Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Mi mi prosze kawki ----u mnie tez brzydko pada ,mgla -----dzien do spania a nie do pracy :) jovik ja tez tak sie zastanawiam co jest grane ze tu nikogo nie ma :) Milego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide robić kawke, komu, komu????" ja od razu 2 poproszę.leje, zimno i chce mi sie spać :O Byłem wczoraj w kinie na "świety interes" z Adamczykiem film taki sobie, były momenty śmieszne i dowcipne ale generalnie polecam ... to tak na marginesie jakbyście sie wybierali do kina na ten film :) a poza tym to faktycznie straszne tu puchy ... ale co tam , jak nikt nie chce tu zagladac to przecież siłą ich tu nie ściagniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres---też byłam jakoś dwa tyg.temu,zaraz jak wszedł do kin....Pierwszy raz w życiu byłam sama w kinie:) W "Heliosie",pewnie dobrze znanym Tobie:) I masz rację film taki sobie,ani zły ani dobry,ale obejrzeć można... U mnie generalnie nie jest dobrze,więc nawet pisać się nie chce:( pozdrowionka dla ekipy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkadziwaczka_011102
zamiast palić lepiej baw się w bukmacherkę :D polecam sportingbet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,podpisuje liste obecnosci :) lisiczka---nie wiem o co chodzi z tym mieszkaniem ale do gliwic cie nie ciagne,tutaj drogie bardzo sa mieszkania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Wpadlam sie z Wami porzegnac na jakis czas nie wiem kiedy wroce i czy wogole wroce----musze sie troche podreperowac psychicznie i ogolnie zdrowotnie-----oczywiscie nie pale i w najbliszym czasie nie mam zamiaru a co bedzie dalej to niewiem----wyznaczylam sobie cel i narazie mi sie udaje---chociarz to mi wychodzi bo reszta to nie :) mamuska---ja juz dzisiaj zycze Ci z okazji roczku----nigdy wiecej smierdzieli i abys przez wiele roczkow pachniala 👄 -----------------------------🌻----------------------------- 🌻🌻🌻 ---------------------🌻🌻🌻--------------------------- 🌻 --------------------------------------------------------- a to taki bukiecik dla Ciebie :D Bardzo Was wszystkich polubilam bylo roznie a ogolnie bardzo duzo mi pomogliscie nie bede wymieniac aby nikogo nie ominac wiec ogolnie dziekuje Wam Buziaczki przesylam 👄❤️ Jutro wpadne pomachac Wam jeszcze trzymajcie sie KOCHANI 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo Agnieszka co to za wpis powyżej? Ja sie na to nie ZGADZAM Nie i już bo będę ryczeć a wiesz że nie żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ten post mi chodziło :D:D:D "Ostatni raz wypowiem się w tej kwestii. Topik ma swój tytuł , więc pomagamy ludziom, którzy rzucili, wspieramy w stanie niepalenia! NIEPALENIA!!! Możemy założyć inny, drugi topik, na którym będziemy sie wspierać w innych życiowych sparawach, czemu nie??? Zabka- chyba dobry pomysł? Ale tutaj wspieramy się w niepaleniu !!!!!" I jak dla mnie jasno z niego wynika ze wspieramy się w niepaleniu no ale cóż było mineło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram lorikę :) to jest forum i nie musimy rozmawiać tylko o szlugach W jakiś tam sposób zżyliśmy sie ze sobą tutaj i myślę że inne tematy też możemy śmiało poruszać ... do basi :( basiek to twoja decyzja że odchodzisz stąd mam tylko nadzieję że wrócisz tutaj do nas niebawem i najważniejsze że NIE BęDZIESZ PALIłA NADAL !!!! Dziękuje ci basiek za wszystko,za to że tu byłas ze mna....🌻 smutno trochę sie zrobiło :( ps.Dla wszystkich bywalców Miłego Dnia ps.w weekend mnie nie bedzie tutaj, bo mi laptop padł :( Oddaje go dzisiaj do naprawy ... Moge pisac tylko z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu- jeżeli NIE PALISZ możesz tu uzyskać wsparcie. Chyba nie do końca zrozumiałas sens moich słów...paląc i żaląc się tutaj na swój los....chyba wiesz, co miałam na mysli. Ale cóż...wytargałas stary post, wyrwałas z kontekstu.... Masz chyba jakiś ukryty żal do mnie? Nie powinnas- 3 miesiące czekałam, az nie ruszysz tego smierdziela. Warto to było z mojej strony? Już wiem, ze nie dogodzisz:D Pozdrawiam wszystkich serdecznie:) U mnie słoneczko swieci, jest super, bo i nawet ciepło. Życzę Wam każdego słonecznego dnia BP:). