Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

ojejkujejku Narodę obiecala paulina 33 :P:P:P ale coś jej nie widać ostatnio wiec z nagrody nici 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie jeszcze przywitam Dzis spędziłam dzień na wsi bez dziecka mówię wam cisza spokój i grzybów tyle :D piękna dziś pogoda dlatego takie pustki :D:D:D I sobota do tego :p Spokojnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka 🌼 🖐️ ja tez byłem na grzybach same pod grzybki i prawdziwki :D bardzo dobrze jest się dotlenić od razu człowiek lepiej się czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec to prawda a jaka zmęczona byłam :D dwie godziny łaziłam i nawet udało nam sie znaleźć 4 kurki :D poza tym prawdziwki i pod grzybki :D Ja na poważnie musze zająć sie moja kondycją bo kiepsko jest ze mną myślę o siłowni 3x tyg albo o basenie mam tuż pod nosem otwarty na początku września :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka a nie myslalas zeby steper sobie kupic?? nie jest drogi a daje rade,deptam godzine dziennie,systematycznie nie odpuszczam nawet teraz kiedy jakies zaziebienie mnie dopadlo i czuje sie jakby mnie tramwaj przejechal. widze juz pierwsze efekty,nie waze mniej ale miesnie nabieraja powoli formy a spodnie robia sie luzne :) sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien myslałam o stoperze ale to tak dodatkowo ja musze znaleźć taki sposób na zmeczenie w którym musiałabym wyjsc z domu, bo juz zaczyna mi się niestety powtarzać depresja z przed roku moze przez te pogode tak mam a moze przez leki które musiałam brac sama nie wiem hula brzydula mi spada i nie umiem sie tego krecenia nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka to rower taki prawdziwy,chociaz zima to nie bardzo,wkladaj adidaski i piechty na gliwice wal,upijemy sie i piechty wrocisz :) dostaniesz taki wycisk ze cala depresja ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadłam sie przwitać i [cześć} i pomochać pachnącą rączką ja jak przestałąm palić najpierw zapisałam sie na gimnastyke ( był grdzień) dwa razy w tygodniu ćwiczyłam potem mi sie znudziłą biegałąm na basen też dwa arzy ale jak prezyszła wiosna rowerek był dzien w dzień po okoó 20 km, ale zimą nie ma jak jeździć zimno śnieżno to w tym roku zakupiłąm sobie stacjonarny rowerek i będę jechać w domku na filmie i będzie przyjemne z pożytecznym. :):):) tak wiec polecm ruch nie przytyo mi sie i pachne miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika trzymaj sie dzielnie wiem co przezywasz ja mam podobnie. Ja mam syndrom wścieklizny przed miesiaczkowej tylko ze u mnie to juz trwa jakis czas Ostatnia miałam 112 dni temu wiec hormony mnie juz wykańczają znacie ten kawał? Czym się różni kobieta przed miesiaczką od terrorysty ? Z terrorystą można negocjowac . :D:D:D:D:D:D Spokojnego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -13 09 2010 1. Zlosliwiec ------------->1984 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 5 mies 5dzień) 2. Jovik-------------------->17672BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 10 mies 8dni) 3.Balbina------------------> 940BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 6 mies28 dni) 4. Sadny dzien -----------> 933 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 6 mies21dni) 5. Neri11 ------------------> 764 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 1 mies 3dni) 6. AgaB--------------------->741 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 11 dni) 6. Bella 1962 -------------> 684 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 11 mies 15dni ) 7. Pachnąca aga ---------->646BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 9 mies 7dni) 8. Ojejkujejku ------------>645 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 8 mies6 dni ) 9. Regres ---------------->500BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 4 mies13dni)🌻 10.Vonk ------------------->372BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 8 dni) 11 Jullka 01--------------->365 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (ROK) 🌻 12.Mamuska44 ---------->362 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (11 mies 28dni) 13.Farbowana_lisica ---->339BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (10mies 5dni) 14 Lorika ----------------->245 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (8mies 2dni) 15.Witch321 ------------->239 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (7 mies 27dni) 16 Grace R --------------->233 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (7 mies 21dni) 17.Basiek1 ---------------->181 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (5mies 28 dni) 18.Monamas -------------->137 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (4 mies 13 dni) 19.Żabka ------------------->103BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 3 mies 13dni) 20. dodob--------------------61BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (1 mies 30dni) 21. Ja-ka----------------------44Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (1 mies 14dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja walczę z przeziębieniem od tygodnia i nic;> Ale w tym tygodniu mu dokopię i w następnym tygodniu będę już całkiem zdrowa :) Dziś, gdy spoglądnęłam na licznik Żabki przypomniało mi się, że już ponad 4 m-ce nie palę :):):) Dzięki Żabka za to liczenie :* Mam wrażenie, że nie palę całe życie i niech tak zostanie :) Dobra,kochani,czas wziąć się za pracę. