Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Regres ja po Tatrach łażę już dobrych parę lat, a od 4 bardzo intensywnie. Rysy też jeszcze przede mną ale konkretnie już zaplanowane na długi weekend czerwcowy. Mam nadzieję, że tym razem pogoda dopisze bo pewnie dobrze wiesz, że w górach trzeba weryfikować plany często, gdy pogoda płata figle. Byłam też w Atlasie Wysokim, złaziłam norweskie Jotunheimen wzdłuż i wszerz. Byłam też w tych najwyższych górach Ziemi. Ale powiem Tobie, że Tatry nie straciły dla mnie nic a nic... wciąż są te najulubieńsze i najpiękniejsze! To chyba trochę tak jak z pierwszą miłością... hehe Fajnie, że też lubisz góry! będzie o czym gadać w chwilach kryzysu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiesz, że w górach trzeba weryfikować plany" wiem,wiem kiedyś na swinicy przestałem pod skałą 2 godziny :O Było słońce,upał i nagle chmury ,grad i deszcz SZOK BYŁ schowalismy sie pod skały w 8 osób :) przeczekalismy i przez Zawrat wrócilismy szczesliwie do Murowańca :) Ale było strachu Mariola o górach to ja mogę zawsze i wszędzie gadać :D W tym roku to chyba nie ale w przyszłym to na 100% jade w Tatry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem jak było po powrocie jutro włączam licznik BP na wszelki wypadek potrzymajcie w wolnej chwili kciuki ;-P pozdrowionka i miłego weekendu życzę WSZYSTKIM sadny dzien obiecuję , że Galaretka wróci tu pachnąca ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam w takim razie na relację z Tatr :) ja będe trzymał za ciebie kciuki !!! ale chyba jestes na tyle mądrą kobietą że wiesz co dla ciebie najlepsze? :) Dobrej Nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zamknąłem tak i otworzę topik :P Cześć załoga 🖐️ to chwalimy sie dzisiaj ile kto dni nie pali :D NIE PALĘ JUŻ 755 DNI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie aplę już ponad 100 dni,ale ile dokładnie,to zobaczę dopiero w suwaku :) Zaczynam się trochę denerwować jutrzejszym występem na Primavera Salsa Open we Wrocławiu, ale myślę, że po włączeniu opcji :koncentracja wszystko pójdzie dobrze. To mój pierwszy taneczny pokaz przed tak liczną publicznością i jury... Trzymajcie kciuki, proszę :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 627 dni:) I nie zamierzam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale wbiłam datę rzucenia palenia w kalkulator odsetkowy (nie mam licznika) i wyszło że od 6 wrzesnia 2009 minęło 629 dni. Jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich,skoro mamy się chwalić więc to czynię.Otóż nie palę ponad pół roku tj.189 dni dziś przypada.Nie liczę już dni więc zaglądam do kalendarza dla nie palących.Dziękuję żabce za tabelkę informacyjną. Wreszcie nie myślę o papierosach i to jest mój największy sukces.Zaglądam na topik przez sentyment,ponieważ wiele Wam zawdzięczam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale pospalam!!!! chcialam wstac o 8 a wstalam o 9 caly urlop wstawalam predzej a teraz jak wlasciwie ostatni dzien to tak pospalam :) wstalam jak zawsze (przez urlop) uczesac ta mala i zrobic jej sniadanko do szkoly i z powrotem jak sie walnelsm tak obudzic sie teraz nie umie no dobra to jak jest takie zarzadzenie to sie tez pochwale :) Nie palę już 1188 dni (+ 21g28m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 23777. Będę żyć dłużej o 181 dni (+ 15g16m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 12483,39 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja 493 dni BP. Przepraszam, że się nie odzywałem, ale nie miałem czasu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas ja trzyma juz dzisiaj za ciebie kciuki :) powodzenia na tej premierze wszystko sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien zarządzenie jest odgórne i musi byc wykonane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linoletka zapewniam, że łatwiej 140 jak 14, bo 14 to walka, a 140 to już doświadczenie, także możesz być naprawdę z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław ma rację mozesz byc z siebie dumna !!!! GRATULUJE TYCH 2 TYGODNI BEZ FAJEK :) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka masz za soba najtrudniejsze dwa tygodnie zycia,mi po dluzszym czasie wszyscy mowili to samo ze przez te pierwsze dwa tygodnie bylam okropna,nie dalo sie ze mna wytrzymac i jestem wdzieczna dawnej sasiadce ze tak mnie wspierala i pomimo ze ma zadziorny harakter (przez jakie h ma byc??uwstecznienia dostalam) znosila cierpliwie wszystkie moje nastroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manamas! Żebym wcześniej wiedziała,ze to we Wrocławiu...:(:( Ech...pojechałabym Ci kibicować! Mam tylko 60km. do Wrocka! Ale mam gości na weekend:( i nie moge być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos zarządzenia: 9 godzin ;-P i to 9 godzin nadliczbowe, bo termin miałam na dziś po wyjściu z pracy. Ale dziś rano nie kupiłam już nowej paczki papierochów i tak 9 godzin zleciało... Miłego weekendu raz jeszcze, zmykam w góry BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i nie palę ale mam doła straszliwego ponad rok temu zrzuciłam 16 kg a dzisiaj mam na wadze 5 więcej ..ledwo się mieszczę w ciuchy i mnie to wkurwia .. co robić ??? błagam pomóżcie .. jestem w stanie kupić fajki , już i teraz ...buuuuuu dodoam , że zdrowo się odżywiam ale słodycze mnie wykończą 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
252 DBP hurrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaa pozdrowka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie pochwalę Nie palę już 902 dni (+ 07g20m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 23459. Będę żyć dłużej o 179 dni (+ 04g59m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 8269,63 zł! jejku jak cudownie jest pachnieć, dziękuje za ten topik miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodoam , że zdrowo się odżywiam ale słodycze mnie wykończą Beata35 a moje postanowienie od Nowego Roku było takie że zero słodyczy i trzymam sie do dzisiaj tego ( no sorka zjadłem parę miętowych cukierków,2 gałki lodów i kawałek tortu urodzinowego ) i spadło mi 8 kg :) radze rzucić słodycze,napoje gazowane,ziemniaki,cukier,biały chleb i makarony trochę rowerka,pare biegów i zobaczysz że waga spadnie sama :) aha no i grejfruty jedz - one działaja !!!! spadek wagi gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta nie beata :) a na marginesie to ty chyba nowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres nie przeszkadzaj paniom trzymać linię:-D, wiesz a ja mam 155 cm wzrostu i ok 55 kg i wcale się nie odchudzam, ale położył mnie tekst "mam niskie podwozie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres nie przeszkadzaj paniom trzymać linię:-D, wiesz a ja mam 155 cm wzrostu i ok 55 kg i wcale się nie odchudzam, ale położył mnie tekst "mam niskie podwozie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata z takim podejsciemi nigdy nie rzucisz!! zadnych fajek!!! ;) .. ja też przytylam (10kg) z tym ze zawsze byklam za chuda a po przytyciu teraz chce ino 5 zrzucic :D ale ja wlasnie wymienilam fajki na zarcie swiadomie , np zamiast paczki poszlam do MCdonalda na cos itp, w kazdym badz razie u mnie tez slodycze sa przeklenstwem, to nałóg i sama sobie z nim nie radzę ale w zamian zaczynam ćwiczyć, i wiem ze jak sie zaczniesz ruszac to dieta jest zbedna ;) oczywiscie nie wliczajac osob z duza nadwaga ale po twojej stopce stwierdzam ze duzo nie wazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×