Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Goldena bo ja cwicze systematycznie godzine dziennie,ale jak moj steper popsuje sie calkiem,to juz orientowalam sie w silowni co i jak,bo nie chce zrezygnowac z cwiczen.dobrze mi ro robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja wlasnie wróciłam ze szkoly :) zaraz zabieram się za przygotowanie na jutrzejszy dzień...narazie nie dziękuję by niezapeszyc :) sadny---Ty kochana chyba każdy steper rozwalisz.... :D ale 90zl.to mało kosztuje karnet,kurcze muszę zobaczyć ile w W-wie... goldena---może Ty znasz fajną siłownie?Glowa do góry...jutro bedzie lepiej... @gusia----zostało kawalek ciasta?mam straszną chęć na ciasto z kremem... :) złośliwiec---pozdrowienia dla Ciebie i mazur 👄 grzesiu---👄 no kochani spadam do lazienki zamykam sie na jakis czas.... ps.sądny---dziś jedną reką trzymalam kciuki bo prawą musialam pisac notatki a teraz puszczam obydwa kciuki,ale jak lakierek wyschnie trzymam dalej :D miłego i cieplego wieczorka... pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek Zapraszam na kawkę, hrbatkę Ja BP pachnąca 🌻 Nie będę Was buziła, bo taka cisza, wpadnę później Sądny ideę teraz na steperek z rana - a co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten mroźny i słoneczny dzień. Kochanie przyniosło mi śniadanie do łóżka;) Pewnie,że raffaello jest,zapraszam na słodkie. Goldena Idź do lasu na spacer,mi zawsze pomaga taki kontakt z przyrodą,przytulanie się do drzew.Albo książka czy jakaś komedia do tego kubek herbaty z dziurawca. Madziuchna pewnie odsypia imprezę. Ekipo BP miłej i pachnącej niedzieli🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widac nie ma na mnie stepera :/ dobrze trzymajcie kciuki :) wiem z doswiadczenia,ze jak Wy mi kibicujecie to mi sie udaje,to i z ta Nokia zeby mi sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wpadlam na chwilkę się przywitać.. @gusia---dzisiaj mam imprezke...wlasnie zaraz wychodzę na 2godz.do szkoły i po szkole jedziemy...jak wróce dam znac... miłej niedzieli i pachnącej... buziaczki... kawka pyszna a rafaello boskie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm cały czas ciesze się, ze kiedyś trafiłam na ten topik, że poznałam tu ludzi, którzy pomogli mi wspierajac mnie bym przestała palić. Cieszę sie tym każdego dnia.a teraz jeszcze bardziej zobaczcie co przeczytałam: Co to wszystko oznacza w praktyce? Paczka popularnych papierosów, która dziś w Polsce kosztuje ok. 13 zł, po podwyżce zdrożeje do 23 zł. Kurcze 23 zł. za paczke fajek hmm lepiej sobie coś kupić :):):) Miłej i pachnacej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie. W dzień choć bylo mrozno to calkiem sympatycznie nawet świecilo sloneczko. Z niedowierzaniem przeczytałam,że najgorszego sortu papierosy kosztują u nas 13 zł? Z tego co wiem to Malboro czerwone (takie dawniej paliłam) kosztują 12,80 Jutro gdy będę wracała z basenu ( o ile nie zapomnę)zatrzymam się przy kiosku żeby rozeznać się cenowo.@gusia w moim życiu właściwie nic sie nie zmieniło z wyjątkiem dolegliwości o których dawniej mi się nie śniło gdy paliłam. Gdybym wcześniej wiedziała,że będę przechodziła taki horror to pewnie nie zdobyła bym się na rzucenie palenia.Do tego przytyłam i szybko musiałam reagować na swoją nadwagę.Zamiast wydawać na papierosy,wydawałam na dieteczkę,różne sprzęty do ćwiczeń.Moja rodzina stwierdziła że przesadzam bo nawet twarzowo mi w tej tuszy.Ja jednak jestem odmiennego zdania.Po lesie zimą nie spceruję zbyt duża odległość od mojego domu chyba z 15 km. Pracuję zawodowo i na nude nie narzekam zwłaszcza gdy się posiada tak Wspaniałą rodzinę jak moja.Życzę miłego wieczoru,pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Mały znów chory jakiś kaszel krtaniowy go dopadł. Ja Nadal bp . No i koniecznie muszę się pochwalić że w środę będę miała nowe okulary już nie mogę się doczekać mam nadzieję że podzielićie moje zdanie są super całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście dziękuję za wsparcie i za to że tak was cieszy moje bp odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Witam,nie odzywalam sie troszke,ale jestem dzielna:) i pachne:) Nie pale juz 2,5 miesiaca:) coraz mniej mam myśli o paleniu.......czyz to nie cudowne:) Wszystkich pozdrawiam i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko. Nadal nie palę- ostatniego papierosa wypaliłam 4 stycznia. Podczytuję Was regularnie. