Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość witch321
Witam wszystkich serdecznie, Pewnie już nikt mnie tu nie pamięta, dawno do Was nie zaglądałam. Trochę chorowałam, ale poczytywałam od czasu do czasu Wasze posty. Widzę, że przybyły nowe osoby :) Chcę powiedzieć, że trzymam się dzielnie. NIE PALĘ JUŻ 118 DNI! Już nawet nie jest tak ciężko. Można bez tego żyć, naprawdę! Ciągle się jeszcze wspomagam, w chwilach słabości Niquitine w ruch:) Naprawdę warto się trochę przemęczyć, żeby potem dużo lepiej funkcjonować! Trzymam kciuki za Nowych i pozdrawiam wszystkich stałych bywalców topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch.. ja ciebie pamietam :) :D Witaj i gratulacje za 118 dni ( pachnacych) 🌻 na co chorowałas ze cie tu nie było tak długo ? nie podrywaj pielęgniarek,bo zazdrosne będziemy" farbowana lisica .... obiecuje wam ze nie bede podrywał :P to samo obiecałem juz swojej narzeczonej :P hehehehe Jak wyjde ze szpitala to zdam relacje :) Jutro sie jeszcze z wami pożegnam a tymczasem Miłej Soboty 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ja juz po pracy teraz odpoczywam :) kachna------trzymaj sie i nie mysl o smierdzielu 🌻 witch321-----witaj 🌻 Regres---🖐️ a to moj bilansik: Nie pale juz:60dni(+09g05min) Ilosc niewypalonych papierosow:1210 Bede zyc dluzej o:4dni(+04g50min) Zaoszczedzone pieniadze:574,75zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie dopadła mnie grypa :( spadam do bluzeczka narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
załoga.... Dawno mnie niebyło...ale jakoś niepodrodze mniałam do Was...tzn.niemam na bierząco neta... Ale dalej pachnę choć w poniedziałek miałam ochotę zajarać,śmierdziel dał o sobie znać... zwalczylam go i mamy... Nie palę już 491 dni (+ 00g11m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 14730. Będę żyć dłużej o 112 dni (+ 12g32m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5965,74 zł! mam trochę zaległości w czytaniu postaram się szybko nadrobic... złośliwiec----dużo zdrówka...3maj sie i niepoddawaj się bo jesteś nam tu potrzebny...duża 👄 dla Ciebie... i dla reszty 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani chce powiedziec ze jestem do niczego poległam moje nerwy siegły zenitu nie dałam rady i zapaliłam i teraz ma mętlik w głowie czy palic dalej czy nie ale nie dałam rady nie mogłam nerwowo sory zawiodłam nie nadaje sie chyba do niczego::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam wieczorkiem:) Po pracy w końcu....Ale taki masażyk by się przydał,heh,pomarzyć fajna rzecz:)Ale już niedługo i będę się masować i byczyć...:D:D:D zlosliwiec-duzo zdrowka:) całej reszcie miłej nocki i miłej niedzieli życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna---:(:(:( no niedobrze się stało,ale się stało i teraz trzeba zrobić wszystko ,żeby to naprawić:)O ile masz siłę i chęć do walki... u mnie jest Nie palę już 188 dni (+ 00g19m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 3384. Będę żyć dłużej o 25 dni (+ 20g26m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1522,90 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna------szkoda tych dni przez ktore nie palilas -----wiem jest to bardzo trudne ja przetrwalam to najgorsze tak mi sie wydaje -----wiec Ty napewno tez bys dala rade tylko trzeba sobie powtarzac JA NIEPALE I NIE CHCE PALIC ------kachna sproboj jeszcze raz od nowa i tym razem nie mysl o smierdzielu zajmnij mysli czym innym przecierz on Ci w niczym nie pomogl napewno-----trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno nie mow ze jestes do niczego bo nie palilas przez 2 miesiace to jest sukces a Ty mowisz ze jestes do niczego? Wez sie w garsc dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki basiek za słowa otuchy zapliłam jednego i jutro zaczynam od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna-----czekam jutro na Ciebie oczywiscie BP pamietaj powtarzj JA NIEPALE I NIE CHCE PALIC musimy trzymac sie razem i wspierac sie nawzajem spokojnej i nie smierdzacej nocki Ci zycze 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana czekam na Ciebie tu byś sie zameldowała i napisała jestem PACHNĄCA i pamiętaj śmierdziel to takie gówno, które przypomina nam o sobie co jakis czas ale my wtedy m,usimy go walnać Pamietaj ale wiem że teraz Ci sie uda tak wieć zaczynaj walkę od nowa 🌻 madziuchna04 my tu o Tobie pamiętamy wpadaj do nas częściej złośliwiec dużo zdrówka nie choruj nam bo jesteś naszym duszkiem, który tu nas trzyma w wodzy i pilnuje 🌻🌻👄 regres jak tam Ty już pewnie w szpitalu to trzymaj sie chłopie nie daj się i myśl o nas 🌻🌻🌻👄 dla was kochani miłego pachnącego dnia Byśmy wszyscy zaliczyli go do udanych 🌻🌻🌻 :):):) moje pachnące dni wyglądają tak Nie palę już 525 dni (+ 17g26m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 13668. Będę żyć dłużej o 104 dni (+ 09g57m46s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4818,28 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jak ci zaqzdroszcze tylu dni ja znow nerwy i stres od rana zycie z alkocholikiem nie jest łatwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny ranek u mnie jak narazie swieci sloneczko ale