Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wizzairka

KTO LATAŁ LINIAMI WIZZ AIR?? WASZE OPINIE!

Polecane posty

Gość gość
Ja latałem. Róznie było. Chcciałem przy okazji zapytać czy ktoś ma doświadczenia z ich pakietem "Wizz discount club". Czy to ma rzeczywiście jakiś sens i się opłąca czy to jakaś ściema. Jak poczytałem szczegółowo to były tam różnego rodzaju opłaty dodatkowe, które mogą pobrać poza członkowską. Czy faktycznie tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Stajszczak
A co mi tam!!! Niech ten syfiarski przewoźnik mnie przeczyta!!! Tym gorzej dla niego!!! Oj, na GG się polecają, że możesz lecieć "nawet od 19,90 funta " do Gdańska, Warszawy i innych miast w Polsce"! "Odwiedź rodzinę, znajomych już od... ble, ble ble. Ja SPECJALNIE sprawdziłam TO DZISIAJ, to niżej powrotny, jak 350 funtów to nie idzie!!! F**K ME!!! Ja także mialam z nimi przeboje na Stansted- dodatkowy koszt: F 80- i W Polsce! NIKOMU NIE POLECAM ODPRAWY ONILINE, BO TO JEST TO SAMO, CO NORMALNIE, ALE JEŚLI NIE MASZ "PAPIERA"- A TO BYŁO W MOIM WYPADKU!!!- ZAPŁACISZ DODATKOWO 370 ZŁ!!! Oszukaństwo i chamstwo, i złodziejstwo mają to do siebie, ze ich unikasz! I takim to sposobem ta gówniana linia umrze kiedyś śmiercia naturalną! Czego, skur****synom, życzę!!! Srał was pies, srany wizzair!!! Długo się nie nazrecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Stajszczak
A że, w mordę, nie wspomnę o- moze to sa moje imaginacje, ale kilka osob juz to samo spotkało, o których wiem- przetrzymaniu klienta, a poźniej dopłacie do biletu!!! Sama siedziałam na Sranstedzie ponad 12 godzin!!! I jak koś wychwala tę gównianą linię, to chyba nigdy z nią nie latał albo tylko z raz! Nie polecam! Jednakże nie ma wielkiego wyboru, gdy się nie dysponuje odpowiednią gotówką!!! No, chyba że ktoś zna odpowiedzialne firmy! Za co ja oraz inni będziemy wdzięczni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Stajszczak
Pomalu te tzw. tanie linie zdychają, jak: Wizz, Ryann, Easy Jet. Jeśli nie przjmą innej polityki wobec klienta- bo przecież z nich żyją!- to umrą, jak wspomniałam wcześniej. A tak a propos: czy nie zauważyliście, że wiele lotow, nawet powiem wiecej: mnóstwo lotów obsługiwanych do Polski, jest obsługiwane przez Wizziara?! Czy nie wydaje się to Wam dziwne?! Nawet nowe lotnisko w Modlinie pod Warszawą w pierwszej kolejnośści zostało okupowane przez Wizza?! Kto i ile wziął za ten przewał pieniądze???!!! Tak, ja wiem, nie każdy jest milionerem, ale my, zwykli ludzie, bogacimy bogaczy lub nowobogackich, bo skąd się wziął WizzAirr w kraju takim, jak Węgry?! Na pewno nie z pracy ludzkich rąk!!! Tak, jak i fortuny w tym kraju!!! Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nawet nowe lotnisko w Modlinie pod Warszawą w pierwszej kolejnośści zostało okupowane przez Wizza?!" :O Ja pitole co za ciemnota tu przesiaduje :D Modlin powstal specjalnie dla Wizzair i Raynair. Tyle, ze Wizzair juz stwierdzil, ze do Modlina nie wraca :D Wiec sam Rayanair Modlina nie utrzyma. Jak to w PL, znowu kupa zmarnowanych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja latam wizzair od 6 lat,3 razy w roku,raz mialam opoznienie ponad 2 godz,spowodowane warunkami pogodowymi,byla zima,pozatym jest ok.Bilety czasami kupuje 8 mies wstecz,zaraz jak sie pokaza.Czasami bilet kosztuje mnie 60f(latam z 3 letnim dzieckiem)To bardzo tanio!Odnosnie odprawy online to tyle ze nie musiasz za nia placic,w moim przypadku 20f w jedna str,nie widze problemu wydrukowac bilet w domu,A jezeli chodzi o bagaz,fakt podreczny free jest maly ,ale za to rejestrowany 32kg,co w innych liniach jest duzo mniejszy,ryanair 15kg,easy jest 20,wiec chyba nie jest tak zle,ja