Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwas tłuszczowy

od dzis jem tylko gyros z biedronki

Polecane posty

to nie żarty. czyli samo miecho, a ze nie mam kiedy i gdzie gotowac (w pracy), to wcinam to. chodzi o ketozę. będę pisała jak mi idzie. waga dziś rano 80.9kg wzrost codziennie ten sam :) 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik ;-)
przecież to tłuste w cholere! to się je chude mięso a nie takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nietłuste
sprawdzcie skład, to chude mięso drobiowe z przyprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, to mieso z udek kurczaka bez skóry (przygotowane ze 108 g miesa na 100 g gotowego, !) białko 22 g tłuszcz 8 g wegle 0,8 w pracy zjadłam jedno op 370 g (mam mega żołądek ;) i jak narazie nie jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
a wiesz co to ketoza? babo, pozbawisz mózg paliwa jeśli zrezygnujesz z węgli. Jest takie powiedzenie "Wie, że bije dzwon, ale nie wie gdzie on." aaa, przytyjesz w ekspresowym tempie po zaprzestaniu diety :) Poczytaj na fachowych forach. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tępoto, a czy ja coś napisałam na temat ketozy, ze wnoskujesz, ze nie wiem co to? tepa graka wiem co to ketoza, chce pozbawic sie 'paliwa' i chcę chudnać idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
aleś Ty inteligentna :P Węglowodany to paliwo dla mózgu. Kurczak ich nie ma. Będziesz jadła jedynie gyros - zero węgli w diecie. I kto tu tępy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
tak, napisałaś w pierwszym poście, że chodzi o ketoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty jestes taka tepa, czy tylko udajesz? napiszę ci drukowanymi WIEM CO TO KETOZA I WŁASNIE CHCĘ W NIA WEJSC ODŻYWIAJAC SIE BIAŁKIEM I TŁUSZCZAMI BEZ WĘGLOWODANÓW!!!!!!!!!! zakapowałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahhaahahah
kwas a jebnął ci kiedys ktos????? bo jak nie to moge ja ci pierdolnac w ten duurny ryj!!!!! zamnkij dziób tępa szmato i idz wpierdalaj swoje smierdzace miecho tłusty wielgachny wieprzku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
kwas tłuszczowy - dlaczego jesteś taka chamska i arogancka? Ja Ci jedynie zasugerowałam czym może się skończyć taka dieta. Piszesz, że chcesz się pozbawić paliwa - ale paliwo jest potrzebne dla mózgu. Można stosować diety nisko węglowodanowe, ale jakieś węglowodany trzeba dostarczać, bo organizm nie będzie miał glukozy potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali cali calineczka
zglosilam na smietnik,zal czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha jebnij sie sama, a skoro włazisz na diety to idx lepiej swój tłuszcz podsmaż!!!!!!!!! klaro, chce zauważyc że to ty mnie pierwsza zaatakowałaś. i wielce chciałaś pokazac swoja wyzszosc. tak sie składa, ze jestem lekarzem głupie ciołki ze wsi i dyskusja z wami, a juz napewno wasze durne wywody, na nic mi sie zdadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali cali calineczka
haha,lekarzem:D:D:D:D:D:D koniec:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
ja zaczęłam? Ty mnie wyzwałaś od tępot. Jeśli jesteś lekarzem to skąd tu Twoja obecność, to raz. A dwa - czym odżywia się mózg? Bo ja najwidoczniej nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka anka niedobra
a tą medycyne to skończyłaś korespondencyjnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali cali calineczka
Klara, daj spokój... Ona nie ma mozgu wiec i kwestia paliwa dla niego nie istnieje:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
aleś Ty babo sfrustrowana :) hehehehe nie masz bladego pojęcia czym żywi się mózg - obawiam się że ketozę to właśnie Ty masz he he he Przeszłabym się na Twoim miejscu do psychologa :) kompleksy kompleksy - na punkcie swojego IQ masz Moja Droga buahahahaha zamiast na kafe siedzieć krzyżówkę rozwiąż - zwiększysz ilość szarych komórek - wskazane przy Twoim ilorazie inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
cali cali calineczka - ale sfrustrowana kobieta, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali cali calineczka
dziewczyny ten temat to hit:D:D dawno takiej idiotki tu nie było:D:D: az zaluje ze zglosilam na smietnik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali cali calineczka
tak, tak..masz zajebiscie duzo kasy i wpieprzasz gyros z biedronki:D:D:D:D dobreeeeeeeeeee:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
hahahahahahah zgrabna ładna i 80 kg he he he he - idź do Biedronki po gyros hehehe Jak pływasz w kasie to powinnaś zapierdzielać do delikatesów a nie do Biedronki i jeść wątpliwego pochodzenia mięso he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
doktoryzuje się (oczywiście korespondencyjnie)!!!! he he he he aż oplułam monitor hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali cali calineczka
i wieczory spedzasz przy zajebistym forum bo jestes zajebiscie zajebista:D:D:D:D:D:D:D:D ogladaj mniej serialików dziewczynko bo cos nie halo z toba:D:D:D:D o w morde dawno sie tak nie usmialam:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali cali calineczka
Klara :D ona sadzi ze jest lekarzem bo mama jej kupila kiedys "Zestaw Małego Lekarza" w kiosku i tak juz dziecku zostało:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
i nazywa nas tłuściochy - sama piórko :) i brudasy - nie wiem jak Ty calineczko, ale ja dziś się myłam... raczej nie śmierdzi ode mnie przepraszam - śmierdzielichy heheheheheh a kur.wa co to za słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na lekarza masz przerażająco ubogie słownictwo. chyba, że po prostu z litości zniżasz się do poziomu obecnego to motłochu. jak to mówią- lekarzu lecz się sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
no ja jestem po studiach, o wiele gorszych od Ciebie, ale jednak mgr :) śmierdzielichy hehehehehehe no nie mogę !!!!!!!!!!! Napiszę do prof. Miodka i zapytam o te słowo hehehehe moze się nie znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×