Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

monamas gratulki dla Ciebie i Twojej Mamy! na ciacho nie wpadnę bo jestem w stanie wojny z kaloriami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w nieco chłodniejszym dniu.Wczoraj nie dało się oddychać,po burzy zrobiło się znacznie lepiej. Moje gratulacje dla monans i Jej Mamy. Dziś ja również obchodzę swoje święto mam urodziny (naste) i 200 dni bez papierosa.Jak na mnie to duży sukces.Wracam do pracy po małej przerwie na śniadanie.Życze miłego dnia i Wszystkich pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w upalny i wietrzny dzień. Mariola, monamas i xx444 brawo za upór, dla mamy monamas też brawo. Ja o swoich wskaźnikach nie będę pisał, bo tak dawno, że aż nie pamiętam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444--> gratulacje z okazji dwusetki i najlepsze życzenie urodzinowe :) mariola 18--> dla ciebie koktajl z truskawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kochani.Bardzo Wam wszystkim dziękuję.Jesteście dla mnie wsparciem i najlepszymi przyjaciółmi,dlatego tak chętnie do Was zaglądam. Miło ,że coraz więcej nas na tym forum. Inne topiki o rzucaniu paleniu padają.My jednak nadal jesteśmy razem i to jest mobilizujące. Życzę powodzenia BP. trzymam za Wszystkich kciuki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444--> przyjmij moje życzenia z okazji Twych urodzin👄 Pozdrawiam serdecznie, jeszcze godzina i do domciu:D kaska-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ monamas moje gratulacje za 4 miesiące BP :D i dla twojej mamy za 2 miesiace BP :D a ten bukiecik dla ciebie i twojej mamy 🌼 🌼 🌼 dzieki za ciacho jest super :D xx4444 wszystkiego dobrego z okazji urodzin i 2 stu dniówki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik bo ja solidny komunistyczny wyrob jestem,a nie jakas wspolczesna podroba jak np moja corka teoretycznie chce deptac tak jak ja a praktycznie coz wyglada to nieco inaczej Galaretka moja ja do kompa ostatnio dopchac sie nie moge,juz mi stercza za plecami a ledwie co usiadlam ;/ wrrr kupcie mi laptopa to bede wiecej ;) no i pozdrawiam rowniez pozostala czesc ekipy 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny... a cóż tak komunę zachwalasz? Zapewniam, że z komórki na kafe też można:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zachwalam komuny tylko siebie :P Grzeslaw wierze ze z telefonu mozna ale place wystarczajaco wysoki abonament za fona,nie chce jeszcze wiecej placic,a za neta tez place tylko kurde dopchac sie nie umie :) ale juz niedlugo bedzie wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni :) tance hulanka swawola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny... ja płace za internet w komórce 9 zł/miesiąc bez limitu w tak taku. Ciekawe jaką tremę ma regres, bo już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za swoja komorke 100zl,za komorke starej corki 79,90zl,za komorke malej corki 25zl,za internet 42,90---zdecydowanie wystarczy e tam przezyje :) w zeszla sobote moj sasiad sie zenil i zyje ;) a mi wpadl kolocz weselny mniami mniam pyyyyszny byl :) ja pojde sie polozyc bo mnie troche zmeczenie bierze,a musze sie wam pochwalic kupilam nowa pralke,jureo mi przywioza :) bede prac a prac samsung eco bubble no nic ide sie polozyc dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień kochanie dziękuję ;* brak mi was, wybaczcie mi, ze jestem nieobecna, ale sercem jestem z wami :) duzo pracuje i wciąż brak mi czasu. pozdrawiam gorąco choć w tak upalny dzien chce sie powiedziec ze chłodno :P buziaczki:* słodkie, pachnące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też rzuciłam palenie, nie czytałam wątku, może już ktoś coś pisał na ten temat, ale polecam książkę pt. Łatwy sposób na rzucenie palenia, autor Allen Carr (można ściągnąć darmowego ebooka) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
hej... Dalej BP. myślę o Was ale nie mam czasu ostatnio.. Pozdrawiam starych jak i nowych bywalców topiku... Loriś------100lat kochanie...👄 i dla każdego z osobna👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madziuchna jeszcze niemieliśmy okazji popisać na błogu. Jak samopoczucie po pracy sądny dzień? Dziś u mnie jest wyjątkowo upalnie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Grzeslaw :) a dziekuje calkiem fajnie,roboty od groma ale przynajmniej czas leci praleczka dojechala :) piore a piore :) ide podeptusiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się przywitam w mój 12 dzień BP ;-) dziś w pracy kumpel mi dokuczał, że kiedyś to sobie można było jeszcze ze mna zajarać a teraz.... (hmmm taki motywujący joke) i jeszcze dziś podeszła do mnie dziewczyna zaraz po fajce - aż się wierzyć nie chce że ja też tak śmierdziałam zaraz po ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×