Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

monamas Ty zawsze pocieszysz i podtrzymasz na duchu. A często mnie będą takie nachodzić silne emocje związane ze śmierdzielami?Toż to jest bardzo męczące.Zaczynam podejrzewać,że chyba długo to trwa-Ty zaczęłaś po 4 latach-kuuuuu...czę jak to możliwe-u Ciebie chyba tylko chwilka o tym zadecydowała-małe szaleństwo-tak to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi Regresku-jak długo mnie to będzie trzymać teraz? Było mi już tak dobrze-tak się cieszyłam i masz tu-znowu mnie trzyma ta chętka na śmierdziela-co robić? Prawdą jest,że mam teraz bardzo nerwowe dni-czy Ty też przez to przechodziłeś w 11 tygodniu?" Jolik123:) nie mam pojęcia jak długo cie to będzie trzymało? Kazdy z nas inaczej przechodził rzucanie fajek Jednym to lepiej innym gorzej to szło ... Jedno jest pewne,potrzeba duzo sił i determinacji by rzucić fajki ( ale stan bez uzależnienia JEST REWELACYJNY,co nie ? :)) Jolik ty jestes na świetnej drodze do całkowitego wyjścia z nałogu niepalisz już tyle dni że tylko człek bez rozumu po takim dniu na nowo mógł siegnać po fajki nie wiem jak ty? ale ja z każdym dniem gdy powiększały mi sie cyfry odnosnie dni bez papierosa byłem utwierdzany w przekonaniu że musiałaby stać sie jakas katastrofa bym na nowo chciał palić :) te cyferki tak ładnie wygladaja , smutno byłoby gdybyśmy je wymazali :);) 11 tygodni bez fajki to wspaniały okres :) Ja miałem najwiekszy kryzys w pierwszym tygodniu a pozniej miałem ciezkie dni jak z kumplami do knajpy poszedłem :( Chciało mi sie przy piwie palić :( Teraz to sie smieje z tego a nawet jestem dumny z tego że jak kumple jaraja to ja sobie stoje koło nich i tylko patrze :) nawet mnie już nie czestują co na poczatku mojego rzucania bardzo czesto sie jeszcze zdarzało :) Po prostu fajnie jest NIE PALIĆ ze nie wspomnę o ekonomicznych korzyściach ( te 10 zł codziennie jest w kieszeni) Jolik z mojej strony proponuję ci rower,pływalnie albo biegi jak ci sie chce jarać Sport pomaga ( przynajmniej mnie pomógł) pozdrawiam cie ciepło i życzę trwania w tej abstynencji Teraz to juz musi byc tylko lepiej ... A jak usłyszę że zapaliłaś to nie ręczę za siebie :P Mam nadzieję że jesteś mądrą "dziewczynką" i nie pokusisz sie zmarnować tylu dni bez fajki :) pozdrawiam także całą załogę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Witam Wszystkich - od czasu do czasu zaglądam na to forum i czytam Wasze posty.Ja również rzuciłam palenie.Jutro będzie 4 miesiące jak N.P.Nie chwalę się zbytnio bo w ubigłym roku po 4 miesiącach abstynencji wróciłam do palenia przez własną głupotę.Mam nadzieję,że tym razem tak zle nie będzie? Przeżywałam straszne męki ,miałam dziwne ,nieznane mi dotąd dolegliwośći z tego powodu.Teraz jest znacznie lepiej,chociaż czasami nachodzi mnie ochota na papierosa to nie skuszę się.Nie palącym życzę wytrwałości; nie warto zaczynać i śmierdzieć.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik123 - z mojego punktu widzenia to wygląda tak: rzucasz palenie drugi raz w ciągu 11 tygodni... za pierwszym razem rozstawałaś się z przyzwyczajeniem do palenia, musiałaś zająć czymś ręce w sytuacjach kiedy paliłaś, odciągnąć uwagę od sytuacji w których paliłaś... ALE cały czas dostarczałaś nikotyne do organizmu i nie walczyłaś z uzależnieniem od nikotyny tylko z przyzwyczajeniem a TERAZ po odstawieniu plastrów twój organizm domaga się nikotyny!!! Moim skromnym zdaniem zamiast sobie ułatwić ty tylko pogorszyłaś sprawe przyklejając plastry... takie jest moje zdanie na twój obecny kryzys... I niestety wydaje mi się że polegniesz... Ale do cholery kobieto weź się w garść i pokaż że nie mam racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Od początku nie miałam zaufania do plastrów,gum,niqtin i innego badziewa.To jest wyłudzanie pieniędzy od ludzi.Nie dosyć,że są drogie specyfiki to na dodatek nie przynoszą efektu.Wpada się z jednej skrajności w drugą. Jeżeli nie ma postanowienia to nie pomogą środki zastępcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy!!!! Ze wszystkimi opiniami się zgadzam-oprócz jednej-że polegnę-to niemożliwe.Ja tak bardzo się ucieszyłam,że nie palę,że nie ma takiej możliwości abym wróciła do palenia.To tak dokładnie jest jak napisał Regres-te piękne literki dni BP są jak narkotyk-to działa. Mam pecha z tymi spacerami i sportem,bo najpierw byłam przy chorym ojcu po operacji(wożenie,szpital,potem kroplówki w domu itd),a teraz jestem od 7 dni przy umierającej cioci(ma 88 lat-kilka dni temu miała wylew),która była cudownym człowiekiem.Ale nie mogę nawet na chwilkę wyjść z domu-jest bardzo potrzebna fachowa pomoc dzień i w nocy. Poza tym zgadzam się,że po raz drugi wychodzę z nałogu-po odstawieniu plastrów mam te same objawy odstawienne co na początku.Niestety mój plan związany z wagą nie powiedzie się-bo znowu nerwowo jem i dużo jem. No i dlatego mówię,że mam pecha ale jestem jedyną fachową służbą zdrowia w całej,licznej rodzinie. W związku z tym chyba mnie czeka następne 5 tygodni męczarni...chyba nie-myślę ,że to będzie krócej-ale tylko tak myślę-zobaczymy.Wszystkich Was cieplutko pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik to są piekne cyferki nie literki :D Tutaj nam żabka🌻 je prowadzi :D "Od początku nie miałam zaufania do plastrów,gum,niqtin