Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

tak jak 2 m-ce zaciągałem film Wino truskawkowe- aż się okazało że szwagier ma zaciągnięte, ale radoche miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś 70 zł za pokój z łazienką, jak na Kraków, chyba że to na totalnym zadupiu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś ja często jeżdżę do Krakowa, ot tak posiedzieć w knajpce, odwiedzić stare kąty, zjeść kebaba u Mustafy (taka budka na Floriańskiej) no i musowa jak z Tater jade to na zapiekanke na Kazimierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem jechać za 2 tyg w góry, więc i do Kraka ale nie wiem czy dotre, chciałem jeszcze przed wakacjami góry odwiedzić, póki ludków tak strasznie dużo nie ma, czy się uda? czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już będę miałą termin na 100% pewny, to wezmę mapę, włączę kompa i będę szukać i dzwonić. Dziś co innego robiłam, więc nadal mam zaległości. Stare kąty... fajnie, ja byłam tylko na dworcu autobusowym gdzieś w pobliżu Galerii Krakowskiej czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic nie rezerwowałem, jakbym musiał się zadokować w Krakowie to mam nadzieje, że coś sie znajdzie a jakby co to do kuzynki się uśmiechnę i może mnie przenocuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam wynieniane okna w piwnicy, całe 3 godziny zajęła panom wymiana 4szt. okienek bez obróbki (to jutro). Oglądałam glazurę do kuchni, znalazłam... pomarańczową i afrykańską:-) Spałam w południe:-) Prasowałam bratu koszulę na wesele. i dzień zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja widzę że remonty u Ciebie pełną gębą ruszyły, a to Twój rodzinny dom idzie do remontu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Blanki cuś nie ma? narada- szef ,mnie wq.... ale to nie nowość, że za sobą nie przepadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie ma co odreagowywać, wiesz jakby to ktoś mądry, ktoś kto chociaż tyci jest dla mnie autorytetem, kogo poważam i mam zwykły szacunek mnie wkurzył, to może trochę przykro byłoby mi, ale jak kmiot i burak mnie wkurza to jakoś po mnie to spływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, jak znasz jakąś tak fajną muzyczkę, jak wykonuje U2, to znów przychodze po prośbie, hehe:-) Normalnie się zakochałam, tzn. zauroczyłam tymi utworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no burak, pisałem już kiedyś, że to mieszanka Kononowicza i Ferdka KIepskiego, ale mam go gdzieś, ważne, że słonko na niebie zagościło i weekend nadszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szefowa jest jak połącznie królika (wcina sałatę), smoka (pali paczkę dziennie, czyli ok. co 10 minut w pracy) i człowieka, który nigdy Ci nie powie, co o Tobie myśli. Trzeba przy niej umieć czytać między wierszami. Ale generalnie równa babka. czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×