Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Żabko BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba brawo 🌻za 160 teraz czekamy na 320 :D @gusia wszystkiego sie da nauczyć Na poczatek podstawowe funkcje i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka gratulacje :) no wiem ze nokia jest naj :) pytanie ile zejdzie mi siec z ceny bo najtansza z tych ktore sobie upatrzylam w moim abonamencie kosztuje 800zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich nie palących.Żabko życzę powodzenia w nie paleniu i gratuluję 160 dni BP. Dopiero wróciłam z basenu, trochę odsapnę,a pózniej biorę się do zajęć domowych; jak zwykle każdego dnia. Jeśli chodzi o aparaty komórkowe posiadam Nokie N95 8GB. jestem bardzo zadowolona ten aparat ma wszystkie telefony pod sobą,ja mam takie zdanie.W czerwcu kończy się moja umowa z operatorem sieci komórkowej.Nie jestem zdecydowana na zmianę aparatu.Nie ma zaufania do dotykowych. Trochę obawiam się inowacji.Córka przekonuje mnie do Noia 8 Pozdrawiam Was Wszystkich,życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 mnie umowa konczy sie tez jakos niedlugo a 3 maja nabiore uprawnien do przedluzenia,tez jestem zwolennikiem noki ale tak jak juz mowilam nie wiem czy tak mi obniza cene.Teraz mam C6-00 i jestem z niej bardzo zadowolona,a nowa chce :Lumia 800 lub E7-00 lub X7-00 lub N9,ale one sa bardzo drogie.Chcialam N8 bo fajnie obnizyli cene ale juz jej nie ma w internetowej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzień,masz trochę czasu na zmianę aparatu.Za pewien czas zaczną do CIebie wydzwaniać i prosić,żebyś przedłużyła z nimi umowę.Jak się uprzesz to znajdą dla Ciebie aparat który sobie zażyczysz.Daj im na przetrzymanie, wiem coś o tym.W tym czasie gdy miałam podpisać z nimi umowę,też podobno nie mieli tych aparatów.Powiedziałam,że w tej sytuacji zmienię operatora i za 2 dni otrzymałam aparat ten który chciałam Nokia N95 8GB. Z mojej komórki jestem naprawdę zadowolona,aż szkoda mi zmieniać.Moja córka ma aparat dotykowy N 8 (bo teraz tylko takie są)? Owszem jest bardzo elegancki,być może lepszy od mojego? Kosztuje też sporo.Przyzwyczaiłam się do swojej smyczy i chyba zostanę przy niej.Życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie pada śnieżek:) Zapraszam na tosty z masełkiem i dżemem z bzu czarnego i oczywiście kawa,herbata zaparzone:D Madziuchna,wczoraj poćwiczyłam,porozciągałam się na łonie natury i jest ok.Może dziś uda mi się też do lasu,a jak nie to stepper;) Jeszcze jutro i ferie-hurrra:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na pyszne śniadanko @gusiu do Ciebie i poproszę kawusię. Ja przywiozę bezy do kawki Ja pachnąca i BP Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) @gusia---jakoś niemam weny na ćwiczenia pomimo tego że jestem na L4....mam dola totalnego.... ach zycie,życie... :(:( dla wszystkich miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Sadny dzien a nie lepiej kupic sobie sam telefon np . na Allegro ( ja dałem za swoją Nokię e52 - nówka 460 zł ) i wzaiałem sobie w Play abonament za grosze bez telefonu ... I jestem bardzo zadowolony z takiej opcji mam chyba 450 min do wszystkich i płacę 20 zł :) i tak nie wykorzystuje tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna bardzo mi pomaga(a raczej przypomina o prostej sylwetce i przy okazji płaski brzuch;) ))pajączek. Czasem musi być dół,ale za chwilę będzie dobrze:)Zapal sobie ogarek w takim domku do aromaterapii ,do tego zapach np pomarańczowy czy takie: http://www.kosmetyki-naturalne.biz/p/pl/147/olejek+niaouli.html do tego muzyka i daj sobie wytchnąć.Spacer nie zaszkodzi:) Chociaż poleniuchowanie dla takiej zapracowanej dziewczyny jak najbardziej wskazane:) Goldena Mmmm,pycha bezy:) W sb będę robić ciasto raffaello,jakoś tak za mną chodzi;) 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gussia Mogę wbić się na raffaello ????? Sniadanie było wyborne, dziękuję :-)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena,pewnie,zapraszam,bo: Nie palę już 170 dni (+ 01g20m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 3061. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 09g11m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1683,55 zł! 🌻Złośliwiec:) 🌻Jovik:) 🌻Sądny Dzień:) 🌻Pachnąca Aga:) 🌻Ojejkujejku:) 🌻Regres:) 🌻Vonk:) 🌻Mamuśka:) 🌻Lorika:) 🌻Grzesław:) 🌻Kaja:) 🌻xx444:) 🌻Madziuchna:) 🌻Monamas:) 🌻Żabka:) 🌻Goldena:) 🌻Mariola,Kfiat Kalafiora,Dobob,Gerda z Zimowej,Kotki,odezwijcie się! U mnie nadal pada śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a farbowana lisica,vonk i lorisia to sie odezwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,proszę się zameldować i zapewnić o niepaleniu. 🌻My nie palimy🌻my pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku za taki jak chce to i tak musialabym sporo zaplacic,a abonament wysokosci 79,90 tez mi odpowiada bo taki wlasnie chce,wiec bede prowadzic negocjacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywrocili na sklep internetowy ta nokie ktora chce N8 :) tylko ze ma czarny znaczek wyprzedazy ;/ kurde zeby byla do tego 3 maja :) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia nie no to jest imponujący wynik, prawie pół roku. Jestem z Ciebie dumna !!.Jutro wpadam z szampanem do Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla Ciebie Sadny już trzymam kciuki ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf-ów
A mi chyba się też udało, bo od 16 stycznia wytrzymuję choć mam palacza obok. Przytyłam takie tam ze 2 kg więc na porę zimową to tak jak zawsze. Gdy minie miesiąc w nagrodę zmienię sobie kolor nika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf-ów------🌼 Goldena trzymaj trzymaj ale solidnie,tak zeby to pomoglo :) do 3 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×