i innego badziewa.To jest wyłudzanie pieniędzy od ludzi." Jestem tego samego zdania To jet wyłudzanie kasy!!! Człowiek jeśli chce rzucić ( tak naprawde) palenie to owe plastry i gumy do szczescia nie sa mu potrzebne Osobiscie moim jedyneym wspomagaczem jak mi sie chciało palić były landrynki miętowe :) ale tylko przez miesiac ,o wiele tansze i nie uzalezniajace jak to jest w przypadku plastrów pozdrawiam i życze udanej Niedzieli załogo BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze-Regres oczywiście masz rację-pewnie,że cyferki-haha. A teraz spróbuję z landrynkami-a muszą być miętowe?Spróbuję owocowe-one są oki. Więc zgadzacie się ze mną-fajnie. No to mam pecha z plastrami-ale i tak mi dużo dały-ponieważ bez nich napewno nie przestałabym palić-brak wiary w siebie-tak już mam. Ale jak pomyślę,że jeszcze tydzień-i spokój a potem tylko 6-ty tydzień to chyba jakoś to wytrzymam no nie?:p tak było przy plastrach.No to trzymajcie kciuki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik ja trzymam za ciebie kciuki :) Co do landrynek to nie musza być mietowe ;) PolecamNIM2 :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Dobrze,że na tym forum są osoby podtrzymujące się i wspierające. Dzięki tym wspaniałym ludziom jak Regres człowiek zaczyna wierzyć w siebie i jest łatwiej przetrwać ten trudny okres.Tak właśnie było u mnie i za to Ci bardzo dziękuję Regres, pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelof
cześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik123 moja wypowiedz nie była skierowana przeciwko tobie... trzymam kciuki żeby wreszcie śmierdziel dał ci spokój :P dla ciebie i całej reszty gorące pozdrowienia śle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam wszystkich w tym wiosennym, szczególnym dla mnie dniu i bardzo proszę odbierać ode mnie talerzyki z urodzinowym tortem i filizanki z pachnacą kawką i herbatka ;) Dla niezmotoryzowanych polewam również "ostrzejszy" płyn, wszak świetuję dziś podówjną 18-tkę ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk--> sto lat,sto lat... :) Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz miłości i pieniędzy i nałogu nie palenia do końca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po długiej nieobecności na topiku, ale miałem komórkę w naprawie i przez weekend nie wiedziałem co się na topiku dzieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rzucić palenie to ciężka sprawa... ktoś kiedyś powiedział "rzucić palenie jest łatwo robiłem to 1000 razy" he :) a tak na serio to może jakaś terapia bądź substytut na wzór elektronicznego papierosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Jolik 123 Jak tam??? wiesz co myślę że jedziemy na tym samym wózku:D ja też używałam substytutów ale gum i też od paru dni je odstawiłam i też mnie nerwy ponoszą wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale DAMY RADE no nie :D VONK pachnące zyczonka urodzinowe śle :-) Regres Grzesław Dla wszystkich miłego pachnacego BP wieczorku :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar-pa grzesław malusienka123 🖐️ Nowa załogo :D ps.a gdzie stara ekipa? :( Loriś,farbowana lisiczko,ojejkujejku,złosliwiec i reszta niewymienionej ekipy gdzie sie podziewacie? a tak na serio to może jakaś terapia bądź substytut na wzór elektronicznego papierosa? Nie jestem zwolennikiem @ e papierosów bo nie dość że to drogie to tak naprawde z rytuałem palenia wcale sie nie rozstaje wiem że jest dym,gesty wkładnie fajki do buzi ale to nie dla mnie :) Trochę śmiać mi sie chce z ludzi zaciagajacych sie czymś co na koncu ma "lampkę" :P no ale z drugiej strony jesli komuś to ma pomóc to czemu nie Udanego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresie gratuluję ci spostrzegawczości, bo już jestem troszeczkę na topiku, a do wszystkich, a w szczególności do xx444 życzę samych dni BP, bo ją wmawiam sobie(ale to nie prawda), że nigdy nie paliłem i mnie (już) nie ciągnie do śmierdziela. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malusienka123 powiedz mi proszę, co ma wspólnego nawet 1000 krotne rzucanie palenia z wysyłaniem papierowego listu? Pozdrawiam cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk - spóźnione ale szczere życzonką ślę do Ciebie : "Każdy uśmiech, który widzisz jest kolejnym ciepłym promykiem dla Twojego serca." Niech non stop raduje Ci się serce ze szczerym bez peta uśmiechem. Miłego dnia . 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk--> buziaczki ode mnie...:) Kochani- odezwe sie niebawem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk sto lat sto lat 🌻🌻🌻 miłego pachnącego dnia pozdrawiam ciepło strą załoge i nową nowym życze cierplowości i spokoju bo NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO warto troszkę sie pomęczyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za zyczenia 😘 Miłego, pachnącego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk co przegapilam?? nie mniej przyjmij i ode mnie zyczenia 😘 Regresku jest stara ekipa jest,tylko troche zalatana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. ja obstawiam że to WIOSNA wszystkich wymiotła :D ale końcem tygodnia ma spaść śnieg (przynajmniej u mnie) i pewnie znowu będziemy częściej zaglądać :P Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×