Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
non lans - chodziliśmy rok temu, wtedy nie było daty ślubu. Chcieliśmy popróbować razem, żeby nie było, że jak pójdziemy na jakieś wesele (raz w roku chodziliśmy, ale jednak), to każde będzie się ruszało w swoim rytmie. Podobno jak w tańcu, tak w życiu - niektórzy mówią - tak w łóżku:-p swinga, walca ang. i wied. oraz cza-czę zatańczę, samby juz nie. taki se facet... - fajnie się ubierają czyli jak? Ja pracuję w uczelni wyższej, mam wielu studentów obok, czasem mylą mnie z jedną z nich. Nie chodzę do pracy w garniturkach (nie na co dzień). Stan cywilny: panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
gusta i guściki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Niektore kobiety lubia gdy facet ma ogolona twarz, najlepiej swiezo ogolona, a inne lubia dwudniowy zarost, a jeszcze inne z brodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
nie no Hanka, to fajna tak sobie potańczyć z ukochaną/ym przed ślubem, po też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Podobno jak w tańcu, tak w życiu - niektórzy mówią - tak w łóżku O nie, ja sie z tym w ogole nie zgadzam. Wedlug mnie to czy ktos umie tanczyc czy nie, nie ma zadnego znaczenia ani jaki jest w sexie ani jak w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
eeeeeeee blanka z bródką to chyba mało która

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
chyba, że jak to niektórzy faceci mówią bródka jako uszczelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedynczego włosa to można sobie pęsetą wyrwać. non lans - co do tych tańców - wszystko przed Tobą. Fajna zabawa, można spędzić z sobą trochę czasu i ośmielić się. Ja nie cierpię występować. Zawsze mam wrażenie, że wszyscy na mnie patrzą i dziwią się, co za głupoty robię/mówie. Po tych tańcach juz nie wstydzę sie wyjsć na parkiet - niech sobie ludzie myslą, co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A ja wole spontan, a nie takie ustawiane wyrezyserowane kroki.. No co kto lubi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
no wiesz ja też tam kiedyś na kursy latałem i zawsze lubiłem tańczyć, choć dawno nie tańczyłem; chodziło mi tylko że fajnie tak sobie z ukochaną potańczyć, bo ja sie nie natańczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-D Mnie broda u mężczyzn nie przeszkadza. Własnej nie uda mi się wyhodować. Nie lubię tylko owłosionych klatek piersiowych pokazywanych całemu światu poprzez rozpięcie koszuli. No i smrodu papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
a często występujsze publicznie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hania no ja jak widze takiego kolesia szczegolnie podstarzalego z rozpieta koszula szczegolnie w palmy lub kwiaty i taki swieci tymi swoimi wlosami na klatce piersiowej to nie moge opanowac smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy coś wspólnego ze sobą tańczyłem w zespole, dosyć długo, przerobiłem tam chyba wszystkie tańce świata (ludowe/towarzyskie) ale nic nie pamiętam ponieważ byłem czarną owcą drużyny na która trener musiał ciągle się wydzierać do informacji wszystkich mówisz gdzie pracujesz i jak masz na imię? jak się ubierają finansistki? elegancko heh masz kafeteriowego mejla? teraz muszę wskakiwać do łóżka a bez uprzedzenia że będziesz na forum sam tutaj nie wiem kiedy wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi się nie zdarzają wystąpienia publiczne na dużą skalę. Kiedyś pracowałam w takm dziale, że musiałam wygłaszać. Pierwsze zdanie było trudne, później jakoś szło. No i pamiętam jak na studiach robiłam ankietę, weszłam do auli ze studentami 3 roku i musiałąm im wszystkim do mikrofonu powiedzieć, kto ja jestem, po co przyszam itp. - masakra. Długo miałam traumę po spotkaniu z hałaśliwą młodzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
non lans a ja myslalam , ze fajnie sie tanczy do melodii strzelajacego drewna w kominku a rano to ptasich treli w takim domku pod lasem... :D I do tego nie trzeba zadnych kursow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
dobra drogie Panie, ja co prawda do pracy jutro nie jade, ale i tak z rana musze być zwarty i gotowy i jade do ...... miasta i to wojewódzkiego (jaaaaaaaaaaaa Cieeeeeeeeee), dlatego mykam po mału w strone łóżka, a Wam życze spokojnej nocy, kolorowych snów, miłego przebudzenia i takiego samego jutrzejszego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
ale trafiłaś kominek fajnie strezla bo zimą mi dupe ogrzewał a te ptaki to co dzień ok 5 mnie budzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
non lans wiec ja zycze Tobie takich milych bardzo milych snow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
non lans zazdroszcze Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki se facet - a przepraszam Cie bardzo - to gdzie pracuję? Przyjedziesz? Nie, bo nie wiesz dokąd, znajdziesz mnie? - nie, bo nie wiesz, kim jestem, więc o co chodzi? Maila jeszcze chcesz? miłych-snów@dobranoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
hmmm, ale te ptaki naprawde przeginają pałe teraz te małe, wiosną żurawie sie darły a jesienią jelenie jak rykowisko miały darły sie za płotem, ocipieć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanus no to pojechalas z koksem... Hi hi. Ach, jak ja Cie lubie. A tak w ogole to nie czaje tego co nie lubi bab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
łał, czyżby sie Hanka wkurzyła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
non lans powiem tak, ja to np. wole rozmawiac z facetem po 30-tce niz z mlodszymi. I Hania chyba tez podziela juz moje zdanie, ha ha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
nie no ale Hanuś ma ripostę, hylę czoła, pełny szacun 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×