Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Paulina Lista będzie jeszcze dziś ale wieczorem bo wtedy jest mi najgorzej :D z mailami nie wiem czy to przejdzie można zrobić ale czy wszyscy chcieliby aby maile były widoczne?? Tego nie wiem a nie chciałabym kogoś nie potrzebnie narazić na stres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaspokoiłam chcicę na rybkę - pyszna była :) I krewetki panierowane tyż :) Mój mail: monia2978@gmail.com Czekam na zdjęcia, zaczepki, życzenia miłego dnia, opiernicze, kawały, śmieszne zdjęcia, akty (hehe), przepisy kulinarna tudzież inne... Jak ktoś wrzuci swojego maila,to też coś napiszę :) Regres--> jako, że obecne tutaj przedstawicielki płci najpiękniejszej wychwalały Twe oblicze pod niebiosa, to wyślę Tobie swoje zdjęcie oczekując w rewanżu na Twoją fotkę :) Pozdrowienia wieczorne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaspokoilam chcice na salatke jarzynkowa :) wlaanie sie nie opychalam,tak na noc na zdrowe sny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas lorika vonk madziuchna Miło Was zobaczyć. Co jedna to ładniejsza. Aż szkoda, gdyby takie ładne dziewczyny miały palić i szpecić sobie skórę. Sobie też tak tłumaczę, a co:) kto jeszcze chętny do wysłania fotki, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -10 06 2010 1. Zlosliwiec ------------->1888 BP❤️(09.04.2005)🌻(5lat 2 mies 1 dzień) 2. Jovik-------------------->1678 BP❤️(05.11.2005)🌻(4lata 7 mies 5dni) 3. Sadny dzien -----------> 838 BP❤️(23.02.2008)🌻(2lata 3 mies17 dni) 5. Neri11 ------------------> 669 BP❤️(10.08 2008)🌻(1 rok 10 mies ) 6. Bella 1962 -------------> 589 BP❤️(29.09.2008) 🌻(1 rok 8 mies 12 dni) 7. Pachnąca aga ---------->551 BP❤️(07.12.2008)🌻(1 rok 6 mies 3 dni) 8. Ojejkujejku ------------>551 BP❤️(07.12.2008)🌻(1 rok 6 mies 3 dni) 9. Madziuchna 04 ------- >517 BP❤️( 09.01.2009)🌻(1 rok 5 mies 1 dzień) 10. Regres ---------------->405 BP❤️(01.05.2009)🌻(1rok 1 mies10 dni) 11.Vonk ------------------->280 BP❤️(03 09.2009)🌻 (9 mies 7 dni) 12 Jullka 01--------------->270 BP❤️(13.09.2009)🌻(8mies 28 dni) 13.Mamuska44 ---------->267 BP❤️(16.09.2009)🌻(8 mies 25dni) 14.Farbowana_lisica ---->214 BP❤️(08.11.2009)🌻(7 mies 2 dni) 15 Lorika ----------------->150 BP❤️(11.01.2010)🌻(4 mies 30 dni) 16.Witch321 ------------->144 BP❤️(17.01.2010)🌻(4 mies 23 dni) 17.Grace R --------------->141 BP❤️(20.01.2010)🌻(4 mies 21dni) 18 Kairanka -------------->114 BP❤️(16.02.2010)🌻(3 mies 25 dni) 19.Basiek1 ---------------->86 BP❤️(16.03.2010)🌻(2mies 25 dni) 20 Bronka12 -------------->81 BP❤️(21.03.2010)🌻(2mies 20dni) 21.Monamas -------------->41 BP❤️(01.05.2010)🌻(1 mies 10 dni) 22 Paulina ----------------->41 BP❤️(01.05.2010)🌻(1 mies 10 dni) 23.Caphirinia ------------->20 BP❤️(21.05.2010)🌻(20 dni) 24.Veroniqueee ----------->18 BP❤️(23.05.2010)🌻(18 dni) 25 Aszati ------------------>14 BP❤️(27.05.2010)🌻(14 dni) 26.Bitch ------------------->10 BP❤️(31.05.2010)🌻(10 dni) 27.Żabka ------------------->9 BP❤️(01.06.2010)(🌻9 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. .* DOBRY * . .*WIECZÓR!!! .**. .( . .*,**...) .*._.* ..*._.* ________/\ __ ______\_\/_/__ ____()__ ______/_,/\,_\__ ________\/__ ____/\ __________/\ __ __\_\/_/_____\_\/_/__ ()__()__ __/_,/\,_\______/_,/\,_\__ ____\/__________\/__ Idąc przez życie człowiek spotyka Radość, ból, smutek, cierpienie, Gdy jest szczęśliwy lub żal go dotyka Ma w sercu jedno marzenie. Mieć przyjaciela na dobre i złe, Takiego, który nie zdradzi, On prawie wszystko o Tobie wie, Kiedy potrzeba pomoże, doradzi. Jest, kiedy płaczesz i gdy się śmiejesz, Kiedy masz troski, zmartwienia, Nie wiesz co robić, tracisz nadzieję, On Cię podtrzyma, udzieli schronienia. ____/\ __________/\ __ __\_\/_/_____\_\/_/__ ()__()__ __/_,/\,_\______/_,/\,_\__ ____\/__________\/__ Spokojnej nocy i kolorowych snów:) Cieplutko pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka---to za Twoja prace ktora zrobilas 👄🌻👄🌻👄🌻 ._.;_'.