jest chlodno :) pachnaca aga---milego dnia 🌻 kachna-----nie wiem co Ci powiedziec, wiem co przezywasz ten temat nie jest mi obcy --------- ale ten smierdziel pobudza jeszcze wieksze nerwy on Ci nie pomorze rozwiazac problemow-----wiem wiem wista wio latwo powiedziec-------kachna trzymam kciuki i jestem z Toba aby Ci sie udalo szkoda tych dni -----🌻 zlosliwiec----a Ty nam tu nie choroj wracaj szybciutko do zdrowka 🖐️ Regres-----zycze aby wszystko sie udalo i wracj do nas jak najszybciej🖐️ madziuchna04----🌻 farbowana_lisica----milego dnia---ja dzisiaj mam wolne---🌻 zabka----odezwij sie co u Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy,zapraszam na kawkę,herbatkę...jeśli się ktoś przyłączy to i ja ruszę zwloki z łóżka... farbowana---masażyk----zapraszam...kiedyś musimy się spotkac.. basiek1----umnie w stolicy pada deszcz i jest zimno,że niechce mi się wyciągnąc nosa z pod kolderki,ale muszę umowilam się z koleżanką że wpadnę na plotki...muszę też zaczerpnąć świerzej energi na następny tydzień...oby do sierpnia może uda mi się być na swoim?(rozkręcam z koleżanką biznes-masaże)...co to bedzie co to będzie...dla Ciebie 🌻 kachna11----niema czego zazdrościć...weż się w garść...chcesz pogadać w mojej stopce jest gg pisz kiedy masz ochotę...ja jestem w takiej samej sytuacji,tylko że moj ma na chwilę esperal,ale czekam kiedy zacznie każdy dzień jest wielką obawą,niewiadomą i strasznym strachem...także wiem co czujesz...ale wzielam się za siebie bo ja jestem ważna a nie pijak...ja go muszę zniszczyć a nie on mnie...tak jak jest to z śmierdzielem...czekam na znak od Ciebie...I 3mam za Ciebie kciuki,oraz przytulam Cię mocno do serduszka byś wiedziala że masz tu przyjaciół i wsparcie jakiego niestety nam brakuje...👄👄👄👄👄👄👄👄 pachnąca aga----miło mi że pamiętasz mnie..postaram się jak najszybciej nadrobić starcony z Wami czas...ale myslę o Was🌻 MILEGO DNIA....DLA KAŻDEGO....👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna 04-----ja juz po kawce -----zycze Ci z calego serca aby sie udalo i w koncu zaswiecilo do Ciebie sloneczko aby bylo z gorki a nie pod gorke 🌻-----milej niedzieli Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie jestem w szpitalu :D ale bede jutro od godz 8.00 Trzymajcie sie , bo już dzisiaj tutaj nie zajrzę .... i prosze was : NIE PALCIE !!!! jak wróce ze szpitala , a ma to byc za tydzien ' to zaraz z miejsca sie odezwe :D Hej i do zobaczenia 🖐️ ps..kachna szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana 11, madziuchna temat alkoholika i mi nie jest obcy, z tą różnica , ze w mojej rodzinie pił mój tata (oj pił, bił, wyzywał...) wiem co czujecie co przeżywacie. ale kochana fajka śmierdząca Ci nie pomoże tego rozwiazać Dołącz do nas i ciesz sie że pachniesz chcesz pogadać zawsze czekamy wyzal sie wyrycz ale nie pal :):):) tak jest tych dni u mnie sporo oj wiem z eto duza zasługo tego topiku tych ludzi Ciesze się że trafiłam tu miłego dnia kochani i lecę obiadek gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momas
Dzień dobry pomimo jesiennej pogody :) Miłego dnia wszystkim życzę, dnia BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę, źle wpisałam nick'a post wcześniej... chyba się jeszcze kawy napiję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos mi wytlumaczy bo ja nic nie rozomie,poprzestawialy sie stronki powyrzucal ktos nasze posty czy sie skurczylo ?:) kachna---jak mozesz to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek jestem ale co mam pisac stary dał mi tak popalic ze nie daje rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja nadal tu jestem i sie przymierzam nie palę kilka naście godzin i lipa :( ale spokojnie dam jakoś radę . Madziuchna jak byś potrzebowała pracownika to ja się piszę :D Strasznie mi smutno że tyle osób ma takie problemy, ja też mam ojca alkoholika i męża. Ojciec już przegrał życie i na pewno nie przestanie pić , a mąż jego jeszcze da się uratować dlatego teraz jest w szpitalu, a ja modlę się żeby mu pomogli. Dla dobra naszej rodziny i dziecka, niestety takie maluchy zawsze są poszkodowane najbardziej. Ale najważniejsze są chęci chyba. Całuję was mocno i niedługo do was wrócę tylko trochę uporządkuje sie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale ktos skasowal nasze niektore posty tylko dlaczego ? kachna teraz to ja nie wiem co Ci powiedziec----zycze Ci aby sie ulozylo wszystko ----tylko ze zycie z alkoholikiem to jest horror ja tez to przerabialam z ojcem alkoholikiem------wiec zycze Ci jeszcze raz wytrwalosci ------a to dla Ciebie--🌻❤️🌻 zabka------czekamy na Ciebie caly czas ---👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzis tak szybko, bo jestem w trakcie pomiedzy jednym a drugim przyjeciem komunijnym:) Cos tu sie widze namotalo...:(. napiszcie mi tylko, czyje posty zostały skasowane, zobaczymy, co sie dzieje:( Pozdrawiam i pedze dalej:D Kochna👄, trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 242 dni (+ 08g06m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 7270. Będę żyć dłużej o 55 dni (+ 12g51m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2908,05 zł! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×