Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawik_desperat

Jak wygląda seks z gumowa lalą, próbował ktoś? i czy przestanę być prawiczkiem?

Polecane posty

Gość prawik_desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfhgfqwqwa
Dymając lalkę będziesz prawiczkiem dymającym gumowe zabawki udające kobiety. Na dziwki lepiej idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stac cie na normalna kobiete? lubisz w gumowe czy plastikowe lalki walic?co z tego masz?ona nie gada,nie steka, nie rusza sie tylko pchasz w powietrze .........reka ci nie wystrarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spac mi sie chce jak slysze znow takich hamow jak ty!!!!!!!!!!nie mozesz spac zboczencu?to idz zjeb gruche i po bolu..............mozesz tez lale kupic i z nia na miasto chodzic by pokaziki dawac:) napewno zarobilbys na tym troche szmalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chcialem odswiezyc temat bo mam podobny problem, tez jestem prawiczkiem i tez cgcialbym zapytac o ta gumowa lale jak to jest ? Czy oplaca sie zainwestowac te 100zl ? Czy efekt taki sam jak z seksem z normalna dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie możesz z normalną dziewcyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jej nie mam, a chcialbym zobsczyc chociaz raz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jestem troszeczke dziwny, ale nie wyobrazam sobie byc nago przy dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, beznadziejnie to brzmi. Przecież musi być dziewczyna dla Ciebie. I nie chociaż raz, tylko wiele razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to musisz iść do psychologa. Masz problem i się nie bój psychologa. To jest jakaś nieprawidłowość. Nagość kochanków jest czymś naturalnym.. Ciekwe dlaczego tak się jej boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz nie ma. Po za tym pisalem juz nie wyobrazam sobie byc nago przy dziewczynie jestem wstydliwy, a tym bardziej nie wyobrazam sobie tam rak dziewczyny wiecie gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz w ogole penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha mam isc do psychologa i gadac mu ze boje sie rozebrac przy dzieeczynie ? Wybacz ale psycholog mnie eysmieje z takim problemem dziewczyna tez wysmieje jak zobaczy mnie nagiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 28 to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jak kazdy facet, ale nie wyobrazam sb dziewczyny ktora na,to patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, absolutnie psycholog Cię nie wyśmieje. Absolutnie. Ludzie mają różne obsesje, lęki i problemy i wtedy psycholog im pomaga. Ja miałam kiedyś sąsiada, który jak nie wrócił do domu pięć razy i nie prosił ludzi z windy, żeby poszli z nim sprawdzić, czy wsztystko jest zabezpieczone. tzn woda nie cieknie , gaz sie nie ulatnia, to nie mógł wyjść z domu. I można się z tego śmiać, ale to tylko objaw jego braku poczucia bezpieczeństwa. Psycholog nie smieje sie z takich rzeczy. Ja byłam i miałam różne strachy śmiesze i mało śmieszne i mnie nie wyśmiał. A pomógł mi. Tobie też pomoże. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce psychologa nigdy nie lubilem tam chodzic. Druga sprawa co bedzie jak dziewczyna zobaczy mnie nagiego ? Zacznie sie ze mnie smiac ? Zrobi zdjecie i umiejsci na necie i wszyscy ze mnie sie posmieja ? Gumowa lalka przynajmniej nie zrobi mi krzywdy ani nie wysmieje, dlatego pytam czy to podobne uczucie ? Ja nawet w majtkach czuje sie nagi. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Cię ktoś skrzywdził :( bardzo mi przykro.. Dlaczego zakładasz najczarniejszy z możliwych scenariuszy? Są normalne dziewczyny na tym świecie. Poszukaj takiej i wyłącz komórkę. Twój penis jest ładny, taki jak inni mają. Nie ma w nim nic, czego mógłbyś się wstydzić. Absolutnie nic. Nagość jest w porządku. Seks jest okej. Dziewczyny są fajne i się nie śmieją. Oczywiście te wartościowe i dojrzałe. Ty jesteś ok. Wszystko będzie dobrze, musisz się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie skrzywdzil po prostu nie wyobrazam sobie byc nagim przy dziewczynie. Ja nawet na basen nie chodze, bo tam czuje sie nagi. Po za tym seks z normalna dziewczyna niesie przykre konsekwencje np ciaza, hiv. Dla mnie nagosc nie jest czyms naturalnym. Ja nawet spie w ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może zacznij z tą lalką.. A Twój strach jest naprawdę nieuzasadniony i musi z czegoś wynikać. Powinieneś chodzić do psychologa nawet wbrew sobie i to przez kilka lat. trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do d****** to są super dziewczyny miłe i w ogóle. Też miałem 1szy raz z dziwką, ale nie żałuję, bo późno to zrobiłem, na szczęście po moim pierwszym razie zniknęły pewne bariery, wzrosła mi pewność siebie i poczułem, że coś się zmieniło w moim życiu nba lepsze. I później już nie miałem problemów ze zwykłymi laskami i trochę ich już przer***ałem :) Pierwszy raz i początki są n ajgorsze, ale potem jest już spoko, sex jest z******ty. Jak nie masz d**y to idź na d****** one nie gryzą. I nie słuchaj też bredni, że możesz coś od nich załapać, bo równie dobrze możesz coś złapać od zwykłej dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,54 dno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie chcę, żeby mnie jakaś dziewczyna nagiego oglądała, bo chyba niczego się bardziej nie boję. Nie wyobrażam sobie być nagi przy kimkolwiek. Nie chcę psychologa, nie mam czasu, po za tym on w moim problemie mi nie pomoże. Ja tak na prawdę myślałem tylko o lalce, żeby móc się zaspokajać bez żadnych obaw, że kogoś skrzywdzę, albo ktoś mnie. 23:54 Wybacz nie pójdę nigdy na dz*wki, jestem szanującym się facetem. Przede mną mogło być 10 różnych typów, którzy mogli ją zarazić różnymi syfami, a ona może mnie wtedy zarazić tymi syfami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz malego penisa skoro boisz sie rozebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nwm co to znaczy, że mały, nigdy go nie mierzyłem, nwm ile to normalna długość, więc nie brałem tego pod uwagi, a odczuwanie wstydu chyba jest normalnym zjawiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście wydaje się, że mam normalnego, chociaż to też zależy czy normalnie, czy wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZ08
Czy masz problemy odnośnie rozmów z dziewczynami? Jeśli nie to zacznij pisać na portalach randkowych, spotkaj się. Jak zaczniecie czuć chemię i już trochę ze sobą pobędziecie powiedz jej i tym i razem przełamujcie bariery powoli. Tylko znajdź taką której możesz zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"We wzwodzie" sie pisze barany. Chcecie sie brac za seks a pisac nie potraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyciągnij siura przez rozporek i w ubraniu bądź i wtedy już nie można powiedzieć że będziesz nagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×