Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemgruba

czy 65mc w talii to duzo??

Polecane posty

Gość jestemgruba

tak jak w pytaniu czy 65cm w talii przy wzroscie 168cm, w biodrach 91cm a w biuscie 86, miseczka duze C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olufka
mam podobne wymiary i nie sadze abym była gruba!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 w pasie mają tylko anorekty
więc 65cm w talii to całkiem super wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Histeryczka - mnie też !!!!!! :-) Ja mam 162 cm wzrostu, w pasie ok. 73, w biodrach ok. 98 - a uważam, ze wyglądam bardzo dobrze :-) Noszę rozmiar 38, a ostatnio zakupiłam nawet 2 rzeczy 36. Ależ WY macie problemy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemgruba
a jak można stracić zbędne cm w talii? słyszałam o hula hop ale czy to pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelaa23
Tobie tylko psychiatra jest w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvrqwtbvqb
nie ma czegos takiego jak miseczka duze c, poczytaj sobie lobby biusciastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozekiedysja
moim zdaniem 65 cm to nie źle rozumiem że z tą miseczką to chodzi o coś miedzy C a D, oczywiście nie każdy biust jest sobie równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijabuba
Duże C przy niecałym 90 cm w biuscie???????????????:) :) :) Niezły żart ! :) :) :) Nic ci tali nie wyszczupli,tylko usunięcie tych wystających żeber,operacyjne rzecz jasna. Może tez przeszczepią Ci pare szarych komórek,powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemgruba
pod biustem mam 70cm wiec na same piersi zostaje praktycznie 20cm to chyba mozliwe ze C ? jesli nie to moje staniki maja dziwne oznaczenia po za tym temat jest czy 65cm w talii to duzo? moze troche przesadzam ale przeszkadza mi brzuch bo mam małą oponke i chce cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tyle w tali może nawet 68 nie pamiętam juz i chciałabym to troche zredukowac! I to nie jest anoreksja! Nie zamierzam sie odchudzić kościotrupa ale chce byc po prostu szczupła! Mam 16 lat i chce korzystać z życia a nie ukrywać wystający brzuch, albo boczki w obcisłych ciuchach! Rozumiem cie. Polecam Hula Hopa:) Najlepiej takiego z masażerem (czekam właśnie na przesyłkę) bo daje dużo lepsze efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemgruba
MIgdałowa---> ja mam 19 lat i nigdy nie byłam gruba, pierwszy raz w zyciu biore sie za odchudzanie ale mi to nie idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie byłam pączek:) Ale dążę do tzw. ideału:) I o żadnej anoreksji, bulimii itp. nie ma tutaj mowy! Ważne żeby się czuć dobrze we własnym ciele! Jeśli przeszkadza nam nasze powiedzmy nawet 3 kg to czemu sie jego nie pozbyć? Jedni dążą z rozmiaru 42 do 38, a inni dążą z 38 do 36. Każdy przecież chce pięknie zgrabnie wyglądać w bikini! Oczywiście nie choro. Hah mi dieta też specjalnie nie idzie! Ale walczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobie
To hula hop, skłony na boki, do tego jakieś aeroby - bieganie, pływanie, i cała sylwetka się wyszczupli, ujędrni, i jeśli masz taką budowę że faktycznie możesz stracić te zbędne cm w talii - to je stracisz. Tylko trzeba pracy i wytrwałości. Sama mam 168, ważę 55kg, w talii mam tak luzem 64cm, i chcę 60 - mam nadzieję, że uda mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakla
ja mam 66 , trudno stwierdzic czy to duzo czy nie bo to zalezy dla kogo i co tobi esie podoba, ja duzo czasu spedzam z dziewczynami zwiazanymi z fotomodelingiem, z ktorych wiekszosc nie przekracza 62 w tali a przy tym reszte ciala maja nie wychudzona. ja takze chcialabym miec taka talie ale brakuje mi nerwow, moze wkoncu uda mi sie zrzucic z 4 cmw tali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie masz brzucha to naprawdę nie masz się czym przejmować :) ja mam 14 lat, i mam wymiary 75/64/84. Wszyscy mówią że mam niedowagę i nazywają mnie "chucherkiem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko NIE JESTEŚ GRUBA !! Hula hoop kręcenie regularnie w OBIE STRONY działa. w jedną stronę też działa wyszczuplająco na talię, ale na dłuższą metę szkodzi na kręgosłup i stawy biodrowe. wiem od specjalisty. dlatego trzeba nauczyć sie w obie strony. na talię dobre są ćwiczenia znajdź na youtube Tiffany Rothe waist towel workout. rób 2 razy z rzędu albo po prostu dwa razy dziennie raz rano raz wieczorem. zakwasy boczkow na początku będą niezłe :P tylko 13 minut a działa. hula hoop 15-20 minut i potem Tiffany i tak z 5x tygodniowo = po miesiacu są fajne efekty!! wiem po sobie. a 65 cm w talii to fajna talia, skoro w biodrach masz91 cm. a le masz w brzuchu bo to też ważne. aha i talię mierzyć należy z wciągniętymi napiętymi pośladkami . ja mam 165 cm, ważę 57 kg (mam trochę mięśni bo ćwiczę HIIT i biegam), w talii mam 68 cm w biuście 88, w biodrach 90 cm. i wyglądam całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym rozmiarem biustu to bym polemizowała, raczej B/C sprawdź sobie tutaj: GORSENIA - TABELA ROZMIARÓW http://www.intymna.pl/c1381,1381,0,0,,bielizna 65 cm w talii to bardzo mało, chyba że chcesz wyglądać jak Anja Rubik, fuj..... ohyda...... jak dla mnie 91 cm w biodrach to kościotrup, zupełnie nieseksowny kościotrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 158 w tali mam 65 cm w biodrach 82 cm a w obwodzie 75 cm czy to dużo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 157cm w talii mam 62cm w biodrach 94cm, w biuście 88-90cm (zależy od dnia cyklu :P ) i uważam że dobrze wyglądam. 65cm to nie jest dużo :) ważne by talia była dobrze widoczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiili
Dnia 1.05.2010 o 15:17, Gość jestemgruba napisał:

a jak można stracić zbędne cm w talii? słyszałam o hula hop ale czy to pomaga??

Rozciaganie. sklony, leezenie na plecach podnoszenie nog. dieta, kilka posilkow w malych porcjach. Unikac brzuszkow bo one rozbuduja miesnie brzucha i bedzie szersza talia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×