Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

wiecie co jestescie kochani :* 😘 😘 😘 naprawde swietnie sie czuje tu u nas wlasciwie od samego poczatku a jestem od 522 strony tamtej czesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojde juz sobie na ten czas,cos mnie spanie bierze ,moze potem jeszcze zajrze a na pewno jutro :) dobranoc,kolorowych obrazkow kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień bardzo kochana jesteś a wiecie Wy tu wszyscy jesteście bardzo kochani bez Was by mnie tu nie było, bez tego topiku (fiona dzięki) bym dalej papierochy paliłą Aj jesteście BARDZO BARDZO KOCHANI 🌻🌻🌻👄👄👄 to dla Was za to że jesteście miłego wieczorku piątkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZE PRZEPROSIĆ DWIE DZIEWCZYNY ZA OMINIECIE W GRZE JEST MI STRASZNIE GŁUPIO I NIE WIEM JAK TO SIĘ MOGŁO STAĆ PRZEPRASZAM caphirinia veroniqueee OCZYWISCIE DZIEWCZYNY BIERZECIE UDZIAŁ W ZABAWIE JAKO PEŁNOPRAWNE CZŁONKINIE CUDOWNEGO NASZEGO TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIELKA PROŚBA DO: REGRESA ZŁOŚLIWCA NIE DAJCIE SIE PROSIĆ I POKAŻCIE SIĘ JAK NIE MACIE KONT NA NK TO CHOCIAŻ MALUTKIM ZDJĄTKIEM NA MAILA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika----u mnie też będzie super;):D:D:D BTW-kolejna ładna dziewczyna na naszym topiku:d w ogóle ,same ciasteczka z nas hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem 🌻🖐️ jovik--dzieki mam----a propo chcialam sie zapytac jak tam Twoja corcia czy trwa nadal w niepaleniu ja trzymam kciuki coby jej sie udalo 🌻 zabka---Ty jestes super dziewczyna masz pomysly ze chocho 🌻 mamuska---ladny wyniczek 🌻 Regres-----Tobie to dobrze leniuchujesz :D sadny dzien----🌻 Vonk--🌻 zlosliwiec--jak tam Twoja dzialeczka posiane wszystko bo u mnie tak 🖐️ farbowana_lisica---zycze Ci udanego urlopu 🌻 Lorika--🌻 momanas--🌻 pachnaca aga--🌻 Paulina--🌻 gratki na miesiecznice 🌻 To sie pozegnam bo jestem padnieta spokojnej nocki i pachnacej piekne laseczki buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika ty mój skarbie az mi lzy pociekły twoją wypowiedz zuch dziewczynka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Wstawac spiochy piekny dzien (u mnie)--no tak dzisiaj maja wolne wekend to trudno odpoczywajcie---kawka,herbatka zaparzona----:) Pozdrowionka dla wszystkich bez wyjatku 🌻🖐️🌻 To ja zmykam do pracy hejka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek 1 miłej pracki a kawka pyszna , Super smak wstawajcie kochani meldujcie sie a pogoda dzis u mnie piękna słonko świeci zero chmurek i nawet ciepło Miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ej nie wierzę lada dzień będziemy świętować miesiąc jak nie palisz Paulina szkoda że mi czas tak szybko nie biegł. Jak się czujesz? Nie ciągnie?" lorika - dzięki. Nie ciągnie. Najtrudniejsze dla mnie były 3 pierwsze dni a potem jak z płatka. Nie miałam cienia wątpliwości że dobrze robię i nie miałam chęci powrotu do palenia ani raz w tym okresie. Czuję się super i oby tak dalej ze mną było.:) Pięknie napisałaś swój post, aż się wzruszyłam🌼 Dziewczyny - nie mam konta na nk. Mogę Wam przesłać mailem zdjęcia, jak chcecie:). Lecę na fitness a potem na rolki. Miłego dzionka. zapowiada się piękny dzień:) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam ciepło i serdecznie :)🖐️ wyspałem sie ;) żabka i Vonk macie ode mnie @ :) Paulina ja też nie mam konta NK ( zlikwidowałem) i tez bym chciał twoja fote :) Jak mi wyślesz to postaram sie odesłać swoja :) I to samo do wszystkich pań kieruję Moge wysłać swoja fote jak wyślecie mi na maila@ swoja ewentualnie podeslecie link na NK ( to sobie obejrze z konta mojej siostry) Zobaczymy jakie to cukiereczki sa tutaj ;) heheheheheh pozdrawiam ciepło cała załogę :) aha wyspałem sie i nie mam kaca :P moj wynik : Nie palę już 392 dni (+ 13g22m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 5495. Będę żyć dłużej o 41 dni (+ 23g33m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2610,50 zł! no i mój adres jest w stopce ale go przypominam regres1000@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski🌻 pozdrawiam sobotnio:) regres- masz @ ode mnie. Zmykam na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika 🌻🖐️ równiez ci macham łapą :classic_cool:🖐️ Ładna pogoda sie robi , zmykam na świeże powietrze :D jovik pozniej zajrze na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochani cieplutko... W stolicy też piękna pogoda,ale ja niestety jestem chora mam anginę i zatoki więc nic mnie niecieszy... :( Wogule na samym początku powinnam Was Drodzy Przyjaciele przeprosić zato że tak długo mnie niebyło.... 