Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkich w poniedziałek BP Życzę udanego tygodnia, trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam po weekendzie :) No UWAGA Ten kto otworzy 300-setną stronę naszego topika STAWIA SZAMPANA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Mam -8 i 2.5 Cyl i -7.5 i 4 cyl Jak moge udowodnic lekarzowi ze sie pomylil wystawil mi szkla bez cylindrow na - 7.5 na dwa szkla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia wyrazy współczucia z powodu śmierci teścia bardzo mi przykro w takiej chwili brak mi slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 1302
pozdrawiam wszystkich cieplutko; u mnie dziś bez papierosa, bardzo bardzo ślisko aż ciężko utrzymać się na nogach; wróciłam właśnie z pracy brr padam na twarz taka zmęczona jestem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka recepta zostaje u optyka zawsze mozesz ja z tamtad wyciagnac a majac opinie innych lekarzy udowodnisz ze ten lekarz to idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień właśnie to chciałam napisać żabce . Żabko nie odpuszczaj Ty nie musisz płacić za pomyłkę lekarza. Aj co za pogoda w dzień wszystko topnieje w nocy zamarza szkoda gadać. Ja miałam wolny weekend , ten już na studiach spędzę. Kurcze jak dobrze było poleniuchować troszkę :):):) Regres hmmmmmmmm czyli będzie imprezka na 300- tną stronę Fajnie będziemy się bawić Miłego wieczorku Trzymajcie sie ciepło i pachnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 1302
może na mnie, ale za mną chodzi fajka jejku jejku powinno być lepiej bo tyle dni a tu dziś (w sumie przez kilka ostatnich dni) strasznie siedzi mi w głowie, gdzieś tu na topiku czytałam że jest kilka etapów rzucania może ja już jestem na tym że jak się tą nękającą fajkę pokona to już będzie się prawie na prostej beznałogowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 1302
czyli nie ja a szkoda bo z przyjemnością zaprosiłabym wszystkich- w dowód wdzięczności- na prawdziwego szampana, truskawki i krakersy z łososiem, jaka przepiórcze z kawiorem i wedle życzenia oraz zamówienia na wszystko co naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf-ów
minał miesiąc, fajnie mi z tym ale czasem takie słabe chwile łapią jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia----przyjmij wyrazy współczucia... Masz rację nieraz inne problemy są blache w porównaniu z smiercią... Ale ja wlasnie boję się że mogę niezdąrzyć ze wszystkim tymbardziej że niewiemy kiedy wybije nasza godzina :( Aj zycie jaki ma sens?Brać pelnymi garściami,korzystać z niego.... Ale jak ktoś umie i morze.... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka----gwarancja obejmuje masz paragon....walcz o swoje... dzisiaj pierwszy dzień w pracy i masakra...tzn.syf,bród itd...niewiedzialam w co ręce włozyć... Ale cieszyli się że wrócilam...ale co z tego krępel znowu pobolewa...:( Boże daj mi mozliwośc popracowac do rehabilitacji i do sanatorium :( bardzo Cię prosze... A jeszcze od 27.02.do 2.03.mam praktyki w szpitalu :) na oddziale ortopedia-urazowa :) szkoda ze nie na interii-wewnętrzny :) ale tam juz niebylo miejsca :( w wek mam szkołę... Dobra spadam trochę odpocząc.... zanieczyszczam stronę tylko... miłego wieczoru i kolorowych snów... dla kazdego z osobna 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres NO PATRZ JAK SIĘ DZIEWCZYNY ROZPISAŁY BYLE NA 300 TRAFIĆ A CO MI TAM :) SPRÓBOWAĆ NIE ZASZKODZI. :) CAŁUJE WAS MOCNO I ŚCISKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mroźno dziś za oknem zapraszam na kawke, herbatkę zieloną , czarną , owocowa jaką kto woli Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Poproszę kawę:) Dziś pogrzeb,a od jutra zwykłe życie. U mnie też zimno,słoneczko wstało,ale wiatr paskudny. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnę łapką jeszcze 🖐️ :D A jak u was ze śniegiem? Bo u mnie na śląsku słońce świeci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres byles blisko ale patrz jak sie zdobywa 300 :p 🌻 ❤️ 😘 Agus trzymaj sie serduszko jestesmy z toba❤️ To ja zapraszam na szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to widzę zawody jakieś jeśli chodzi o 300 stronkę ;-)) Ja dzisiaj w lepszym nastroju, bo ostatnio to była masakra Jakieś klimakterium przechodziłam ;-))))) Trzymam sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawody zawody :) ale pewnie bedzie tak ze grzes postawi kropke i zdobedzie 300 Goldena dobrze ze ci lepiej najgorsze masz za soba teraz z gorki ja gdzies czytalam ze po 21 dniach podswiadomosc zapomina o odruchu siegania po papierosa. i nie ma glodu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko :):):) czyli jednak tobie się udało :P (a ja tak polowałem) To stawiasz szampana :D Gratulacje za otwarcie 300-setnej strony magicznego topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko moja kochana ja już studniówkę miałam i jeszcze myślałam o śmierdzielu, ale to stres :-((( Na razie jest lepiej i niech tak zostanie :-)))) Oczywiście trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×