Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Żabka dzięki za liczby i imiona. farbowana lisica moje gratulacje z okazji 2-ch studniówek. 🌻 dla WAS wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik można ogladać galerię ale jak się jest w gronie znajomych więc nic nie stoi na przeszkodzie żebyś oglądnęła :}} \sadny dzień nie badz taka i podaj pierwszą literke imienia :} Tylko błagam niech nie bedzie na A :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień już się robi :D:D:D:D mam nadzieję że się nie pomyliłam z obstawieniem i dobrze wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie zamieszałam Już chyba nawet nie wiem jak sadny dzień ma na imie normalnie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kasia zadalas sobie tyle trudu zeby mnie znalezc ze pozwalam ci oficjalnie oglosic moje imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo brawo Sądny dzień to......... Agnieszka dopisujemy do listy Regres Jacek zabka Kasia Jovik Małgosia Farbowana lisica Agnieszka Basiek Basia Madziuchna Magda Złośliwiec Wiesiu Paulina Paulina Kachna Kasia Pachnąca aga Agnieszka Vonk Iwonka monamas Monika sadny dzień Agnieszka mamuśka ???lorika ???neri11??? bella ???ojejkujejku??? ? Witch321???Grace R ???kairanka ??? Bronka12 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Jacuś zabka Kasia Jovik Małgosia Farbowana lisica Agnieszka Basiek Basia Madziuchna Magda Złośliwiec Wiesiu Paulina Paulina Kachna Kasia Pachnąca aga Agnieszka Vonk Iwonka monamas Monika sadny dzień Agnieszka mamuśka ???lorika ???neri11??? bella ???ojejkujejku??? ? Witch321???Grace R ???kairanka ??? Bronka12 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko ale Ty jesteś kochana kurcze dni nam liczysz teraz imionka nasze pięknie spisujesz. Brawo miłego popołudnia i sądny dzień masz racje:):):) Agi górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no baa jestesmy wiekszoscia jak narazie :) wiecie co wczoraj posiedzialam z wami dluzej ale za to dzis to chyba predziutko uciekne,juz mnie spanie zaczyna brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zas leje jak cholera,znowuz chnure urwalo,i jeszcze wieje jak diabli,kuz mi sie rzygac chce od patrzenia na wode ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Cie w znajomych zabko, ale galerie nadal mam zablokowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czemu Sadny dzień ma normalnie widoczne i pozostali też zaraz sprawdze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik sprawdz jeszcze raz mam udostepnioną galerie Już musi być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko- juz dostepna galeria:) Jednak w pracy, jak Cie dodałam do znajomych (albo ty mnie), nie mozna było otworzyc galerii. wspaniałae fotki- synek...słodziak:) Monamas---> tez popatrzyłam na Twoja galerie, bardzo ciekawie robione fotki... Kochani- mam do Was prosbe. Poniewaz wiek juz nie ten i z pamięcią u mnie krucho, przypomnijcie mi, kto tu był z Opola? (lub z okolic). Była jakas babeczka, teraz nie pamiętam- myslałam, ze monamas...ale to nie Ty:( Żabko- poratujesz? Szkoda, ze nasi Panowie nie mają tej świadomosci, w jakim kręgu super lasek przebywają!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sem CAFETERYJNY SZPIEG :D już szukam kto tam z opola monia zaproś mnie wreszcie na nk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wiczorka No i mamy jeszcze jedna Agnieszke :D mamuska44---zdrac nam pierwsza literke :) Regres--🖐️ zlosliwiec---🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja przyszlam to eszyscy poszli spac :D Chcialam sie tylko pochwalic ze smierdziel narazie odpuscil i nie kusi z czego jestem zadowolona tylko siedzi gdzies tam w glowie ale na dzien dzisiejszy jest O.K. Zycze spokojnej nocki 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika potwierdż mi masz na imię agnieszka bo muzę dopisać do listy :) basiula ja jestem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika puśc mi na katar102@o2.pl Proszę cię a jak chcesz wcześniej pogadać to numer gg 812497 I lorikaRegres Jacek zabka Kasia Jovik Małgosia Farbowana lisica Agnieszka Basiek Basia Madziuchna Magda Złośliwiec Wiesiu Paulina Paulina Kachna Kasia Pachnąca aga Agnieszka Vonk Iwonka monamas Monika lorika Agnieszka sadny dzień???mamuśka ??neri11??? bella ???ojejkujejku??? ? Witch321???Grace R ???kairanka ??? Bronka12 ??? dodoa Agnieszki rządzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×