Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Ale ze mnie blondynka farbowana_lisica napisala jak ma na imie Vonk Ide do pracy trzymajcie sie wszyscy pachnaco laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek jesteś zwyciężczynią!!!! :):):):):) Mialo być !vonk@, bo taki nick miałam na uczelnianym forum, ale pozjadało pierwszy i ostatni znak i tak zostałam Vonkiem;) Gdyby ktoś jeszcze mial ochotę dołaczyć do grona moich znajomych na nk (co będzie dla mnie zaszczytem!!!) wysyłajcie linki: vonk_35@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mnie dopiero, blondyna farbowana... Nie spojrzałam wyżej, sorki basiek ale glowną nagrodę zbobywa Farobwana Lisiczka!!!!!:):):):) Lisiczka , sorki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chcę,ja, mieć dużo znajomych niepalących,jejeje i wspierających mnie w chwilach zwątpienia :) Pobawię się w poszukiwanie Was na NK albo FB po powrocie do domu,bo w pracy mam zablokowany dostęp do obu portali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW LIsiczka, robisz wrażenie kobieto!!!!! Powiem Wam w tajemnicy chłopaki, ze pojęcia nie macie jaki "towar" sie tu wokól Was kręci... Co jedna to lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas----> hmm... a jak znajdziesz? Napisz na maila nikolic@poczta.onet.pl swój link do NK. Odeslę Co mój:D Nie mam konta na FB, tzn. kiedyś założyłam, ale zapomniałam hasła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik, podeślij jej też moj, zeby nie musiała pisać do kazdego z osobna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zróbmy tak - wysyłajcie linki do swojego profilu na NK na adres: monia2978@gmail.com W domu będę zapraszać i witać Was u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) A juz mi sie pomieszało powoli kto jest kto:) Ty masz na głównym fotke z profilu? Iwonka, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na głownym mam fotkę głowy w okularach na tle morza i gór - tak w skrócie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze na chwilkę przed pracą:) Vonk---dziękuję,teraz czekam na nagrodę hahaha;) dziewczyny wszystkie jesteśmy super laski:D:D:D a najbardziej jesteśmy super,że BP!!!:D żabka---mam nadzieję,że dajesz radę?👄 dobra....spadam do pracy,nawet mi się chce,bo dziś ostatni dzień,a jutro wyjeżdżam nad morze!!!:D papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie i się pochwalę moim sukcesem 200-dniowym" farbowana lisica GRATULACJE ZA 200 DNI BP 🌻 żabka dobra robota z ta listą podziwiam cie za skrupulatne liczenie,sumowanie i ogarnięcie tego wszystkiego do kupy ;) 🌻 ktos tu pisał ze niezłe towary tutaj krążą???? nie wątpię :) :D dla całej załogi BP 🌻🖐️ aha i uprzedzam odpowiedzi na pytania :P ja też tak jak złosliwiec nie mam wąsów nie mam także brody :P veroniq dzielna z ciebie dziewczyna ....TAK TRZYMAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ale mieszacie :P Więc spróbuję ogarnąć : I kilka korekt BP - 27 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>1874 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1664 BP 3. sadny dzien >>>>>>>>824 BP 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 655 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 575 BP 6.Pachnąca aga>>>>>>>>537 BP 7. ojejkujejku >>>>>>>>535 BP 8. Madziuchna 04 >>>>>>503 BP 9. Regres >>>>>>>>>>>>>391 BP 10.Vonk>>>>>>>>>>>>>>>264 BP 11.Jullka 01 >>>>>>>>>>>256BP 12. mamuska44 >>>>>>>>253 BP 13. Farbowana_lisica>>>200BP 14. lorika >>>>>>>>>>>>>136 BP 15. Witch321 >>>>>>>>>>130 BP 16. Grace R >>>>>>>>>>>127BP 17.kairanka >>>>>>>>>>100 BP 18. basiek1 >>>>>>>>>>>>72BP 19. Bronka12 >>>>>>>>>67 BP 20. monamas>>>>>>>>>>>27 BP 20. Paulina >>>>>>>>>>>>27 BP 21 caphirinia>>>>>>>>>>>>6 BP 22.veroniqueee>>>>>>>4 BP 23. żaba >>>>>>>>>>>>>>>2 BP Czekamy na: kachna Regres Jacek zabka Kasia Jovik Małgosia Farbowana lisica Agnieszka Basiek Basia Madziuchna Magda Złośliwiec Wiesiu Paulina Paulina Kachna Kasia Pachnąca aga Agnieszka Vonk Iwonka monamas Monika sadny dzień???mamuśka ???lorika ???neri11??? bella ???ojejkujejku??? ? Witch321???Grace R ???kairanka ??? Bronka12 ??? Ja chciałabym zobaczyć jak wyglają nasi Panowie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka- a kto by nie chciał zobaczyć naszych panów.....:D hmm.. Ale jeżeli nie chcą sie "pokazać" to musimy to uszanować....Zostanie nam wtedy wyobraźnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudnoooooooooooo !!!!!!!! ominęła mnie nagroda :( trudnoooooooooooo !!!!!!!! ze popełniłem błąd miało być Iwonka :D a wyszło Iwanka :( och ta przeklęta klawiatura :( jovik 🌼 chętnie tylko mam problem :D bo nie mam pojęcia jak to mam zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec- juz służe radą:) Jak to zrobić? Ano poprosić kogos o pomoc:) Jak mnie na egzaminie prawka zapytał egzaminator, co sie robi w przypadku, gdy sie złapie gumę, to mu odpowiedziałam: Że wyjmuje telefon i dzwonie do mężą!!!!:D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec Ja wiem ja wiem jak to się robi i już Ci mówię Piszesz mi na maila imie nazwisko i miejscowość ja Cię zapraszam do znajomych i wysyłam wiadomość że cie mam i wszystkie dziewczynki Cię zaproszą Oto mój mail Katar102@o2. pl Regres nie wyłamuj się chłopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko- ja mysle, że Złosliwiec miał na mysli wysłanie zdjęcia z komputera na maila. Nie wiemy, czy ma konto na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec Ja wiem ja wiem jak to się robi i już Ci mówię Piszesz mi na maila imie nazwisko i miejscowość ja Cię zapraszam do znajomych i wysyłam wiadomość że cie mam i wszystkie dziewczynki Cię zaproszą Oto mój mail Katar102@o2. pl Regres nie wyłamuj się chłopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A' propos żabka---> dawaj swoje namiary na nk!!!!! Na maila czekam:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik nie tak wyszło nie jestem niepocieszona ze mi wysłałaś zaproszenie tylko dlatego ze myslałam że zobaczę złośliwca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się doczekamy kiedyś??? Miejmy nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka---> szkoda,że zablokowałas oglądanie fotek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuehehehe ale sie usmialam :D wlasnie czytalam posty od wczoraj,az mi lzy ze smiechu pociekly,jestescie przekochani 😘 ale sie kipisz narobil he he he a mnie dalej nie zgadliscie hi hi hi (osoby ktore maja mnie na NK niech nie zdradza ) :) kasienko dzieki ze liczysz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×