-._ .{--.-.'_,} {;..\,__...-'/} ....._.;_'.-._ {..'-._;..-'; ...{--.-.'_,}'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..\,__...-'/}._.;_'.-._ ...{--.-.'_,} .{..'-.._;..-';.{--.-.'_,}.{;..\,__...-'/} ....'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-.._;..-} ........,--\\..,-"'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{--.-.'_,}.,-"-.....//.,-"-.. ........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\ ..{..'-.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\\......... /.,-"-....\ ........\,---'...\\.......//. (..'-.....\ .....................\\ ..// ................../_\\Y//_\ .................(_,-}={-,_) ...................\_//((\_/ .....................//))(\ ....................(/..)) ........................((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk tez zjadłem dzisiaj śledzia ;) żaba no nie :) Niezła robota z tymi cyframi ;) Ja bym chyba nie miał cierpliwosci :P @ zainteresowanym tez odesłałem dla bywalców 🌻 i życznia Dobrej Nocy:) ps.w Sobote bawie sie u mojej rodziny na Weselu w niedziele poprawiny , ale sie będzie działo , tance , swawole i kupę żarcia , hehehehehe ale pobaluje , uuuuuuuuu ... ;) tak sie pochwaliłem :P mam nadzieje że nie zapalę na tym weselu ? ........... e żartowałem , No PEWNIE że NIE ZAPALĘ !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka wielki szacunek dla Ciebie za tak dobrze wykonaną robotę. Pozdrawiam tubylców naszego topa w chyba upalny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w kolejny boski dzień :) Jest piękna pogoda, jeszcze tylko jutro i mamy weekend, który u mnie zapowiada się dość intensywnie pod względem towarzyskim, w pracy wszystko OK, zdrowie dopisuje, humor dobry też - niech zawsze będzie tak dobrze :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w piekny sloneczny dzien :) Udanego i spokojnego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, baaaardzo ciepiutko (nie tylko w przenśni ;) ) Złośliwiec, Bardzo dizekuję za fotkę. Jesteś fajnym facetem i powiem szczerze że moje wyobrażenia dotyczace Twojego wyglądu krążyły mniej wiecej wobec takiego własnie wizerunku :) Wyglądasz jak okaz zdrowia i trudno uwierzyć, ze zmagasz się z problemami zdrowotnymi:( Nawet nie próbuję sobie wyobrazić faktu istnienia w Twoich roześmianych ustach palacego się "przyjaciela" ;) Paulinka, No kolezanko, kawał laski z Ciebie ( i widze że w kwestii urody masz też godną nastepczynię!!!) Żabka, gdyby nie Ty to pwenie żadne z nas nie mialoby pojęcia jak długo nie pali ;) ;) ;) Odwaliłaś KAWAŁ dobrej roboty i chwała Ci za to. JESTEŚ WIELKA!!!! Dla calej reszty pachnące 🌻🌻🌻 Regres, co dziś jemy? ;) Ja wczoraj zamieniłam wieczorny trening na bieżni (z powodów pogodowych oczywiście) na godzinke pływania... Goraco polecam, przbywanie w chodnej wodzie po tak upalnym dniu to uczta dla ciała i duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mnie naszly jakies mysli smierdzace----ale ja sie niedam-----mam nadzieje ze wytrwam---nie ma innej opcji nawet-----tylko sproboj zapalic-----nie dam sie juz tyle wytrzymalam szkoda by bylo-------wiec zmykam do pracy------pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk dzisiaj jemy truskawki ;) Czy u was też tak gorąco ? :O powiem czesc🖐️ i uciekam do obowiazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zacznę się tu częściej pokazywać to może szybciej mnie dopadnie chęć rzucenia palenia 🌼 Staram się przynajmniej do południa nie brać fajek do ust. Zaczynam po 13 tej jak kiedyś sprzedawali wódkę. Regres pewnie pamięta ? ;) Ja też pamiętam te czasy i pewexy. Najgorzej mam obawy, że za bardzo przytyję. Poprzednio trochę mi zeszło z wróceniem do swojej wagi i poniżej. Ale skoro już myślę, jak rzucić, to już mam pierwszy krok za sobą. Szukam kolejnego bodźca. Cera mi się zepsuła :( Miłego dnia wam wszystkim pachnącym życzę Na razie jeszcze