🌻🌻🌻PRZEPRASZAM WAS KOCHANI 🌻🌻🌻 Ale umnie jak zwykle pod górę...co trochę zapuszczę korzenie i poczuję się jak ptak,to odrazu łowca się znajdzie co mi głowę odstrzeli,że nawet futra mi niezostawi bym mogła się przykryć....aj jajaj pieprzone to życie... :( Tylko wiecie co,nawet niemam sily myślęć o śmierdzielu,gzdieś tak jakby sobie odszedł... ale co tam każdy ma znas jakieś problemy...przepraszam że zawracam Wam głowę...WYBACZCIE... Uciekam stąd w swój świat... 3majcie się cieplutko i przedewszystkim pachnąco... żabeczko--- JESTEŚ WIELKA...(za liczniki,imiona,za to że jesteś i dajesz radość nietylko tu na topiku) 👄👄👄 Farbowana----miłego wypoczynku...szalej,wypocznij i wracaj...ja 3mam za Ciebie kciuki...👄👄👄 sądny dzień---3maj tutaj porządek...👄👄👄 vonk---melduj się częściej..👄👄👄 basia---może prześlę jakieś wyraźniejsze swoje zdjęcie,zobaczę ale z e względów osobistych wolę zostać inkognito,czyli niewyraźna osoba...👄👄👄przepraszam Cię zato.. pachnaca aga----dzięki za pamięc...wielbłąd super...👄👄👄 jovik---przepraszam zawiodłam...wiesz oczym piszę...👄👄👄 kaśka---👄👄👄 lorika---mądre slowa 👄👄👄 paulina,monomas---👄👄👄 i nasi chłopcy... złośliwiec i regers---jak zdrówko 👄👄👄 misiek.jędrek30---a wy gdzie się podziewacie?? jestem ciekawa jak tam leloff---pamietacie go??jak tam jego pieski??i napewno kopci bo czuję...ale pozdrawiam Cię i cały czas czekamy tu na Ciebie... ojejkujejku,30ka z Gdańska,Ania B.----co się z wami dzieje?? i dla reszty niewymienionych....👄👄👄👄👄przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Sprawa wysokiej wagi .Postanowiłam z wami się podzielić pewną sprawą i prosić was o pomoc w załatwieniu czegokolwiek. Może ktoś z was jest prawnikiem lub kimś kto po prostu bedzie wiedział co można zrobić w tej sprawie:( Dla dobra tej osoby nie podam wam imienia (jak bedzie chciała sama to zrobi). Dodam tylko że wszyscy znacie te osobę ze świata wirtualnego :) Do sedna Dziewczyna ma poważny problem mieszkanie jakie miała z mamą zostało sprzedane komornikowi z powodu zadłużenia, nie dostały mieszkania socjalnego wynajmuje mieszkanie z którego musi się wyprowadzić , gdyż nie stać jej na dalsze wynajęcie. Mama dziewczyny jest chora ale nie należy jej się renta, Do pracy za chora na rente za zdrowa. Nie ma szans na leczenie bo nie ma ubezpieczenia, prywatnie sami wiecie to strasznie drogo jest. Obie nie mają pracy ani dochodów i po prostu zostaną bez dachu nad głową Co robić ?????????????? Jak można pomóc czy ktoś z was ma jakies sugestie I jeszcze jedna prosba do osób które znają imie tej osoby żeby nie podawały imienia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka- rozeznam sprawe i dam znac. Nie ma sytuacji bez wyjścia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik ja też wierzę w to że nie ma sytuacji bez wyjścia. Dla każdego musi uśmiechać się słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka mozna sprobowac zlozyc skarge na czynnosci komornika,watpie zeby to cos dalo ale moze chociaz sadownie przydziela im klitke jakas socjalna,poza tym mozna uderzyc do opieki,moze by jakos pomogli,maja tam tez prawnikow kurde nie wiem odpukac nie bylam na szczescie w az takiej zlej sytuacji,najwazniejsze zeby sie nie poddawala,jak straci nadzieje to straci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani z Mielna!!!:D:D:D Jest tu cudnie ,pięknie i bosko mi....Prawie biegłam na plażę:)Cieszyłam się jak dziecko co lizaka dostało;) Poza tym dałam radę jakoś z moją walizą haha,zawsze jak się człowiek uśmiechnie to jakaś dobra męska dusza pomoże:D I wielkie dzięki dla żabki i Madziuchny,że byłyście ze mną 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Regres----@ poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×