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i dziękuję że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Byłam na tygodniowym urlopie i przegapiłam swoją rocznicę BP :) Ach,jak to cudownie jest nie palić :) Dziękuję całej topikowej ekipie za ciepłe przyjęcie po "wpadce" i za wsparcie, które skutkuje rokiem BP :) Zapraszam na spóźnione obchody rocznicy - częstujcie się czym chata bogata :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no wstawać śpiochy... częstujcie sie kawką,herbatką itd.od tego trzeba zacząc poniedzialek... :D monomas----gratuluję rocznicy BP. no i "zazdroszcze"udanego urlopu... cieszę się że jesteś SZ.....A... 👄 żabka---napewno będziesz wyglądala sexi 👄 :D dla reszty pachnidełek miłego dnia... ps.ja jeszcze żyję imprezką "Czarną wdówka"w wyk.Grażyny Brodzińskiej prowadził Kaczyński...i piję kawke i nucę sobie... "usta milczą,dusza śpiewa Kochaj mnie ....." a muszę się zabrac za notatki ze szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monamas Pięknie wytrwałaś,gratulacje!!! Dla Ciebie bukiecik🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Madziuchna U mnie w końcu ferie,więc leniuchuje. A,to na takiej byłaś imprezce. Nadzieja Super:DPisz częściej;) Gerda z zimowej Łał,ale to zleciało,tak,to cudowne:D:D:D Żabka Maluszkowi coś na wzmocnienie,ja wczoraj mojemu szkrabowi kładłam bańki,pije syrop z cebuli,sosny...szkoda,bo na dworze mróz zelżał i śnieżek pada. xx444 "Gdybym wcześniej wiedziała,że będę przechodziła taki horror to pewnie nie zdobyła bym się na rzucenie palenia" ale rzuciłaś i teraz jesteś pachnąca i przecież zdrowsza. Ja z miłości do bliskich i do siebie rzuciłam to paskudztwo. Na nadwagę dobrze jest zająć się wątrobą,no wnątrzem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i na początek tygodnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc załoga po weeekendzie :D Widziałem że rozmawialiscie o cenach fajek Przyznam sie wam szczerze ze osobiscie tez nie wiem ile teraz szlugi kosztują? az z ciekawosci zajrze dzisiaj do osiedlowego kiosku i zobaczę ile ludzie kasy z dymem puszczają ;) 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas zapalenie oskrzeli :( Trzymajcie się cieplutko i oby do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani, późno dzisiaj wpadam się odmeldować, ale miałam latanie po urzędach żabko, no tak teraz taki okres chorobowy, musisz się trzymać, wygrzewać i wyleżeć. Ja też robiłam syrop z cebuli jak dzieciaki małe były, pomaga Musimy wytrwać i aby do wiosny. Trzymamy się pachniemy i BP Pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bylam na tym serwisie w Katowicach,w jedna strone ja jechalam w druga kolega.Nigdy wiecej,masakra na ulicach,a ludzie (kierowcy) nerwowe to jakies trabia piszcza,poganiaja,wprawdzie nie na mnie ale i tam stwierdzilam ze nigdy w zyciu mieszkac w Katowicach to deprymujace,NNo a steper jak sie okazalo tloki nie podlegaja gwarancji , bo to czesc ktora podlega naturalnemu zużyciu ;/ ale zrobia mi to za darmo,chyba za ta droge przez meke ;) do Katowic jechalismy 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłego dnia życzę dziś mróz mniejszy :):):) nie lubię zimy , oby do wiosny......... monamas gratuluje, 🌻🌻🌻 same pyszności przygotowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich kobiet z tego topiku ❤️ z okazji 14.02 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tak,temperatura podniosła się,u mnie było -4.,ale jest tak jakoś ponuro:( Miłego dnia:):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Regres,dobrze,że przypomniałeś. Życzę Wam dużo miłości,zawsze:) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich cieplutko BP🌻 Pogoda ponura :-(((((( Oby do wiosny, zaparzyłam herbatkę (kawkę też mogę zaparzyć) wpadadajcie - zapraszam Sądny - no nie !!!!, zaorałaś tłoki w steperze - Ty to jesteś !!! Wyobrażam sobie jaką masz w związku z tym figurę :-D Trzymajcie się ciepło i wypatrujcie wiosny, bo bardzo na nią czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam walentynkowo:) u mnie dziś fajny dzień, słonecznie, ok zera:) tylko mnie nie może Amor dosięgnac:( trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×