Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witajcie Kochani Ja ostatnio przechodzę ciężkie chwile, ale na szczęście nie związane ze śmierdzielami :D Tabax jest dla mnie wymarzonym wspomagaczem w początkowym etapie. Lorika trzymaj się dzielnie Jesteś silną i mądrą dziewczynka :D Pamiętaj że jesteśmy z tobą. Basiu zdrowiej i nie przemęczaj się na ogródku za bardzo :D Vonk To ja urzęduję w Centrum Odnowy Biologicznej na Och*jcu na czym :D:D:D? Naprawdę jest taka nazwa ? Paulina dasz radę wytrzymaj ;) Pachnąca aga 🌻 regres 🌻 monamas 🌻 sadny dzien 🌻 nie bij wytłumacz :P farbowana lisica ❤️ madziuchna 😘 mamuśka 🌻 jovik 🌻 bernadetka witaj aszati 🌻 Złośliwiec ❤️ gdzie się podziałeś ? nie słyszysz jak Cię wołam . :D Odezwij się 👄 I dla pozostałych pachnidełek o których przez przypadek zapomniałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zerować licznik... taka była moja pierwsza myśl... po przebudzeniu... Śniło mi się, że paliłam. Nawet nie macie jaka szczęśliwa byłam, gdy uświadomiłam sobie, że to tylko sen :) Dobrze mi bez papierosów, nawet bardzo :) Znalazłam sobie nałóg zastępczy - otóż namiętnie chodzę na siłownię :) Świetna sprawa :) Pozdrawiam przedweekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajćie BP 4 dzień bez papierosa. Wczoraj poczułam zupełnie inny smak mojego ulubione wina. Byłam w szoku, smak był taki wyrazisty, ostry, bogaty . Gdyby nie to, że butelka była już rozpoczęta, pomyślałabym, że wlano tam coś innego. Słuchajcie! wszystko co jem zaczyna smakować kolorowo! Chyba polubię ten stan. A wczoraj zapomniałam wziąść do łóżka paczusi z papierosami i poszłam spać bez nich. Już nie noszę ich przy sobie, leżą grzecznie w torebce. Dzisiaj rano pierwszy raz poczułam się - zamiast smutna i nieszczęśliwej - DUMNA ŻE NIE PALĘ! Pozdrawiam Was Wszystkich BP - miłego dzionka Ps. Napiszcie mi jak się wkleja te fajne buźki itp. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mi bez papierosów, nawet bardzo Znalazłam sobie nałóg zastępczy - otóż namiętnie chodzę na siłownię Świetna sprawa " monamas wiec znalazłaś najlepsze zastepstwo jakie można sobie wymyslic a mianowicie sport :) Tak trzymaj i dąż do lepszych wyników na siłce :) Można śmiało cie stawiać za wzór dla tych co chcą rzucić palenie a nie wiedzą czym go zastąpić ;) Moje gratulacje monamas :D żabka ---> 🌻 za pozdrowienia dla całej ekipy 🌻 i Miłego Dnia nie palimy pachniemy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BernadetkaBER widzisz jak fajnie jest nie palić :D Teraz będą tylko same korzyści :) Tak trzymaj i badz z nami ;) buzki ? prosze bardzo W tym linku ponizej masz pełęn opis co i jak robić Pamiętaj o kwadratowych nawiasach :) http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Malymi kroczkami zblizam sie juz do 100-wki :D Wydaje mi sie ze tak niedawno zaczynalam a tu prosze :) Monamas---🌻 Vonk---🌻 lorika---trzymaj sie dziewczyno jestesmy z Toba 🌻 Regres---🖐️ Paulina----nie poddawaj sie 👄 pachnaca aga---🌻 zabka---nie poddawaj sie tym ciezkim chwilom 🌻 Bernadetka----widzisz to juz 4-ty dzien i czujesz jak jest fajnie bez smierdzieli 🌻 Dla wszystkich nie wymienionych 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BerndaetkaBR
Regres - Dzięki za link do Demotywatora - jest odlotowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres--> mając w pamięci swoją wpadkę po blisko 4 latach BP wiem, że powinnam być czujna zawsze i wszędzie. Ale też dzięki tej wpadce wiem, że kilka m-cy palenia nie zmieniło niczego w moim życiu na lepsze, więc po co w ogóle palić? :) Bez sensu :) Siłownia, to świetna sprawa. Nie podnoszę ciężarów, ale z przyjemnościa pedałuję na rowerze i chodzę na orbitreku, do tego trochę ćwiczeń ogólno rozwojowych i wychodzę z siłki jak nowo narodzona :) Czekam na efekty swoich wysiłków :) Aaaaa, do tego, jeżdżąc na rowerku uczę się do egzaminu, więc łączę przyjemne z pożytecznym,haha :) Pozdrawiam i życzę wszystkim silnej woli i zrozumienia, palenie jest bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuka44
Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, Laski już weekendem żyją;) Już im się grille, piwko i drineczki marzą, wieć gubią literki ;) Żabka Dzielnica nazywa się O c h o j e c. Nie wiem czemu "wygwiazdkowało"...widac moderatorom znacznie wiecej słow źle się kojarzy ;) A dla wszystkich pachnace piątkowe pozdrowionka!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) Ale wszystkich wymiotlo czyzby powyjezdzali :) To ja mowie wszystkim Dobranoc,spokojnej nocki :) Aha ja nadal pachnaca z czego sie bardzo ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek1---kochana jesteś,dzięki za pamięć...👄👄👄👄👄👄👄👄👄jutro bedziesz miała @ żabka---myslę o Tobie codziennie 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 odezwij się wiesz gdzie...(jestem niewidzialna) Farbowana---miałaś rację :( tylko 2ie osoby.... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Dla Was dziewczynki... Nie palę już 525 dni (+ 02g23m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 15752. Będę żyć dłużej o 120 dni (+ 08g02m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6379,96 zł! Dobranoc kochane moje...🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w chłodny sobotni poranek wstawajcie śpiochy kawka czeka i by nie ostygła to zapraszam ]złośliwiec odezwij sie czekamy i tęsknimy Życze wszystkim miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też machnę 🖐️ i uciekam na miasto ... Dzisiaj musze kupić 30 róż ( prezent już mam:D) ładnie sie ubrać i ogolić ;) Moja narzeczona ma dzisiaj urodziny więc będzie impreza :) pozdrawiam ciepło was wszystkich 🌻:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich weekendowo :D życzę miłego dnia BP wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom po bukieciku 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba za najbardziej potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP pachnąca aga 🌼 dziś byłem na działeczce już jestem w domu i gotuje obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wstałam przed 10, pojechałam na zakupy, wróciłam, dokończyłam wczoraj rozpoczęte sprzątanie, teraz czas na zajęcie się swoją urodą, a wieczorem wyjście ze znajomymi na piwo :) To wszystko, oczywiście, bez papierosa :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec czuje sie zaproszona na obiadek :):):) miłego popołudnia Ja lece na pokaz taneczny Mój syn występuje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie, zaraz będę się szykować do kościółka, a potem do urny. Pozdrawiam pachnąco 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ pozdrawiam wszystkich niedzielnie BP mamuska 🌼 ja już byłem w kościele :D teraz jem śniadanko i zaraz jadę na giełdę może cos wpadnie w oko to się kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnaco :) pije kawke musze sie obudzic bo nieprzytomna jestem madziuchna dziekuje za super komenty pod zdjeciami na nk :) żabka co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oczywiscie BP :) madziuchna----🌻❤️🌻---nic nie ma na @ czekam :) zabka---🌻 co tam u Ciebie sie dzieje ? sadny dzien-----🌻 zlosliwiec---🖐️ mamuska-----🌻 Paulina---co tam u Ciebie odezwij sie 🌻 Regres---jak tam po urodzinach ? 