Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

witam widze, ze wszyscy sie pochorowali Ja od wczoraj biorę antybiotyk . Hm na imprezie byłam od 9 września do 11 aj było super paliło kilka osób Ja dumna byłam, jak mówiłam że nie palę że przestałam. Impreza sie udała Było miło Życzę Wam zdrówka, szybko zdrowiejcie i sobie też 🌻 NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mnie choróbsko dopadło:O ale 10 fervexów i po chorobie :) Kinja fajnie że zajrzałaś do nas :D pozdrowienia dla bywalców 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani weekend przed nami, jutro mam wypad na impre, ostatni grill, muzyka,żarło doskonałe- w postaci stołu wiejskiego, smaluszek, ogóreczki, kiełbaska surowa, wątrobianka, kaszanka, salcesonik, wielki chleb wiejski. mniam. Ja to będę czuła te swojskie zapachy, ale moje koleżanki nikotyny na pewno nie . Pozdrawiam całe pochowane grono bp. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Mamuśka, nieźle poszłaś po bandzie;) Ja tu poleguję głodna na biurku, niezdolna do tego żeby zeby wziąć dupę w troki i ruszyć po coś do jedzenia a Ty z takim tematem wyjeżdzasz :) ;) ;) Postawiłaś mnie na nogi, idę poszukać jakiejś garmażerki (mmm kaszaneczka, salcesonik...) Mam nadzieję że coś "upoluję!!!! Regres, Ja po Fervexie, chdzę na czworakach, taka słaba jestem. Nie wiem czemu tak na mnie działa. Za to gripex max trzyma mnie od paru dni przy życiu, fakt, ze tylko 3-4 godziny ale ponawiam dawki i jakoś funkcjonuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszyscy, melduje się i ja, choć po długiej przerwie. Ale za to wciąż BP :D (żabka, dzięki za pracowite pisanie listy naszych osiągów, bo ja sama już straciłam dawno rachunek ;) I podobnie, jak większość z was, też złożona jakimś wirusem... U nas w pracy też coraz mniej osób pali, też muszą wychodzić na zewnątrz. Tyle, że daleko nie odchodzą, gdy jest ciepło, mamy oczywiście pootwierane okna i cały ten smród wali do środka. A że węch mi sie wyrobił jak u psa myśliwskiego :P, to naprawdę cierpię. Nigdy nie myślałam, że fajkowy zapach będzie na mnie kiedyś działał wymiotnie :) Pozdrawiam dzielne stare i nowe towarzystwo bezfajkowe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 374 dni (+ 00g05m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 11220. Będę żyć dłużej o 85 dni (+ 17g01m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4488,04 zł! Zapowiada się piękny dzień. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Melduję się BP,ale za to z zapaleniem oskrzeli. Na szczęście antybiotyk zdziałał swoje i coraz lepiej się czuję. Jutro do pracy :) Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ale ciszaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D LUDZIE GDZIE JESTEŚCIE :D :D :D ________podpisuję listę obecności BP :D ____________ **************** ZAPRASZAM **************** wszystkich chętnych, którzy chcą pokonać śmierdzący nałóg 🌼 tu otrzymacie pomoc pomoc za darmo 🌼 :D :D :D :D :D same zyski zero strat :D :D :D :D :D a ze można pokonać ten śmierdzący nałóg o to ja jestem dowodem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie BP 04- 08 05r. jak mi się udało pokonać śmierdziela to i wam wszystkim tez Nie palę już 1996 dni (+ 20g38m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 119811. Będę żyć dłużej o 915 dni (+ 05g27m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 40 136,88 zł! 