Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobr :) Kolejny dzień BP za mną i kolejny dzień BP przede mną :) W mojej głowie ułożyłam sobie tak z tymi papierosami, że to żadna przyjemność i rzucenie palenie,to żadna strata, a czysty zysk :) Traktuję palenie jako chorobę i nałóg i każdy dzień bez papierosa przybliża mnie do wyzdrowienia. Przypomnijcie sobie jak walczymy z grypą - wszystkimi możliwymi sposobami staramy się pobyć choróbska i cieszymy się, gdy wracamy do pełni sił. Tak samo jest z chorąbą, która nosi nazwę nikotynizm :) Do tego, po wyzdrowieniu nie użalamy się nad "stratą" grypy,prawda? Wiecie,co mnie pomogło przestać użalać się na "stratą" tego "cudownego" dymka? Zdjęcia osób chorujących na raka języka i warg spowodowanego paleniem tytoniu... Postaram się znaleźć te zdjęcia i wrzucić linki. Może te obrazki kogoś przekonają, że nie ma za czym tęsknić... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie w ciepły deszczowy ranek :D BP wszystkich chętnych zapraszam na kawę i herbatę :D kachna 11 🌼 paliłem 40 lat to w moim przypadku chęć zapalenia trwała 9 miesięcy z poczadku śmierdziel bardzo mocno co dziennie atakował ale z każdym dniem jak go nie nakarmiłem to on stawał się słabszy az nadszedł ten dzień dzień zwycięstwa w którym stałem się wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D żabka 🌼 az mi żal jakiś ogarnął ja przeczytałem to co napisałaś ważne jest to że jesteś że są chęci walki wiem ze jesteś dzielna dziewczynka masz problemy osobiste ale nie pozwól żeby śmierdziel te problemy rozwiązywał za ciebie trzymam kciuki i życzę zdrówka zuch dziewczynka :D 🖐️ mamuska 🌼 gratuluję 🌼 🌼 łabędź + krzeslo + hulahop = 240 🌼 lorika 🌼 nas tu wszystkich obchodzi to ze jestes z nami BP Czekam do końca tygodnia jak mi ten stan nie minie to chyba zapale nie czekaj do końca tygodnia tylko weź się w garść i odpedzaj śmierdzące mysli od siebie musisz pogodzic się z tym ze już nigdy nie zapalisz bo jeżeli tego nie zrobisz będzie ci bardzo ciezko i ? monamas 🌼 jesteś wzorem dla tych którzy nie mogą się jeszcze pogodzić z tym żeby rozstać się ze śmierdzącym nałogiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec-->dziękuję... Jest mi o tyle łatwiej, że wiem jak to jest nie palić 4 lata :) Poza tym link, który wkleiłam wyżej skutecznie zniechęcił mnie do jakiegokolwiek myślenia o papierosach. Wkleję jeszcze kilka linków do artykułów i zdjęć, które pokazują jak ta "przyjemność" działa na ludzki organizm i do czego może prowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika nawet mi sie nie waż :( !!!! poza tym to widze ze wszystkie z was to młode kobiety :D fajnie :D Dzień Dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten pochmurny u mnie dzien -------kiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeedddyyyyy bedzie cieplo? :( lorika-🌻-------kachna-🌻---------dziewczyny ja niby taka twarda ale tez codziennie sie zmagam z checia zapalenia a zwlaszcza juz tu pisalam mam te smierdziele w pracy i podaje je innym palaczom i to strasznie kusi------juz nieraz bralam paczke do reki obracalam ja w reku i odkladalam na miejsce ------gadalam wtedy po co ci to przecierz nie palisz i nie chcesz palic juz nigdy-------jak przyjdzie taki zurmen po wypaleniu smierdziela i na dodatek wczorajszy(t.z.po przepiciu) to odrazu odechciewa sie palenia--------wiec kochane dziewczyny pomyslcie sobie ze taka babcia daje rade i nie poddaje sie to dlaczrgo my mamy sie poddac---------trzymam za Was kciuki i oczywiscie za siebie takze zeby przetrwac to i byc juz na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka---czekamy na Ciebie❤️🌻 mamuska44---🌻 monamas--🌻 zlosliwiec--🖐️ farbowana_lisica---mamy takie szczescie obie ze jak tu sie dzieje cos to my ciezko przcujemy:D 🌻 Regres---🖐️ Reszte brygady takze pozdrawiam 🌻🖐️ Mykam do pracy buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Drodzy BP 🌼 jak to pięknie jest nie palić. Łatwo nie jest, ale warto się postarać. Jestem z siebie dumna. I z was jestem dumna, że się nie poddajecie. Żabko, zanim niecałe 2 tygodnie temu podjęłam decyzję o