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przywitam z rana :D 🖐️ zabko ode mnie tez przyjmij gratulacje za te 100 dni bez fajki mam zepsuty komp i tylko teraz czyli z pracy moge tutaj pisac ... MOje gratulacje 🌻 jesteś tutaj niezastąpiona :D dla całej ekipy Miłego Dnia 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo KURCZE teraz zauważyłem :D JA MAM DZISIAJ 500 DNI bez szluga :D nawet nie wiedziałem :D ale dzięki żabci mamy to wszystko jak na dłoni i pod ręką :D Stawiam szampana z tej okazji ;) http://szampan.net/image/szampan.jpg BO NIE PALIć TO COś PIęKNEGO !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresie - WRAZ Z GRATULACJAMI 😘 ;) !!!!!! Zuch chłopczyk jesteś :) No to od rana pijemy - ale ja już dziś poproszę czystą - będę miała normalnego kaca, a nie jakąś migrenę ;( Żabko 🌻- ja mam 1 rok i 9 miesięcy ileś tam dni, a nie 8 miesięcy- nie zabieraj mi miesiąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ostatnio mało sie udzielałam jakas zdołowana i zarobiona bylam ale obiecuje poprawe i czestrze posty gratuluje okrągłych sumek regres 500 d bp to juz cos no nie mowie o innych :0 super robota Zabko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ojejkujejku nastepnym razem juz będzie się wszystko zgadzało :* :D Lorika ja w sumie pierwszy raz mam taką przerwe zawsze jest tak około 60 dni max a teraz cos sie pochrzaniło Normalnie to (po tych 60 dniach) chodze po ścianach wymiotuję i takie tam teraz to juz sie boje na sama mysl jak to wszystko będzie boleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Stawiam dziś szampana i pysznego torta :-)dziś mija rok jak przestałam palić:-) Vonk spóżnione gratulacje nie było mnie jak obchodziłaś roczek bo byłam w Szczawnicy:-)to właśnie tam rok temu rzuciłam fajki:-) Czuje się bez papierosów rewelacyjnie ...nieraz kusi ale bronię się... Waga poszła w górę ale myślę że może im więcej czasu tym zwiększy mi się metabolizm... Zachęcam wszystkich do rzucenia tego ,,świństwa,, ja nałogowa palaczka gwarantuje Wam że warto:-) Jak patrzę na licznik to zastanawiam się gdzie ja mam tą kasę???:-) no fakt pozwalam sobie na inne przyjemności:-) Buziaki A to mój licznik: Nie palę już 365 dni (+ 10g43m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 14617. Będę żyć dłużej o 111 dni (+ 15g56m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7966,74 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka , Regres i jullka01 wszystkiego naj.... z okazji okrągłych rocznic bp. Dawno mnie nie było, musiałam was zczytać co się dzieje u moich przyjaciół 🌻 basia1 myślę, że my tu na ciebie poczekamy , bo ty kochana tu powrócisz, nadal pachnąca. No to spadam już popracować. Miłego pachnącego, słonecznego dnia dla was wszystkich bez wyjątku. "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana lisiczko ;) juz kumam,dzięki za maila:( faktycznie masz racje o tym co tam piszesz Chciałem wam bardzo podziekowac za wczorajsze gratki z okazji 500-tki :) a że nie posiadam chwilowo kompa w domu wiec czynie to dzisiaj :) dzięx 🌻 niektórzy ta 500- tke juz mieli,niektórzy bedą ja mieli ale jedno jest pewne : 500 DNI BEZ PAPIEROSA TO CUDOWNE 500 DNI :D ahahahaha kobiety to jędze" lorika pewnie że tak, ale do tych jędz czasami trzeba przywyknąc by tą jędzowatosć móc znieść :P Moja na razie jest skarbem, zobaczymy co to bedzie po ślubie?:P Mam nadzieje że wszystkie konflikty bedziemy łagodzić rozmowami i jakimś tam ustępstwem jednej i drugiej strony ;) ale dobra , juz nie gadam o nas .... lorika za 4 miesiace piejemy z okazji twojej rocznicy :D juz nie moge sie doczekac :) dodob no ostatnio mało cie tutaj coś ale dzieki ze jestes z nami :D julka01 BRAWO,BRAWO,BRAWO rok to kupe czasu , podziwiam cie i serdecznie gratuluję takiego wyniku 🌻 SUPER :D mamuśka też Miłego Dnia 🖐️ jak i dla całej naszej ekipy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ciepłe słowa:-) Regres to ja chyle czoła 500 dni fiu fiu:-)gratulacje:-) Pamiętam jak co rano piłam kawę i zamiast fajka czytałam ten topik...bardzo mi to pomagało... To też dzięki Wam mi się udaje wytrzymać i wiele razy uratowało mnie przed zapaleniem tego jednego....DZIĘKUJE🌻 Nieraz mało piszę ale zawsze znajdę czas żeby Was czytać:-) Pozdrowienia dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak co rano piłam kawę i zamiast fajka czytałam ten topik...bardzo mi to pomagało.." Julka nie tylko tobie :D ja rzuciłem dzięki swojej silnej woli i mocnym postanowieniom ale postanowienie musiało trwać i być pielegnowane ... i tutaj w dużej częsci pomogli mi tutejsi bywalcy ... pomogli radą,słowem i wsparciem i za to wam Bardzo Dziękuję :D ten topik jest bardzo pomocny dla wielu ludzi !!! lorika ba , impra bedzie na całą kafe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika kup sobie jakiś syrop i porządnie sie wygrzej :D Mam samotnego kolesia i on też jest chory ;) ale to chyba nie wchodzi w rachubę byście sie razem wygrzali ? :P w ogóle to bardzo duzo ludzi choruje :P:P:P ps. a gdzie jest reszta towarzystwa? wracać tu i to w try miga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem w ten jesienny brzydki dzionek ja dzisiaj ucieklam z pracy i siedze w domku oj jak dobrze ze nie pale a tak bym musiała czaić się na balkonie w mrozie deszczu ojejku dobrze ze to juz zamna mam nadzieje ze na zawsze caluski pozdrawiam walczacych i niezwyciezonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nic z tego nie wyszło, nigdy więcej takich akcji" jestem tego samego zdania lorika jakieś to takie sztuczne, takie bycie z kim byle by tylko być:) Tą 2 połówkę to trzeba samemu/samej sobie znalezc :D Kup sobie Fervex :) mnie zawsze po tym mija choróbsko ... dodob bo nie palić to cos pieknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×