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik Żal ukryty no co ty ? Nie zgadzam sie z tym :D .wytargałas stary post, wyrwałas z kontekstu.... z tym też nie:D 3 miesiące czekałam, az nie ruszysz tego smierdziela.Warto to było z mojej strony? Już wiem, ze nie dogodzisz Ale decyzja była twoja to ty nie chciałaś wchodzić na topik Małgosiu ty chciałaś mi dać nauczkę " Nie wejdę przez trzy miesiące " Ja cię do niczego nie namawiałam, nie chciałam od ciebie takiego poświęcenia. Bo to nie o to chodzi ja tego nie zrobiłam dlatego żebys po 3 miesiacach wróciła Ja rzuciłam palenie dla siebie, z pomocą przyjaciół z tego topiku którzy byli przy mnie choć nie było łatwo ze mna wytrzymać ❤️ A za to poniżej dziekuje Wam kochani Wiem że bez Was by mi się nie udało. ❤️ ❤️ ❤️ Nie palę już 100 dni (+ 18g40m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 2418. Będę żyć dłużej o 18 dni (+ 11g25m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1088,40 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:) Dobrze, że chociaz podziękowałas za pomoc ludziom z tego topiku, bo samo wpisywanie cyferek, to trochę za mało:) Tak jak napisałam wcześnie- trzymam kciuki za wszystkich🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie żabka a juz myslalam za co ty mnie tak opieprzasz :) basiek nie chce zebys odchodzila ale jesli musisz to pamietaj ze my tutaj na ciebie czekamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień a ciebie za co miałabym opieprzac nie mam żadnego powodu? My tworzymy fan klub nie pamiętasz ? :D Jovik muszę się ustosunkować do wypowiedzi :D:D ... bo samo wpisywanie cyferek, to trochę za mało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo Agnieszka co to za wpis powyżej? Ja sie na to nie ZGADZAM Nie i już bo będę ryczeć a wiesz że nie żartuję-----------o tym poscie mowilam :) pamietam pamietam zawsze najlepiej sie wysypiam w mojej pizamce z kubusiem puchatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego weekendu :D zabka 🌼 gratulacje z okazji 100 dniówki BP :D życzę Ci wszystkiego naj naj naj i100 lat BP i dużo zdrówka :D a ten bukiecik dla Ciebie ŻABCIU 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 basiek1 🌼 wielka szkoda ze musisz nas opuścić ale pamiętaj ze będę Cie zawsze pamiętał tak jak o wielu którzy opuścili ten topik 🌼 bo PRZYJACIELA się nigdy nie zapomina 🌼 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec Dziękuję za bukiet pachnie przepięknie Zrobiłeś mi wielką niespodziankę że pojawiłeś się dziś na topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was jeszcze wieczorkiem tak jak obiecalam pomachac jeszcze 🖐️ zabka----jestes super ze wytrzymalas te 100 dni moje gratulacje -----------🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻------- zabka i prosze nie placz bo ja musze Was opuscic jak bedzie okazja jakas to sie odezwe ❤️ale nie obiecuje 👄 Kochani dziekuje Wam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jescze tylko sie pochwale: Nie pale juz 178 dni Ilosc niewypalonych papierosow 3573 Zaoszczedzone pieniadze 1866,89 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabo ;) zuch jesteś - księgowo Ty nasza :) - STO DNI !!!! piekny wynik. Prowadź dalej te tabelki, bo ja całły czas czekam na nagrodę :) Basiek1 - wszystkiego dobrego na tej jakiejś .......nowej drodze...... trzymaj się !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dziekuje za pamięć co wam moge powiedzieć to tyle że dla mnie to juz nie problem liczyć dni dla mnie to frajda dodawać kolejnie dni w waszym i swoim nie paleniu. Problemy mam zajebiste ale mimo to nie daje sie sprowokować Nie nawidzę ludzi który manipulują innymi dla własnego dobra a niestety takich mam w swoim otoczeniu ale cóż takie życie najważniejsze żeby nie dać sie zwariować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×