niepaleniu, też miałam próbę miesiąc wcześniej, ale mi się nie udało. Zapaliłam po kilku dniach. Teraz mi się wydaje, że nie byłam wtedy gotowa psychicznie do rzucenia, potrzebowalam się najpierw wyciszyć emocjonalnie, poukładać pewne sprawy osobiste ...inaczej bym nie dała rady. Wyznaczyłam datę (dla mnie było ważne żeby była "okrągła" a nie przypadkowa:), napisałam swoją listę argumentów do rzucenia (zrobiłam plusy i minusy, po stronie minusów jest pusto) i ruszyłam. Zasługa tego forum też jest niemała w moim postanowieniu. Czas na fajki przeznaczam na pisanie tutaj i zdecydowanie wolę takie uzależnienie:) Buziaki wszystkim:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44---sorki umknelo mi moje gratulacje tych 240 dni niepalenia zycze Ci wiecej takich dni---🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP - 13 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>>1859 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1649 BP 3. sadny dzien >>>>>>>> 809 BP 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 640 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 560 BP 6. Regres >>>>>>>>>>>>>377 BP 7. mamuska44 >>>>>>>>>238 BP 8. Farbowana_lisica>>>>185 BP 9. lorika >>>>>>>>>>>>>121 BP 10.kairanka >>>>>>>>>>85 BP 11. kachna >>>>>>>>>>>59 BP 12. basiek1 >>>>>>>>>>>58 BP - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - ojejkujejku- - madziuchna04 - 18. Paulina >>>>>>>>>>>>12BP 19. zabka >>>>>>>>>>>>> CZEKAMY NA CIEBIE JAK SIE POMYLIłEM TO PRZEPRASZAM , mile widziane poprawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 521 dni (+ 20g49m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 9393. Będę żyć dłużej o 71 dni (+ 18g09m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3757,44 zł! Lista BP - 13. 05 2010 1. zlosliwiec- 1860BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1650 BP (wow!) 3. sadny dzien - 810 BP (wow!) 4.neri11 -642 BP 5. bella 1962- 562BP 6.ojejkujejku - 522 BP 7. Regres - 383 BP 8. lorika - 122BP 9. kachna - 60 BP - basiek1 - - mamuska44 - - pachnaca aga- - Vonk- - monamas- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica - ____________________________ itd..... :) Już się skończył konkurs????? No to reaktywacja - czekamy na nagrody 🌻, ja chcę, żeby nagrodzonych było pierwszych 20 osób 🌻 pozdrawiam i zapraszam na kawę - swieżutko zaparzona ze spienionym mlekiem i odrobiną kardamonu - niwe marudzić, że nie lubicie - LUBICIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem od siebie tylko tyle że nie pale dzieki sobie ale także tez dzieki wam:) Ta nasz grupa wsparcia ,daje nam bardzo wiele ... nakrecamy sie nawzajem( pozytywnie;) ) i to jest coś zajebistego :) az miło popatrzec i poczytac jak pisze lorika,vonk,mamuska czy Paulina o tym jak kolejny dzien mija im bez papierosa : ) to sie chwali i ceni :D dzieki ze jesteście ----> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Regres siedzi zawija w te sreberka i oto jego dzieło:) To ja robię małą korektę u siebie i wrzucam monamas 🌼 BP - 13 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>>1859 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1649 BP 3. sadny dzien >>>>>>>> 809 BP 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 640 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 560 BP 6. Regres >>>>>>>>>>>>>377 BP 7. mamuska44 >>>>>>>>>238 BP 8. Farbowana_lisica>>>>185 BP 9. lorika >>>>>>>>>>>>>121 BP 10.kairanka >>>>>>>>>>85 BP 11. kachna >>>>>>>>>>>59 BP 12. basiek1 >>>>>>>>>>>58 BP - pachnaca aga- - Vonk- - ojejkujejku- - madziuchna04 - 17. monamas->>>>>>>>>>13 bp 17. Paulina >>>>>>>>>>>>13 BP 18. zabka >>>>>>>>>>>>> CZEKAMY NA CIEBIE, NO WŁAŚNIE, CZEKAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku :) 🖐️ 🌻 to sie pomyliłem o jeden dzien w obliczeniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ustalimy jedna wersje? :P:P:P bo nie chciałbym przegapić nagrody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba, ja tam nie chce być wredna- ale zobacz na założycielkę tego topiku patr II:D To Ty! I co teraz? " Rzuciłam palenie- pomocy. Autor- Żabka" Czy