🌼 BO NIE PALIĆ TO JEST COŚ PIĘKNEGO 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam sie do apelu Złośliwca!!!!! Przybywajcie chetni, którz chcą rzucic palenie a nie maja z kim tego dokonac!!! Ten topik pomaga- Złosliwiec jest dowodem na to- że mozna rzucic, palac jak lokomotywa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jovik 🌼 ty tez jesteś wzorem do naśladowania BP :D już parę ładnych lat się znamy i jesteśmy na tym topiku jak rodzina zawsze trochę czasu człowiek wygospodaruje i skrobnie tu parę słów :D pozdrawiam Cię serdecznie BP :D 🌼 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się pachnąco przywitam Zgadzam sie z Wami, ze topik pomaga czyni cuda, z tym topikiem jest dużo dużo łatwiej wytrwać, zapraszamy dołączcie do nas i cieszcie sie że NIE PALICIE A PACHNIECIE bo o to chodzi i ja sie pochwale Nie palę już 659 dni (+ 06g10m59s). Ilość niewypalonych papierosów: 17140. Będę żyć dłużej o 130 dni (+ 22g27m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6042,09 zł! kurcze pamietam jak zazdrościłam WAm ze sie Wam dało a ja dalej kopce i w końcu mądr adecyzja Wasza pomoc i jest Kurcze ja nie palę :):):):):):):) miłego wieczorki 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne 6 grudnia 2008 koniec z papierosami :D:D:D czekam na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌼 pozdrawiam Cie serdecznie 🌼 ja tez kiedyś zazdrościłem tym, co nie palili dziś początkujący w walce ze śmierdzielem nam zazdroszczą my już wiemy żeby pokonać śmierdzący nałóg trzeba chcieć naprawdę chcieć cierpliwości i trochę czasu 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼 lorika 🌼 pozdrawiam Cie tez serdecznie 🌼 co napisałaś to zgadzam się z twoim każdym słowem i się spodnim podpisuje pamiętam jak balem się rzucić palenie, bo nie wierzyłem w to ze dam rade i dla tego mówiłem innym ze palenie sprawia mi przyjemność i tej przyjemności nie będę się pozbawiał :D 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje złośliwiec palenie mi też sprawiało przyjemność, aj poranna kawai papieros to było coś hm wspaniałego. Dziś wiem, z enie czułam wtedy smaku kawy, bo teraz ma inny smak jak i wiele rzeczy. lorika tez tak mam że jestem zła jak ktoś pali w moim towarzystwie, a śmierdzą mi fajki okropnie, oj z daleka czuję palacza. Nigdy nie podobało mi sie jak kobieta pali na przystanku , ale jak widzę matke pchającą wózek i paląćą to mam ochote ją ........ na jabłko. To jest straszny widok. oj pamiętam jak czytałąm topik cichaczem i zazdrościłam im sie udałoa mi na pewno się nie uda, jestem słaba , wcześniej próbowałam i dlaej pale . Ale tak bardzo Wam zazdrościłąm , tak bardzo chciałąm być taka jak Wy ze w końcu nadszedł dzień i do Was dołączyłam i wiem, ze bez Was bym nie pachniała pamietam jak mi pomagaliście. DZIŚ JESTEM DUMNA ZE PACHNE i wiem że są ludzie którzy mi zazdroszczą ale jeszcze nie dorośli by powiedzieć stop. Cieszę sie z każdej osoby, która do nas dołącza, aj fuj mąż wyszedł na balkon i smrodek mi leci sąsiedzi palą a duj Ale co tam MY NIE PALIMY PACHNIEMY i to jest najważniejsze miłej nocki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka miśka
Też chcę rzucić palenie, już kiedyś przeczytałam książkę A. Carr- Łatwa metoda rzucenia palenia ( jakiś taki tytuł) i rzuciłam na miesiąc po czym na grilu pod wpływem chwili zapaliłam jednego papieroska i tym sposobem wróciłam do palenia, bo ciągneło (oczywiście pierwszy papieros był "niedobry"ale zapaliłam drugiego a potem następnego). To było rok temu. Potem- w okolicach sylwestra kupiłam Tabex i próbowałam rzucić i nie rzuciłam. wiem że chcę rzucić jednak nie mam silnej woli.... Może taki licznik- kalkulator dni bez papierosa by mi pomógł. Jeśli macie dajcie link:) do takiego licznika i czy jest on bezpłatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja machne wieczornie :D a raczej nocnie :) Byłem w Krakowie na 2 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za niedługo setna strona :) ciekawe kto ją otworzy :D ? Ledwo zyję :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres zdrówka życzę wszystkim pachnącym miłego dnia, aj dzis poniedziałek nie lubie:):):) trzymajcie sie zdrowo i pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mnie dziś boli ząb, a wizyta u