jak najbardziej jestem zadowolona,no moze jeden maly minus to to ze moj lot jest dla mnie za pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymi liniami latam od 9 lat, ok 8 razy w roku. Nigdy nic przykrego z ich strony mnie nie spotkalo. Spoznienia sporadyczne i minimalne. Nie wiem skad sie biora komentarze typu, rozklekotany samolot, brod i smrod. Moze to konkurencja? Jezeli samolot laduje w Gdansku zamiast w Krakowie to nie dla przyjemnosci ani nie dla zabawy tylko sa ku temu powody i tj przede wszystkim dla naszego bezpieczenstwa. Ceny sa konkurencyjne w porownaniu do innych linii i bagaz, to chyba jedna z nielicznych linii gdzie waga bagazu to 32kg. Polecam ta linie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latałam różnymi liniami i na prawdę Wizzair nie jest zły. Najgorzej było w EasyJet-ci. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Decydując się na tanie linie, trzeba się liczyć z tym, że jest mniej miejsca na nogi, nie ma udogodnień i na prawdę dziwi mnie to rozczarowanie. Opóźnienia są w każdych liniach i bardzo często nie są z winy przewoźnika a np spóźnialskich, których trzeba wywoływać po stokroć :/ Warto wykupić kartę klubową (130 zł), ponieważ na każdym przelocie jest min 45 zł rabatu. Na jedną kartę może lecieć 10 os., warunkiem jest rezerwacja na jednym zamówieniu. Opłaca się już przy 2 osobach. Firma ma chyba najbardziej opłacalne opcj***agażowe. Duży bagaż podręczny mac 20 kg(55 zł) i do tego rejestrowany max 32 kg (na dalszych trasach 105 zł) - ograniczeniami wymiarowymi jest otwór luku bagażowego - ponad 1 metr! Dla porównania w R. bagaż rejestrowany do 15 kg kosztuje ok 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p. Jolanto, w regulaminie jest wyraźnie napisane, że odprawa On-line polega na samodzielnym załatwieniu formalności i wydrukowaniu karty pokładowej, oraz, że jeśli nie będzie się posiadać tych papierków, za odprawę zapłaci się dodatkowo jakby nie było tej on-line. Nie bronię nikogo, po prostu sama zrobiłam rezerwację i czytałam dokładnie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widze sami idioci, za 2godzinny za marne 100 funtow w obie strony przelot zadaja warunkow jak w palacu, mieciutkie fotele moze jeszcze podgrzewane i darmowe drinki... masakra, osmieszacie sie, jak nie umiecie czytac ze przy odprawie online jedyny wysilek jaki musisz zrobic to wydrukowac 1 kartke i ja zabrac to placcie kary, a potem miaucza na forum, jak to ich wizzair okradl. idioci. latam 7 lat, kilka razy w roku, nigdy nie zaplacilam wiecej niz 150 funtow w obie strony, nigdy nikt mnie nie blokowal, nie wyludzal pieniedzy. Oplata za bilet, za bagaz, za przelew. reszta opcjonalnie. Jak dla kogos to az tak skomplikowane to gratuluje rozumu. Wydaje mi sie, ze te wszystkie przypadki 'blokowania' rezerwacji czy inne, to wynik braku umiejetnosci obslugi komputera bo inaczej tego wytlumaczyc nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos latal takimi liniami jak Emirates lub Qatar to na WizAir juz nawet spojrzec nie bedzie chcial, bo to nie sa nawet linie lotnicze! To przewoznik ludu do Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oczywiscie Qatar i Emirates w tej samej cenie i na tych samych trasach co Wizzair, prawda? :o masakra, co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale tez leca do Warszawy. Chcialam tylko takie male porównanie zrobić. ;) zresztą tutaj nawet nie ma czego porównywać. Bo to jest jak niebo i ziemia. Ten caly wizzair to jakiś zart stulecia :D to jest jak autobus z pcimia dolnego do Wólki Malej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelkamorelka
No, bo każdego stać ;) Osobiście latam średnio raz-dwa razy w miesiącu w dwie strony. Latałam i Wizzem i Ryanairem i BA i LOT'em i Lufthansą. Szczerze mówiąc? Nie robi mi żadnej różnicy i tak cały lot będę spać. Masażu i drinków nie wymagam, jedyne co chcę to być o danej porze w danym miejscu, a jak coś jest nie tak to zostać poinformowana o tym. Wizzair? Mam kartę klubową, bo ich loty są o dogodnych mi porach. Żadnych opóźnień, dopłat czy problemów kiedykolwiek. Jedyne co psuje mi ich obraz to czasem niesamowite ilości rodzin z dziećmi, ale nie tymi wychowanymi i grzecznymi, tylko tymi wychowanymi bezstresowo co zwrócić uwagi dziecku matka nie może bo się poczuje ograniczone. Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie porządna linia jak na swój cennik, tylko z tymi nadbagażami przesadzają. pewnie połowa światowych rzeczy nieodebranych z "left luggage" to od pasażerów wizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak was nie stać na bilety liniami Emirates czy Qatar to ja juz nie mam więcej pytań ;) Pozostaje wam ten nieszczęsny Wizzair. Nie zazdraszczam. Wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powiedzic, czy mozna kupic bilety na grupe 12 osob za jednym razem? I czy mozna zarejestrowac sie jako firma? a nie osoba prywatna. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizzair? Tanie linie? Z czym do Europy, o Ludzie!, chcąc lecieć z żoną do Polski na półtora tygodnia przed Wielkanocą i powrócić po Wielkanocy, włączając w to 2 walizki muszę zapłacić prawie 450 funtów. Czy to nie jest jakiś żart? I to ma być tanio? Tanio to jest wtedy, kiedy oni nie mają klientów czyli w jakimś mega martwym sezonie, oferując przystępne ceny. A tak to tylko chcą zedrzeć z ludzi , bo wiedzą, iż ludzie i tak polecą. Nie uczciwe. Tanie? czy drogie? Nazywają się tanie linie lotnicze. Więc powinny być tanie przez cały rok a nie tylko przez 2 miesiące w roku a bo to wakacje, Wielkanoc czy Boże Narodzenie - to trzeba z ludzi zedrzeć ile się da. 52 funty w obie strony za jedną walizkę? Zart chyba jakiś. A co ja tam złoto wiozę na sprzedaz? Droższa walizka niż przelot w martwym okresie. Lepiej jechać chyba już samochodem, napakować cały bagażnik różnych rzeczy i wtedy wracać, a nie Wizzairem. 450 funtów? Mniej płaciłem lecąc z żoną na Majorkę z 5 noclegami w 4ro gwiazdkowym hotelu. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego wyżej: sprawdź british airways, może będzie taniej. 3 miesiące temu było najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki strasznie głupim cenom £650 na Wielkanoc i spowrotem postanowiliśmy jechać samochodem. Dzięki Wizzair-straciliście klientów po raz kolejny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebłam P
Za to ze podwyzszyli mi cene podczas zapłaty stracili klienta! Teraz latam BA. Za 70 funtów to ja mam do Warszawy z Londynu razem z bagażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie linie lotnicze (w tym Wizzair) maja to do siebie, ze nawet jak sa drogie to i tak sa tansze od tych drozszych...Jesli komus nie odpowiada komfort w samolotach to placi za lepsze linie. A opoznienia w lotach? W tanich liniach nie jest ich wiecej niz w tych drozszych, bo opoznienia sa zwykle spowodowane warunkami pogodowymi (a te dotykaja kazdego przewoznika w identyczny sposob) albo usterkami technicznymi, ktorych co prawda moze byc wiecej w samolotach tanich linii ale usterki tak naprawde i tak rzadko sa powodem opoznien. Najwazniejsze jest to, jak przewoznik traktuje klientow w przypadku opoznien czy odwolanych lotow, a tu jest to sprawa indywidualna. Raz zdarzyl mi sie odwolany lot tanimi liniami i dostalam apartament w pieciogwiazdkowym hotelu a innym razem nocowalam na lotnisku, kiedy jedna z drogich linii