Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wizzairka

KTO LATAŁ LINIAMI WIZZ AIR?? WASZE OPINIE!

Polecane posty

Gość marysia12345
jedne z gorszych linii lotniczych ale niestety czasami nie ma wyjscia i trzeba nimi latac. Karta discount czy membership to tez pic na wode. jesli jedziesz sam to sie oplaca ale jak tylko dorzuci sie do twojego biletu nastepne osoby nagle cena z disconten ma osobe wzrasta wliczajac wlasciciela karty! czyli oszustwo- nawet do £20 na osobe. prosty przyklad. loguje sie sprawdzam cene na os tylko dla siebie i jest 49.99 a potem wracam i dopisuje dodatkowo 2 dorosle osoby i nagle cena na osobe to 69.99 wlaczajac wlasciciela karty ze znizka!!!! a oprocz tego wszystkie ceny sie zmieniaja na kazdy dzien. to co bylo normalna cena jest teraz znizka a normalna cena idzie w gore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecialam raz Wizzairem i ogolnie nie moge narzekac. Podoba mi sie, ze mozna wziasc duzy bagaz nie tak jak w Ryan Air. Poza tym taka sama tania linia jak i inna, nie ma co sie spodziewac luksusow czy jakis fajerwerkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIZZAIR JEST NIE FAIR ! Linie lotniczą poznaje sie jak postępuje w sytuacjach np. opoznienia lotu w tym wypadku Eindhoven i tu Wizz dał ciała na całego : 1/ brak respektowania WE 261/2004 – sprawa w ULC 2/ podawanie nieprawdziwych informacji na płatnej infolinii 3/ usuwanie skargi mailowej przez customer relations przed przeczytaniem !!! 4/ podawanie nieprawdziwych informacji o prawach pasazera w wysłanych mailach ..to wszystko spowodowało ze juz nigdy nie polecę z nimi / a miałem Wizz Discount Club i parę statusów w innych sojuszach linii regularnych / a Wizz juz dla Mnie nie istnieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikaj ich jak ognia ciagle sa opoznieni, ostatnio z nimi lecialam. Mielismy opoznienie 2godz bo samolot sie spoznil. pilot nawet nie mial odpoczynku przylecial i nawet nie wyszedl z kabiny, musial leciec z powrotem. Jakis koszmar nie pakuj sie bedziesz zalowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latam wizzair bardzo często i tylko raz zdarzyło się opóźnienie- z winy pogody, a nie linii lotniczych, więc nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze Wizz jako tania linia optymalizuje koszty i swoje wyniki na koszt pasazerow. Jezeli samolot nie jest pelny (tam lub z powrotem) to skresla sie loty, z dwoch robi sie jeden (oczywiscie dla czesc***asazerow opozniony), albo zamiast w Krakowie laduje sie np. w Gdansku, a potem czesc (te mniejsza) pasazerow wiezie sie autokarem 12 godzin do miejsca przeznaczenia (to tansze niz dwa osobne loty niepelnymi samolotami do roznych miejsc przeznaczenia). Stan techniczny samolotow, godziny pracy, sa obiektywnie kontrolowane. To ze pilot po 2-3 godzinach lotu nie wysiada z kokpitu jest normalne (Lufthansa stoi w Gdansku np. 40 minut od ladowania do startu) i ta sama zaloga leci do FRA lub MUC z powrotem). Jezeli jednak mozna zaoszczedzic, to ani komfort pasazerow, ani punktualnosc sie nie licza. Dlatego WIZZAIR -nein, danke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie usmialam sie z cenzury : dla czesci// pasazerow nie oznacza nic brzydkiego - chodzi o pewna ilosc pasazerow, ktora ladujac na A zamiest na B musi byc autokarem z A do B przewieziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
Ludzie. Jak ktoś oczekuje za lot międzynarodowy za 39 czy 99 złotych luksusów to na prawdę podziwiam. Ceny w Wi*air są często na poziomie PKP Intercity, które standard ma podobny lub gorszy. Wi*air to typowy low cost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
Ja kupuję bilety za 39 złotych, jak upoluję promocję. W tym nie dokupuję bagażu ani rejestrowanego ani większego podręcznego. Jadę z małym podręcznym, zwykle na city break, weekendowe wypady. Loty Europejskie trwają do 3 godzin zwykle - max. Jak jadę busem 120 km do babci to jadę 2,20 z śmierdzącymi ludźmi , bez klimatyzacji. Moja siostra mieszka w Norwegii. Jak się tam przeniosła wiele lat temu to do domu latała za 2,5 tysiąca z przesiadkę w Danii. Teraz ja wsiadam w samolot na Okęciu (mieszkam w Warszawie) i za 1,5 godziny jestem u niej za zwykle 59-200 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglikanin
Wizzair- nie polecam. Jeśli nie masz noża na gardle- nie leć. Spóźnienia na porządku dziennym. nawet nie informują pasażerów jaka jest przyczyna spóźnienia. A jeśli chodzi o bagaż to chcieliby , żeby nie mieć nic ze sobą. Ale czegóż oczekiwać? To węgierska linia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latam duzo i roznymi liniami i Wizz jak dla mnie jest tylko troche lepszy od ryanaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dal mnie natomaist WizzAir jest gorszy od Raynair'a. Nagminne spoznienia, bagaz podreczny (wielkosc)to jakas kpina :O Raynair ma rezerwowane miejsca, bagaz podreczny bezplatny taki jak WizzAir platny (i mozna miec i torbe czy tam walizke i torebke czy maly plecak....wiec w sumie dwa podreczne na lebka :D) Oferta "jedzeniowa" tez w WizzAir baaardzo uboga, Raynair ma wiekszy wybor. Samoloty i tu i tu bardzo niewygodne. Takie latajace PKSy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy oprocz oplaty za bilet bez bagazu /tylko podreczny / sa jakies inne dodatkowe? Bo ja sie juz pogubillam z tymi opisami w ich cenniku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja latam wizzairem bo leci na llotnisko w wawie. Lecialem raz Rynairem i bez roznicy ale z modlina nie chce mi sie grzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linie wizzair sa naj bardziej skomplikowane opłaty mega obsługa 0 a lotnisko Katowice porażka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie odnośnie cen nie zamówiłam biletów jak były tanie teraz cena podliczyła czy jest jeszcze taka możliwość ze cena spadnie?do wylotu jeszcze 2miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie przed samymi swietami potrafia robic 50 % upusty,zeby sie wyzbyc biletow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja walizka została połamana w czasie podróży. Firma PS Services, świadcząca usługi dla Wizzair, wymieniła mi walizkę na jakąś chwiejną podróbkę z plastiku (rozleci się po pierwszej podróży) i nie widzi problemu. Zarzuca mi, że zgodziłam się na taką wymianę, podczas gdy moja jedyna zgoda była telefoniczna po zapewnieniach, że dostanę identyczną walizkę. Zero chęci pomocy klientowi - zarówno od strony PS Services jak i Wizzair. NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KLIENT
Kto daje i odbiera w WIZZnoAIR sie poniewiera - jedyna linia która pisemnie zaproponowała wypłate odszkodowania z tytułu dyrektywy WE/261 za opozniony ponad 4 h lot z Katowic do Eindhoven a teraz nie odpowiada ani na maile ani na monity / co ciekawe mam potwierdzenia : usunięto przed przeczytaniem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicekkk
A tak a propo w zyciu nie ma nic za darmo linia za daromo nie bendzie wozic i bagazy za to sie placi a nie wszyscy by chcieli wszystko free nie maa takie zycie ...... !!! To by bylo za zatwe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to na pewno jedna z najgorszych linii, ale biorąc pod uwagę ceny biletów chyba można zrozumieć, gdzie szukają oszczędności. Kiepscy piloci - żaden nie przypierniczy o pas w Dortmundzie z takim impetem, jak ci z Wizzairu, kiepska załoga pokładowa, mały bagaż i dopłata za bagaż podręczny, bo to linie dla tych, którzy takie warunki, przy niewielkiej cenie za bilet akceptują. Osobiście uważam, że warto czasem, bo przecież nie lata się codziennie, dopłacić i nie korzystam już z ich usług. Tak, boję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skandal,kupilam wczoraj 6 biletow na wakacje dla dzieci nie na 1 termin w czasie 2 miesięcy,i pomyliłam się i wpisałam moje imie w jednym zamiast syna i dzwoniłam prosiłam o zmiane 180zl,wiec szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość55533
Rozumiem, że tanie linie nie nie oferują luksusów. Jednak ktoś na maile powinien odpowiadać, a telefon infolinii powinien działać. To są sprawy elementarne. Nie wiem, czy tylko ja mam pecha. Na trzy maile dostałem tylko automatyczne potwierdzenie ich przyjęcia, ale żadnej odpowiedzi. Telefon infolinii nie odpowiada, słyszę komunikat: "Rozmowy wychodzące są zablokowane ...". Może ktoś doradzi, jak można załatwić reklamację. Czy z tą firmą jest jakikolwiek kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogo, lotem taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam kupić w tym tygodniu bilety dla dwóch osób ,powrotne SZOK ..bilety zdrożały o 1 tyś. patrzyłam rozkład LOT do Londynu ,różnica850 zł taniej oczywiści, I TO MAJĄ BYĆ TANIE LINIE,łupią ludzi na tych bagażach za wszystko opłaty,dopłaty, niech idą do modlina to może tańsze by loty były , a tak Warszawka niestety , w samolocie duchota, ścisk i głośno, jaki to tanie linie...mo proszę was,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Wizz otworzy bezpośrednie loty z Islandii do Gdańska w czerwcu br. pierwszy raz będę leciał tymi liniami.moje pytanie brzmi: do ilu kg mogę mieć bagaż (walizkę) bo nigdzie na stronie nie ma tego napisane.a wiem że inne linie mają limit 20-23kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1515
Kochani! latałam tą linią lotniczą i było super co prawda występowały trzęsienia (ale to takie straszne nie było) :) Fotele wygodne, miła obsługa..co prawda trochę zimno! Ale nad każdym fotelem jest klimatyzacja, także można sobie tam po swojemu uregulować, według swoich upodobań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA MULARZUK
latam tymi liniami jestem bardzo zadowolona ,bardzo miła obsługa ,bardzo czyste samoloty .dolatuje na czas ,beż żadnych problemów.pozdrawiam serdecznie .ewa mularzuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×