stomatologa dopiero w czwartek:( Pozdrawiam serdecznie Niepalaczy:D Jak miło się zrobiło...... Spadam po tabletkę, bo nie wiem, jak wytrzymam tu w pracy 8 godzin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam dziewczynki? ;) lorika widziałem na uczuciowym wczoraj że uznałas mnie za jednego z normalniejszych na kaffe na pewnym topiku :P 🌻 :D heheheh ja jestem ciekaw tylko kto takie rankingi zakłada? ... złośliwiec :( no własnie cos tutaj mało tych ludzi ostatnio ? Ale to pewnie przez choroby i pogode ... juz niedługo setna strona to chyba sie wszyscy tutaj pozłażą ;) a w ogóle to jest poniedziałek a ja nie lubie poniedziałków :P Miłego Dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika nie fajnie ;) bo mi sie miło zrobiło jak mnie wytypowałaś w tamtym rankingu :P wiesz taka próżność męska :P a dlaczego uczuciowe ? Dawno temu miałem pewien problem z kobietą ... zgadałem sie z taka jedną i skierowała mnie na to forum gadałem tam z nią ok tygodnia , dołaczali w miedzyczasie inni ludzie ( wtedy gadałąem pod innym nickiem ) pomogła mi sporo pewna dziewczyna, coż zrozumiałem, przejrzałem na oczy, może życie jakos nabrało kolorów ... a pozniej jakoś tak sie już potoczyło lubiałem czytac to forum , powoli zaczałem sie tez udzielac na innych tematach , przyjąłem sobie nick Regres i tak tkwie tutaj czemu uczuciowe? bo na tym dziale jest najfajniej . czasami można poważnie pogadać, czasami można pogadać na luzie czasami można zdrowo sie pośmiać ... na erotycznym jest full dzieci , ogólny dział to kipisz grochu z kapustą na uczuciowym w miare można jeszcze normalnie pogadać ... a że uwielbiam rozmowy, uwielbiam gadać z kobietami wiec tam jestem :P na dziale o gotowaniu i serialach w ogóle sie nie udzielam z wiadomych względów ... loriś ;) mam nadzieje że uzyskałaś ode mnie satysfakcjonującą odpowiedź na własne pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiałem czytac to forum " ale byk :P lubiłem * miało być ... ps.ale widze że loriś też jest tam często :) jovik tez tam zagląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka miśka
To nikt nie ma linku do tego licznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro też mam wolne, chyba pójdę do fryzjera, albo wyciągnę koleżankę na drinka..." loriś albo poderwij faceta ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka miśka
No widzę, że nowi którzy chcą rzucić palenie nie są tu mile widziani. Więc nie będę już się narzucać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażaj się, pewnie nie było tu w międzyczasie nikogo kto ma licznik (ja na przykład nie mam, bo jak kazdy, przesłałabym ci linka) Co do sposóbu na rzucenia palenia, nie ma niestety zadnych cudów. Trzeba bardzo chcieć nie palić i potęgować w sobie nienawiść do śmierdziela. Jednemu pomaga w tym tabex, drugiemu gumy, trzeci podjada a czwarty i piąta wyżywa się na otoczeniu ;) Ilu nas tyle róznych reakcji.... Na pewno zawsze Cię tu wspomożemy i zmotywujemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://chomikuj.pl/aga55122 to ma sadny dzien na chomiku :) zainstaluj sobie kisia misia czy jakoś tam :P lorika ale jaka masakra ? jestes dużą dziewczynką więc powinnas wiedzieć że chłopcy od dziewczynek nie różnią sie tylko wyglądem :D Dobrze że jesteś samodzielna :P ale w niektórych kwestiach i pewnych sytuacjach samowystarczalność jest nie na miejscu :P i przydałby sie facet ;) hihihihi jovik, vonk,mamuska,złosliwiec pachnaca aga,sadny dzien , zabka,monamas kinija,dodob,Grace R,lorika i pozostałych niewymienionych 🌻 ciepło was pozdrawiam 🖐️ aaaaaaaaa wkleje sobie licznik : :D Nie palę już 513 dni (+ 21g47m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 7194. Będę żyć dłużej o 54 dni (+ 23g01m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3417,48 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×