lotniczych odwolala lot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja leciałam , 6 razy dokładnie;d i za każdym razem lot się opoznial o 30min-2h,ale poza tym ok, czysto, wygodnie, stewardessy tez spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ello! Leciałem kilka razy.Wczoraj nie doleciał bagaż z Gdańska do Stavanger dla 70 pasażerów.Nikt nie wyjaśnił o co chodzi.Wypełniłem formularz.Dziś zadzwoniłem.Powiedziała że dostarczą najszybciej jak się da(a.s.a.p).Taki tylko szkopuł że jutro jade na platforme i mam tylko to co na sobie....nawet majtek ani skarpet na zmiane nie mam.... G....na linia! Stracili jeszcze jednego pasażera....... Pozdrawiam wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto latam , jestem zadowolona. A bagaz mi zginal w SASie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś może z Was kobiety jak jest jeżeli chodzi o suszarkę i prostownicę ? Można zabrać bez problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossccc
Witam,w niedziele zakupilam bilet i rowniez w niedziele oplacilam przelewem bankowym,do tej pory status mojej rezerwacji to utrzymana,oczekiwanie na platnosc.Moje pytanie w zwiazku z tym kiedy wizzair otrzyma przelew???w polu komentarza podczas przelewu napisalam:rezerwacja lotu i kod oraz imie i nazwisko,czy wszystko jest ok,skoro do tej pory wizzair nie otrzymal wpalty????ile powinnam czekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałam ostatnio bilet do Tel Avivu właśnie wizz airem, ponieważ zarówno Lot, jak i El Al (połączenia bezpośrednie) nie były już dostępne na te daty. x Reasumując - od razu zakupiłam bagaż rejestrowany (trochę drogi, ale za to można brać 32 kg :D ) i cały bilet (kupowany z dnia na dzień) łącznie z bagażem to koszt 1067 zł - tanizna w porównaniu z innymi liniami. Sprawdzałam później ile by kosztował bilet kupowany z dwutygodniowym wyprzedzeniem - ok. 580 zł (z bagażem), więc w ogóle rewelacja. x Odprawiłam się online, co by znów nie dopłacać BEZ SENSU - bo wystarczy sobie wydrukować kartę. W samolocie było trochę ciasno, ale wiadomo - mogłam wykupić więcej miejsca na nogi. Zresztą dla mnie było ok, bo nie mam za długich nóg (tu plus dla mnie :P , chociaż jeden z tego powodu). x Płaciłam za bilet kartą przy rezerwacji i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. od razu po zakupie oczywiście się odprawiłam i wydrukowałam karty pokładowe, a fakturę dostałam dzień później (na faktury z Lotu czekam od 3 do 8 dni) . także jeśli chodzi o stronę, rezerwację i "obsługę" online, to jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Wizzair korzystam bardzo czesto na trasie Bruksela-Warszawa-Bruksela od kilku lat (co najmniej 2 razy w miesiacu) i jestem zadowolona. Jesli wykupi sie bilet z odpowiednim wyprzedzeniem jest naprawde tani. Warto wykupic "karte klienta" bo ma sie dodatkowa znizke. Wykupujac bilet trzeba dokladnie czytac dodatkowe oferty i jesli sie nie chce, to ich nie wybierac. Wtedy bilet kosztuje dokladnie tyle, ile jest napisane na stronie. Nie ma w tym zadnego oszustwa. Faktycznie, jedynym minusem jest doplata nawet za bagaz kabinowy, ale jesli ktos lata bez bagazu (jak ja) to jest ok. Samoloty sa takie, jak w innych liniach. Moze troche mnie komfortowe, ale to sa przeciez tanie linie. Zreszta Wizzair nie lata na dlugich dystansach, wiec ta godzine-dwie mozna wytrzymac. Obsluga jest zawsze bardzo mila (milsza, niz obrazone panie stewardesy w LOT) i pomocna. A jesli samolot ma spoznienie to nie jest to czesto wina samej linii, tylko innych sytuacji (najczesciej zatloczone niebo i brak zgody na start). Zatem naprawde nie warto sie czepiac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×