brukseli ale pilot ich nie dał rady i odwołał lot a najpierw się ociągał i mówił, że polecimy później i później a potem przez kilka godzin nie można było wysiąść z samolotu(!!!). Reklamacji nie uznają, każą czekać na zwrot kosztów rezerwacji 30 dni(!!!). Za hotel płacić nie chcą ani zwrotu za taksówkę(!!!) co jest niezgodne z konwencją montrealską(!!!) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linie może i takie jak wszystkie tylko z miesiąca na miesiąc opóżnien coraz wiecej jeżeli nie za każdym razem .Latam od trzech lat często na kilku trasach. Ocenę pozostawiam dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało miejsca na nogi odpadające elementy skrzydeł strach lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy firmą stworzoną przez doświadczonych ekspertów z wielu branż, w tym lotniczej, finansowej, prawniczej i nowoczesnych technologii. Szybko bierzemy sprawy w swoje ręce, a w starciu z dużymi firmami stoimy zawsze po Twojej stronie. Działamy szybko i sprawnie, według przejrzystych zasad, co gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo osiągania wspólnego celu uzyskania należnego odszkodowania. - bezpłatna weryfikacja sprawy - pieniądze na Twoim koncie do 30 dni - prowizja wyłącznie za sukces! zapraszam jeśli opóźnił Ci się lot http://e-m2m.pl/5bc0d9734dee0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy firmą stworzoną przez doświadczonych ekspertów z wielu branż, w tym lotniczej, finansowej, prawniczej i nowoczesnych technologii. Szybko bierzemy sprawy w swoje ręce, a w starciu z dużymi firmami stoimy zawsze po Twojej stronie. Działamy szybko i sprawnie, według przejrzystych zasad, co gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo osiągania wspólnego celu uzyskania należnego odszkodowania. - bezpłatna weryfikacja sprawy - pieniądze na Twoim koncie do 30 dni - prowizja wyłącznie za sukces! zapraszam jeśli opóźnił Ci się lot http://e-m2m.pl/5bc0d9734dee0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latalam Rayainerem i Wizairem i w wizzarze czulam sie lepiej; to znaczy odprawa byla szybsza i obsluga. Steardessy tez sa bardzo mile. Jedno co mi sie nie podoba to problem z mala torebka. Jednak kobieta potrzebuje, a to nikomu chyba by nie przeszkadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze rezerwuje tanie bilety na stronie http://www.jetradar.pl/?marker=15048 U nich zawsze znajdę loty wszystkich regularnych linii i tanich linii lotniczych, przez co nie muszę sprawdzać wielu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIZZAIE SZUKA WPŁYWÓ

UWAGA na bagaż podręczny, dali bardzo małe wymiary (w sensie zmienili na mniejsze) lepiej nie wkładać za duzo rzeczy do torby bo torba jest szyta niby na wymiar ale jak się do niej da za dużo rzeczy to rozchodzi się na boki i wtedy nie wejdzie do ich kontrolnej bramki na bagaż. Generalnie w katowicach pyrzowicach przed każdym lotem stoją po 3 panie niczym sępy kontrolując prawie każdego. Dla mnie?? WIZZIR TO JEST ŻAŁOSNE JAK SIĘ ZACHOWUJE! Chcą żeby ludzie latali chyba bez bagażu, ale hola hol czy samolot to jest komunikacja miejska niczym autobus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzair

wizzair niszczy sobie opinię tym ich porąbanym ostanio stosunkiem, ludzie się na nich ostro wkurzają coraz bardziej. Czy im o to chodzi?? mieć złą opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja lubię Wizzair, lepiej mi się lata z nimi niż z irlandzkim konkurentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Hej leciał ktoś ostanio? Ja mam lecieć za półtora tygodnia i aż nie wiem czy mi się chce... Mamy za sobą odprawę online, mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×