Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość non lans
blanka - sterylizacja może i tak ale bardziej to podwiązanie jajników bo to kobieta powinna wiedzieć kiedy może a kiedy nie a nie tam kiedy mi sie zachce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
No tak - szacunek rozumiem. A lokator pewnie ma za mało zajęć - stąd ten pociąg do procentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
tzn nie szacunek bo gnój mnie tam wyzywa, kable mi poprzeinał, generalnie wojna ale mu pwiedziałem że nie ja ją zacząłem ale ja ją skończe i to chyba niebawem wywale go i tyle jak gościny nie potrafi uszanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
kobieta powinna wiedzieć kiedy może a kiedy nie a nie tam kiedy mi sie zachce - non lans, aż dziw bierze, że nie masz dzieci. Takim sposobem można Cię "złapać" na dziecko. Poza tym - kobiecie z równowagą hormonalną chce się najbardziej wtedy, gdy "nie może".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Widze ze nie jestes zbytnio zorientowany. To kobieta powinna wiedziec kiedy moze a kiedy nie moze?????? A wiesz ile ludzi zawdziecza swoje zycie takiej wlasnie metodzie? A sterylizacje stosuje sie tak u mezczyzn jak i u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
eeeeeedeeeeee a powiadają że najbardziej chce sie gdy może, tak natura kobiete stworzyła czyż nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
aaaa soryy nie załapałem zgadzam sie, zgadzam i z Hanią i z blanką, moa culpa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
"nie może" rozumiałam jako może się starać o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
sorry na innej fali to złapałem, łapie o co chodzi, nie doczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
A tak w ogóle to podziwiam poświęcenie. Weźmy pod uwagę przeciętnego trzydziestoletniego zdrowego mężczyznę. Jak mu wytłumaczyć, że dzisaj seks będzie, a jutro nie? Poza tym takie rozumowanie zrzuca odpowiedzialność na kobietę, a przecież "do tanga trzeba dwojga".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
tak Hanka, zgadzam sie z tym tangiem, ale wiesz jak to jest w takich patologiach, laska nie patrzy czy może czy nie ale czy sie chce, a potem mówi dziecku, "ciesz sie że nie szczekasz, taka impreza była" a na melinie jak laska daaje pozwolenie to sie żaden facio nie pyta, czy aby na pewno można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
Z resztą - nieistotne. Żyjemy w erze szeroko udostępnionej antykoncepcji, dużej świadomości seksualnej i znajomości naturalnego planowania rodziny. Ten Twój las bezkomarowy jest iglasty czy mieszany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu a kobieta zdrowa to coooo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
las- raczej iglasty i duuużo bagien w nim, a wnich może jakieś rusałki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
Twoją opinię podciagnęłam pod ogół - nie pod "patologię" typu "zaliczanie" panienek po pijaku na imprezie, stąd tekst powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
ja miałem na myśli takie patologie z opieki społęcznej jakie mam na co dziień we wsi, wcześniej jak pracowałem w woj lubuskim to tam sie działo na tych wsiach popegeerowskich!!! jedno wielkie łał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
Blanka Zet Haniu a kobieta zdrowa to coooo? _Blanko, z opinii non lansa zrozumiałm, że jak kobieta mówi "dziś nie możemy się kochać, bo mam płodne dni", to mężczyzna rozumie "zero seksu" a kobiecie... no nie wiem, odechciewa się:-) Kurczę, myślałam, że kobiety też mają potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
las- raczej iglasty i duuużo bagien w nim, a wnich może jakieś rusałki? - nic tylko "upolować" sobie taką rusałkę:-) U mnie las mieszany, ale np. dziś (po deszczu) pięknie pachnie świeżymi igiełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A no wlasnie, ja uwazam ze kobiety maja potrzeby, jedne maja mniejsze inne wieksze, ale maja:) non lans pewnie uwaza inaczej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze samotna matka
mam 25 lat i mam male dziecko, czuje sie jak podgatunek czlowieka z racji na bagaz i boje sie, ze nikogo nie znajde. Przebywam w srodowisku, gdzie panny z dziecmi to jakies wyjatki od normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
ejże Blanka, mylisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
okrutnico, nie jestem egoistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet co nie lubi bab
wy samotne jesteście szurnięte skoro tak was boli samotność do dlaczego robicie takie problemy w nawiązywaniu znajomości z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
taki se facet co nie lubi bab wy samotne jesteście szurnięte skoro tak was boli samotność do dlaczego robicie takie problemy w nawiązywaniu znajomości z facetami? - a co? Chcesz się się zapoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Mnie nie boli, heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
takze samotna matka mam 25 lat i mam male dziecko, czuje sie jak podgatunek czlowieka z racji na bagaz i boje sie, ze nikogo nie znajde. Przebywam w srodowisku, gdzie panny z dziecmi to jakies wyjatki od normy - Witaj. A ja mam w pracy koleżankę lat 27 (panna), córka 4.5 roku. Koleżanka w październiku wychodzi za mąż za mężczyznę poznanego rok temu. On akceptuję ją i jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
ja też ma kumpele co ma synka 3-letniego i znalazła faceta i są razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
ŁAŁ!!!!!!!!!!! Akceptuje???? Az akceptuje???? Wspolczuje im...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
ale fakt durne otoczenie nieraz potrafi dać w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Jeszcze sie nie narodzil taki co by wszystkim dogodzil...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×