🖐️ pachnaca aga---🌻 farbowana_lisica---🌻 monamas---🌻 Bernadetka---🌻--trzymasz sie ? lorika--🌻 Jesli kogos ominelam to sorki----🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Kurde niby jest juz fajnie---raz ze nie smierdze---jestem moze zdrowsza bo wlasciwie teraz wszystkie chorobstwa sie mnie czepjaja-----dwa zaoszczedzona kasa---trzy swoboda w pracy itd....ale ten smierdziel jest jeszcze w mojej lepetynie i sa chwile ze wzielabym i zapalila bo jednak tyle lat co ja palilam --------jak pomysle sobie ze tyle juz nie pale i znowu mialabym ukrywac sie to wole nie i wole jeszcze sie pomeczyc :) Zycze wszystkim spokojnej nocki 🖐️🌻 A tak na marginesie to widac ze towarzystwo z naszego topika sie rozsypalo a szkoda mimo to ja bede tu zagladac codziennie :) Pozdrawiam wieczorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco 🌻 Wpadam pozdrowić całą pachnącą ekipe 🌻 🌻 🌻 Wcale nie tęsknię za śmierdzielem CIESZĘ się że nie palę śmierdziel też o mnie zapomniał i oby na zawsze Nie palimy... pachniemy kochani 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -21 06 2010 1. Zlosliwiec ------------->1899 BP❤️(09.04.2005)🌻(5lat 2 mies 12dzień) 2. Jovik-------------------->1689 BP❤️(05.11.2005)🌻(4lata 7 mies 16dni) 3. Sadny dzien -----------> 849 BP❤️(23.02.2008)🌻(2lata 3 mies28 dni) 5. Neri11 ------------------> 680 BP❤️(10.08 2008)🌻(1 rok 10 mies 11dni) 6. Bella 1962 -------------> 600 BP❤️(29.09.2008) 🌻(1 rok 8 mies 23 dni) 7. Pachnąca aga ---------->563 BP❤️(06.12.2008)🌻(1 rok 6 mies 15 dni) 8. Ojejkujejku ------------>562 BP❤️(07.12.2008)🌻(1 rok 6 mies 14dni) 9. Madziuchna 04 ------- >528 BP❤️( 09.01.2009)🌻(1 rok 5 mies 12dzień) 10. Regres ---------------->416 BP❤️(01.05.2009)🌻(1rok 1 mies21dni) 11.Vonk ------------------->291 BP❤️(03 09.2009)🌻 (9 mies 18 dni) 12 Jullka 01--------------->281 BP❤️(13.09.2009)🌻(9mies 8dni) 13.Mamuska44 ---------->278 BP❤️(16.09.2009)🌻(9 mies 5 dni) 14. Kinja------------------->235 BP❤️(29.10.2009) 🌻(7mies 22dni} 15.Farbowana_lisica ---->225 BP❤️(08.11.2009)🌻(7 mies 13 dni) 16 Lorika ----------------->161 BP❤️(11.01.2010)🌻(5 mies 10 dni) 17.Witch321 ------------->155 BP❤️(17.01.2010)🌻(5 mies 4 dni) 18 Grace R --------------->152 BP❤️(20.01.2010)🌻(5 mies 1dni) 19 Kairanka -------------->125 BP❤️(16.02.2010)🌻(4 mies 5 dni) 20.Basiek1 ---------------->97 BP❤️(16.03.2010)🌻(3mies 5 dni) 21 Bronka12 -------------->92 BP❤️(21.03.2010)🌻(3mies ) 22.Monamas -------------->52 BP❤️(01.05.2010)🌻(1 mies 21 dni) 23.Caphirinia ------------->31 BP❤️(21.05.2010)🌻(1 mies) 24.Veroniqueee ----------->29 BP❤️(23.05.2010)🌻(29 dni) 25 Aszati ------------------>25BP❤️(27.05.2010)🌻(25dni) 26.Bitch ------------------->21 BP❤️(31.05.2010)🌻(21 dni) 27.Żabka ------------------->20 BP❤️(01.06.2010)(🌻20 dni) 28. Doo----------------------> 10 BP❤️(11.06.2010)🌻(10 dni) 29.Paulina------------------>7 BP ❤️ (14.06.2010) 🌻(17dni) 30. Barnadetka------------->6 BP ❤️ (15.06.2010) 🌻 (6dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w poniedziałek :) Pomimo migrenowego bólu głowy wiem, że to będzie dobry dzień :) Muszę się do czegoś Wam przyznań - już wiem na pewno, że uzależniłam się od siłowni i oby to uzależnienie trwało i trwało :) basiek1--> mnie, też, czasami dopada tęsknota za papierosem... na szczęście trwa to kilka sekund i odchodzi w siną dal :) Damy radę :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×