Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
non lans ja z asertywnoscia nie mam najmniejszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
takze samotna matka -ja bym nie powiedziala ze wszystkie kobiety sa stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
hmmmmm,, samotna matko, nawet nie wiesz jakie nieraz bzdury od kobiet i to dorosłych słyszałem, jakie potrafiły wymyślać argumenty żeby tylko na mnie wine zwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze samotna matka
nie wszystkie wiadomo, ale z reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ubolewam nad tym, ze nie mam wplywu na swoja figure bo zawsze jestem szczupla kobieta a inne maja ta odmiennosc i sa raz grubsze raz szczuplejsze:P Heh... Taaaaaa, jestem gruba zapuszczona mamuska:P Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowe nicki nie mają blokad. Jak być zapytał, to jako taki se facet... Non lans - czekam na te historie o kobietach. Chcę wiedzieć - może kiedyś też takie błędy popełniałam/popełniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
I wyobraz sobie , ze to ze ktos lubi jesc nie rowna sie ze jest zapuszczonym grubasem:D Jest takie cos jak swietna i prawidlowa przemiana materii... Ale o tym pewnie nie slyszales... He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Jaaa cieeee... Dopiero teraz zobaczylam! To takie pusie Tobie sie podobaja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
aaaaa histore o kobietach, hmmmm rózne takie duperele, bardziej kopromitacje w stylu jak 28 letnia kobieta zarzuca Ci że ją olewasz bo ją na nk nie zaproiłem , może to i głupie może i śmieszne, dla mnie przede wszystkim gówniarskie, i w ogóle wciskanie w 4 oczy rzeczy które nigdy nie miały miejsca ale to bardziej pod mitomainie podlega, a taka niby kochająca była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze samotna matka
wkurzaja mnie tacy faceci, ktorzy mowia jak to zostali wykorzystani i skrzywdzeni przez kobiety, a potem okazuje sie, ze oni byli nic nie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dodam, ze jak znajome zaczynaja rozmawiac o dietach i produktach light to mnie szlag trafia bo mnie to cholernie nudzi, i o tych kaloriach. Ja nie wiem co ile ma kalorii, nigdy mi to nie bylo potrzebne. Ja ich nie musze liczyc, czego mi cholernie zazdroszcza bo wlasnie nawet o dwunastej w nocy moge jesc bezkarnie wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej do kochania. Każdy ma prawo lubić co innego. Ja np. nigdy nie wyobrażałam sobie spotykać się z meżczyzną, który ma mniej niż 188cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze samotna matka
no wlasnie, bo faceci chca pieknych i zadbanych, ale juz sluchac o tym nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
dlatego pisałem wcześniej o asertwności że bardziej chciłbym usłyszeć proste NIE niż głupie szukanie haków i pretekstów na dodatek kłamliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
non lans nic mi nie mow o NK. Wrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
blanka- no niektórzy mają niezłego pierdolca nan tym pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, bo faceci chca pieknych i zadbanych, ale juz sluchac o tym nie chca -może to i dobrze. Po co mają wiedzieć, na czy polega... no nie wiem - depilacja woskiem, farbowanie odrostów czy zwalczanie celulitu. Im mniej wiedzą o takich szczegółach tworzących całość, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię grubych , niedokładnie czytasz moje posty Hania 36 co to jest? jeśli o mnie chodzi od roku uczęszczam na siłownie, jestem na diecie kulturystycznej i przytyłem 23 kg przez ten czas więc Twoje 4 kg nie robi na mnie wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
bardziej chciłbym usłyszeć proste NIE niż głupie szukanie haków i pretekstów na dodatek kłamliwych Juz Cie lubie, bo lubie asertywne osoby:) A Ty chyba taki jestes...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu a to dlaczego maja nie wiedziec???? To takie straszne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
ej Hanka a czemu mają nie wiedzieć na czym polega depilacja czy farbowanie? Toż to normalne nieraz jak facet farbuje ukochanej kobiecie włosy, może trochę capi ale jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Mi maz nieraz farbowal wlosy i lubil to robic, he he... A co w tym strasznego???? Nie czaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
To Ty kochana jak zlaczysz sie z jakims to ty 24H na dobe bedziesz miec makijaz bo co sie stanie jak zobaczy Cie bez. Nie popadajmy w paranoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×