nie głupio Ci teraz??? Ty- matka załozycielka cz. II???? Wracaj- nie bądź taka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP - 13 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>>1859 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1649 BP 3. sadny dzien >>>>>>>> 809 BP 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 640 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 560 BP 6. Regres >>>>>>>>>>>>>377 BP 7. mamuska44 >>>>>>>>>238 BP 8. Farbowana_lisica>>>>185 BP 9. lorika >>>>>>>>>>>>>121 BP 10.kairanka >>>>>>>>>>85 BP 11. kachna >>>>>>>>>>>59 BP 12. basiek1 >>>>>>>>>>>58 BP - pachnaca aga- - Vonk- - monamas>>>>>>>>>>>>13 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam skąd sie bierze u mnie taka adrenalina, odkąd rzuciłam śmierdziuchy. Czy może ktoś wie? Np. wcześniej próbowałam zmobilizować się do ćwiczeń i nic, byłam mocno zamulona, taka zmęczona a teraz góry mogę przenosić. Brakuje mi czasu na wszystkie aktywności, które bym chciała robić: rolki, fitness, rower, basen, siłownia, tenisa chciałabym się nauczyć i jeszcze powspinać na ściance.. Jak wygram w totka szóstkę, to rzucę robotę i będę sobie wszystko robić co tylko mi przyjdzie do głowy, ale już bez fajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - mamuska44 już nie pali 240 dni ( do poprawki) Dziękuję bardzo za 🌻, chcę wytrzymać rok, a potem następny i następny. Papaśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się z Wami zgodzę, tylko proszę o uwzględnienie mojego wyniku :) Ja tu zbyt rzadko zaglądam, że by moje wyniki były wiarygodne :) ale do nagrody się piszę !!! a jak kaweczka smakuje???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo odnoszę wrażenie, że Ty nie masz już z tym nałogiem problemu." lorika nie wiem jak to nazwac? ale ja juz w ogóle nie mysle o fajce i nie mam zajawek na dym powiem wiecej dym tytoniowy mnie strasznie drażni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika--> ja nie podpisuję się pod Twoim tekstem, że kobiety emocjonalnie podchodzą i z sentymentem :) Owszem podchodzę emocjonalnie i z sentymentem, ale nie do peta! Postanowiłam rzucić, chcę przestać palić, chcę być wolna i zdrowa od nałogu i konsekwentnie to realizuję bez rozdrapywania "ran" śmierdzie la :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lorika kobiety sa natomiast silniejsze w działaniu ;) i są bardziej uparte :P:P:P wiec jak cos postanwią juz cos to dąża do osiagniecia tego celu po trupach ;) przykład: moja narzeczona ... uparła sie na kafelki ( takie duże ) gdzie mb kosztuje ok 120 zeta ... i innych juz nie chce ... i tak drąży temat od 3 miesiecy ... uparta w działaniu :) a teraz musimy znalezc jakiś kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pet jest równie niebezpieczny dla faceta jak i dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:D Kompromis? Hmmm..( powodzenia), liczysz na kompromis? To Twoja Pani pozwoli Ci moze wybrać kolor albo obliczyć ilość m2 :P Nie prawda, że mężczyźni sa konsekwentni. Może i sa zdecydowani ale nie są konsekwentni- przykład mego mężą. zaczął palić a razem rzucaliśmy:( Wymiękł! A pierwszy podniósł larum i rzucił hasło :"Nie palimy" I gdzie tu hart ducha? U mnie, u mnie...:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i już się wpisuję... Lista BP - 13. 05 2010 1. zlosliwiec- 1860BP(woooowww!!!) 2. jovik- 1650 BP (wow!) 3. sadny dzien - 810 BP (wow!) 4.neri11 -642 BP 5. bella 1962- 562BP 6.ojejkujejku - 522 BP 7. Regres - 383 BP 8. lorika - 122BP 9. kachna - 60 BP - basiek1 - - mamuska44 - - pachnaca aga- - Vonk- 250 BP (jakby nie patrzeć to ćwierć tysiąca ;) ) - monamas- - madziuchna04 - -Farbowana_lisica - Idziemy jak burza!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Kompromis? Hmmm..( powodzenia), liczysz na kompromis? To Twoja Pani pozwoli Ci moze wybrać kolor albo obliczyć ilość m2 " jovik hahahahaha :D:D:D dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina mam prośbę Utworzyłaś 3 część topiku niestety nie mogę go znaleźć mogę prosić o link :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×