śmierdziucha Kania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas (na Brynowie) też... ;) ;) ;) Truskawki, super myśł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres---dzięki:D:D:D żabko----dla Ciebie to brak mi słów ,żeby wyrazić za to co dla nas robisz z tymi listami:D Ale wiesz,że strasznie się cieszę i dziękuję🌻 albo [lody_wieczorne} dla Ciebie za to;) Zlosliwiec---dzięki za @ z foto,faktycznie ja też jakoś podobnie sobie Ciebie wyobrażałam:) Kochani z jedzonkiem rano to u mnie tak średnio,ja to wieczorny albo nawet nocny obżartuch jestem:D Regres---udanej zabawy:)my z basiek pewnie w pracy będziemy:) A tak w ogóle to powiem Wam,że niedawno wstalam i to tylko dlatego ,że mi coś wiercą za oknem;/ Bo tak to pewnie dalej bym spała:D Pozdrawiam całą brygadę BP.... mój @ to aga.rainbow@poczta .fm w razie czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 267 dni (+ 06g56m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 8018. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 06g05m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3207,47 zł! Wkleiłam i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lorika 🌼 milo mi ze tak myślisz o mnie :D mam dopiero 60 :D ale stary jestem co? Vonk 🌼 dzięki za szczerość do młodzieniaszków już nie należę ja sam nie mogę rozpoznać się na zdjęciu :D jovik 🌼 jak możesz to się odezwij 🌼 narka idę ze swoją psinką na spacerek 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka zostawiam w ten gorącyyyyyyyy dzień i pachnący:-) Melduję się że dalej trwam bez fajek:-) Nie palę już 270 dni (+ 13g51m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 10823. Będę żyć dłużej o 82 dni (+ 16g13m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5411,54 zł! żabka fajną listę zrobiłaś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko Meldunek zostawiam : nie pale 9 dni Coś nam temat upada można rzec coraz mniej osób zagląda :( może dlatego że jest piękna pogoda, a może dlatego że nikt juz nie potrzebuje wsparcia z cafe :( sadny dzień gdzie ty jesteś i dlaczego się nie odzywasz?? madziuchna to samo się ciebie tyczy odezwij się :D i pozostali którzy są na liscie BP Odezwijcie sie > Ja tylko dodam że przeszłam z pastylek niQuitin na tabax dziś pierwszy dzień zamiany i mam nadzieje ze nie będzie już mnie meczył ten dziwny posmak u ustach po przebudzweniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco 🌻 🌻 🌻 melduje się BP Nie palę już 589 dni (+ 13g33m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 11791. Będę żyć dłużej o 90 dni (+ 01g44m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4716,51 zł! cieszę się pogodą i słoneczkiem ale najbardziej tym że NIE PALĘ i oby już tak zostało na zawsze 🌻 Pozdrawiam wszystkich bywalców topiku 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przed weekendowo. Żabka jak się spojrzysz na 1 część forum to w tych okresach wiosenno - letnich wiara się wykruszała tz. korzystali z pogody. Wiem to z autopsji. Ja dalej trwam bp. jest to piękne uczucie, czuć te moje perfumy... Kiedyś wytrwałam 9 miesięcy bp. z tym, że niekiedy sobie pociągnełam macha i był nawrót na zło. Teraz muszę wytrzymać, dla siebie i moich maluchów. Muszę być pachnąca i wolna. Wolna na zawsze. Poz. 🌻 👄 :) :) :) 🌻 👄 :) :) :) "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Muszę się do czegoś przyznać... Coraz rzadziej nachodzi mnie myśl o papierosie, co bardzo mnie cieszy. Nie zmienia to, jednak, faktu, że nie jestem czujna i gotowa na atak :) Przeżyłam już kilka dość nerwowych sytuacji i choć myśl o zapaleniu się pojawiła na moment w mojej głowie, to druga myśl, że zapalenie papierosa nie uspokoi mnie i nie rozwiąże stresującej sytuacji wyparła tę pierwszą. Jutro wybieram się na dość dużą imprezę, na której będzie kilka osób palących i wiem, że mnie wśród tych palących nie będzie :):):) Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×