Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

ojejkujejku no fakt babiniec tu niezły :p Ze złosliwcem czujemy sie tutaj jak rodzynki w cieście :D Nie wiem jak złoslwiec,ale ja na z tego powodu nie narzekam :P zapanować nad wami? no coś ty , to by graniczyło z cudem ;) Ale spoko , wiem co masz na myśli .... w miare mozliwosci nowym i stałym bywalcom zawsze coś chętnie napisze :) Lubie ten topik ale jeszcze bardziej lubie osoby z tego tematu nie ukrywam ale w jakis sposób sie zżyłem tutaj z wami , zagladam na ten temat codziennie i sledze wasze losy :D ale to tak jak wy wszyscy ( pisze o tych co tutaj codziennie ) to na tyle ;) nieszka2000 4 dni minęły a ty nie zapaliłaś :) Inaczej tego nie można nazwać jak tylko sukcesem :) aczkolwiek nie zwalnia cie to z tego by sie pilnowac :) nieszka teraz to już moze być tylko lepiej czego ci życze jolazabrze witaj🖐️ ty z tego co widze tez nie palisz 4 dni ? tez gratuluje i zagladaj tutaj na topik , napisz coś o sobie i poproś naszą żabkę by cie zaksięgowała :P dla całej załogi Dobrej Nocy 🖐️ ps.aha jutro jestem ostatni dzien w robocie Mam urlop 2 tygodnie , od poniedziałku pewnie będzie mnie mniej na topiku , ale nie koniecznie dużo mniej ;) W sobote mam weselicho ( Vonk też ;) ) bedzie popijawa i zabawa , w niedziele leczenie ;) Postaram sie odhaczyć jak wstane ... Tymczasem i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani weekendowo. Co niektórzy szykują się na weseliska więc im życzę wspaniałej zabawy i wyśmienitego jadła i proszę mi nie palić po posiłku - jak to mówi przysłowie "każdy polak po jedzeniu nie zapomni o paleniu" - wara od śmierdzieli.! Ja chyba weekend w domku albo wybiorę się na kilka godzin na działeczkę, zobaczyć czy trawka odbiła. No bo mam nadzieję, że tak. I mam nadzieję ,że mi nic nie odbije ? ( faje) Trzymajcie się kochani zdrowo, bp. Witaj jolazabrze - z nami jest lepiej przetrzymać te ciężkie dni. Czytaj nasze forum - mi bardzo ale to bardzo pomogło i pomaga. Buźka dla wszystkich bywalców i tych co nas podczytują - może się skuszą na bycie pachnącymi ? 🌻 pa. 🌻 👄 :) <stopka>"Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wara od śmierdzieli.!" mamuśka44 się rozumie :D 🖐️deszczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 jalazabrze----witaj na naszym pachnacym pokladzie trzymam kciuki aby Ci sie udalo :) Milego dnia kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i melduje z rana, że wciąż jestem pachnąca. Z dnia na dzień coraz bardziej ;) ojejku, masz rację.. czuje coś jakby małe nachylenie..może to jeszcze nie górka, ale jest ciut lżej! Na razie nie czuję specjalnych zmian w wyglądzie... no, może poza palcami (nie są zażółcone) i wyglądem języka - jest ładny różowiutki. Ale, ale.. w lustrze się przeglądam po to, żeby powtarzać sobie, że jestem dzielna i mi się uda ;) Regres - też uważam, że to sukces! ale znając podstępność wroga (i swoją niedoskonałość) nie zamierzam tracić czujności :) Fajny dodatkowy bacik w postaci wstydu przed Wami też nieźle ;) Bawcie się dobrze na weselach i działeczkach.. i gdziekolwiek sobie wymyśli reszta - oby było pachnąco i wyłącznie miło. Boję się troszkę weekendu, ale w poniedziałek chcę się zameldować wciąż pachnąca ładnie :D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny dodatkowy bacik w postaci wstydu przed Wami też nieźle" no to fakt a jak sobie jeszcze na kompie zamontujesz licznik który bedzie ci odmierzał ilość dni bez papierosa i zaoszczędzoną kasę to dopiero będzie frajda :D Zuch dziewczyna , nieszka2000 oby tak dalej ... jovik---->@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, nie wiem jak Ty ale ja od paru dni biegam po salonach kosmetycznych, fryzjerskich tudzież gaeriach handlowych znosząc na sobie i nie tylko coraz to nowsze "nabytki" ;) Dziś punkt kulminacyjny: spowiedz (po latach!!!);) Będzie się działo!!!! Jako swiadek muszę mieć podpisaną karteczkę zę otrzymałam rozgrzeszenie, co pewnie będzie się wiązało z wycieczką po wszystkich okolicznych parafiach i podejmowaniu kolejnych prób pt: "A nóż ten ksiądz będzie wyrozumiały" ;) Co do tematu topiku to muszę Wam się przyznać że mam mega kryzys i w związku z tym zamieszaniem które towarzyszy mojemu życiu teraz, śmierdziel wyciąga w moim kierunku swoje czarne łapska... Co prawda nie skusiło mnie jeszcze aż tak, żeby się zakręcić wokół kisoku, ale namiętnie rzuję nicorretki, choć byłam pewna że i to mam już za sobą... Ale każdy orze jak może, a ja nie chcę kusić losu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk no kto jak kto ... ale tobie to nie wierzę żebyś zapaliła :D Ty taka sportsmenka i zagorzała zwolenniczka beznikotynowego życia :) Co do zakupów to nie latam po sklepach ... Jestem facetem i w takich chwilach jak ta jutro wyciagam jeden ze swoich dwóch garniturów i jest po problemie :D My faceci nie mamy problemów z ubraniem sie na weselicho ;) Buty są , koszula biała jest , gajer jest a i krawat jakis sie zawsze znajdzie ;) i nawet mi sie nie waż myśleć o szlugu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się rozumie, szefie ;) Piszę tylko, co jest grane, zeby nie było, że ukrywam słabości ;) Nie ma lepszych, nie ma gorszych - jedziemy wszyscy na tym samym wózku.... Obiecuję Wam, ze się nie dam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres jest ze slaska i nie tylko jolu :) pracujesz :) moze nawet w tej samej firmie co ja :) gliwice sie klaniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pochwale sie :) dawno nie wklejalam licznika Nie palę już 888 dni (+ 05g59m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 17764. Będę żyć dłużej o 135 dni (+ 16g54m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 8616,01 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy weekend,lalalalaa :) Pogoda mało sprzyjająca, ale wszelkie znaki na ziemi i niebie jak najbardziej tak :) Wczoraj skończyłam, ekhm, 18ście lat,haha i jutro imprezuję z moimi znajomymi :) Będzie fajnie :) Poza tym, wczoraj przydarzyło mi się coś bardzo miłego :) Otóż za wycieraczką samochodu znalazłam liścik od wielbiciela, którym okazał się jeden z moich firmowych informatyków :) Bardzo miłe to było :) Ciekawe co się z tego "urodzi" :) A dziś kupiłam przeboskie czerwone szpilki,aaaa,są piękne :) A w zasadzie, to weszłam, żeby powitać nasze świeżynki i życzyć wytrwałości i szybkiego nauczenia się niepalenia :) Pozdrawiam i wszystkim życzę super weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja butkow narazie nie kupuje za to trwam w postanowieniu o zrzuceniu paru zbednych :) i chce w tym miesiacu steper kupic :) ja liscikow za wycieraczka nie znajdowalam,mi wydzwanial w pracy taki jeden,psychol,jak go postraszylam policja to mnie zwyzywal ale sie odczepil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-łaś :) jestem kobieta z gliwic ktora w zabrzu pracuje :) tzn firma jest zabrzanska ale oddzial na ktorym jestem jest na bielszowicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he widzisz jak blisko :) gdzies rokitnica a bytom gorniki pewnie :) mamy do siebie rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z wami na dzisiaj pozegnam,pojde troche na telewizornie popatrzec a potem nyny :) dobranoc kochani jola trzymam kciuki :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Dziewczyny, ale żeście się zgadały ;) a może ja znajdę też kogoś z północnego zachodu? Czuję się odludkiem ;) hihi (choć akutrat ten weekend jestem we Wrocławiu, ale sprawdzając pocztę nie oparłam się wejściu tu do Was) Mija mi 5 dzień, tak samo jak Tobie Jola. Nie wiem jak Ty, ale ja najgorsze apogeum miałam 3 dnia i od wczoraj czuję się znacznie lepiej. Nie ukrywam, że bardzo pomaga mi fakt, że chyba właśnie się zakochałam ;) Całodzienna korespondencja i myślenie o NIM bardzo ogranicza czas na myślenie o śmierdziuchach.. właściwie ogranicza do minimum :) Niestety wiem, że tak łatwo mi się nie uda.. jestem czujna i nie rozleniwiam swojego postanowienia. Do tego poza bieganiem i rowerkiem kupiłam dziś karnet na basen - na maxa zajmę sobie czas i poprawię nastrój. Może nawet nie przytyję? ;) Dziś zobaczyłam dwie dziewczyny z mojej pracy z papierosami. W pierwszym momencie coś mnie tam połaskotało w żołądku, ale uzmysłowilam sobie, że one palą bo muszą! i zrobiło mi sie lżej - uznalam, że ja już nie muszę :D Dzialają na mnie takie pierdoły! Monamas.. te szpilki to związane z niepaleniem? Ja za pieniądze z fajek obiecalam sobie koszmarnie drogie perfumy, które uważałam za fanaberię. Co miesiąc wylewałam większość buteleczki do kibla mówiąc obrazowo/wypalałam jako fajki mówiąc wprost.. Ale się rozpisałam! Miłego weekendu Wam wszystkim pachniuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien---ladne te osemki piekny wynik zycze Ci wytrwalosci :) nieszka i jolazabrze ---jestescie dzielne dziewczyny tak trzymac :) ja to mam kryzysy ale kazdy dzien ktory sie konczy BP to dla mnie sukces jeny kiedy to sie skonczy :) Zycze tym co wybieraja sie na wesela i imprezki udanej i milej zabawy :) moja rozrywka jutro i w niedziele jest praca niestety :) poszlabym juz sobie na jakis urlop i wyjechala gdzies ale z pewnych wzgledow to nie wiem kiedy nastapi moze wcale no coz zyje sie dalej :) jeszcze teraz dokucza mi boczek ktory byl ciety dzisiaj akurat mija 2 lata no dobra dosyc na dzisiaj :D Dobranoc ludziki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana przy sobotnio deszczowej kawce :) dzisiaj wyglada ze ja serwuje kawke,herbatke :) żabka ty żyjesz?? co sie nie odzywasz?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko na chwilke bo lece do pracy :) sadny z Toba chetnie kawki sie napije :) u mnie piekny dzien sloneczko swieci :) moj leb juz nie pracuje mam metlik mimo to wszystkim milego wekendu BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×