Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie :D 🌼 w dniu zakochanych 🌼 wszystkiego dobrego :D a singlom spełnienia się wszystkich marzeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieje 1302
W Walentynki pozdrowienia i uściski dla Wszystkich z tego cudownego topiku. Dziś mój 40 dzień bez papierosa. @gusia dziękuję za pozdrowienia; pozwolę sobie zapytać Ciebie jak długo nie palisz? czy rzucenie palenia pociągnęło za sobą u Ciebie wzrost wagi? u mnie niestety tak i bardzo słabo sobie z tym radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten śnieżny poranek Zasypało śniegiem jak cholera :-(((( Wstawajcie śpiochy bo kawkę już zrobiłam, zapraszam Oby do wiosny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie dziś jakoś pochmurno i wietrznie,no i pada śnieżek. Wczoraj było cudnie,słonecznie:)Byłam z psiną na wędrówkach leśnych:) Nadzieja 23 II piknie mi pół roku:)No cóż z tą wagą jest różnie,ale dobrym pomysłem jest stepper,to Sądny jest mistrzynią i Żabka,kocham jazdę rowerem.Czyli ruch,a jedzenie,to skupiać się na warzywach,owocach. Jak paliłam to co chwile coś mi się chciało,więc albo paliłam znowu albo jadłam. Żabko,ślicznie napisałaś:) Grzesław,na pewno jest ta jedyna,bądź dobrej myśli,włącz wizualizację,wyobraź sobie,że ta ukochana jest przy Tobie,itd,itp:) Miłego dnia🌻 🌻nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena,poproszę kawę. A,jutro zapraszam na pączki,luuubię tłusty czwartek i zapach pieczonych pączków. Jutro zabieram się z dziećmi do pracy od rana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:) Goldena brawo za 40 dni:) Żabciu miło mi:) Złośliwiec dzięki:-) u mnie obsypało śniegu od cholery:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:) Goldena brawo za 40 dni:) Żabciu miło mi:) Złośliwiec dzięki:-) u mnie nasypało śniegu od cholery:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia aż takiej fantazji to nie mam by całować wirtualną osobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i śnieznie pozdrawiam . Dla Pan i nie tylko podam przepis na jutrzejszy dzień na oponki. ( jeśli już je mamy to te chyba nam nie zaszkodzą . No to do roboty : 🌻 Oponki 50 dag białego sera 50 dag mąki 3 jaja szklanki cukru 1 i łyżeczki sody oczyszczonej olej do smażenia, cukier puder do posypania 🌻 Ser przekręcić dwukrotnie przez maszynkę (lub kupić ser mielony), dodać jaja, cukier oraz mąkę wymieszaną z sodą 9 przesianą), wyrobić ciasto i rozwałkować na placki o wysokości 1 cm. Dużą szklanką wykroić kółka, a dziurki w nich wykroić kieliszkiem. Ciastka smażyć na rozgrzanym tłuszczu ( tak jak na pączki). Gdy ostygną posypać cukrem pudrem. 🌻 Mi najlepiej smakują cieplutkie. No i uwielbiam Racuchy - pampuch. 🌻 Miłego dalszego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia------------a ja 23 II zaczne 5 roczek BP skończę 4 latka :) Grześ wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Singla :D i wszystkim pozostalym Singlom rowniez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla corki kupilam stepa (nie mylic ze steperem) dobrze ze juz przyszedl,bo nie mam na czym cwiczyc zanim steper mi naprawia i juz mnie wszystko boli z nierobstwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pocwiczylam godzinke :) ale na dluzsza mete nie moge na takim stepie ze wzgledu na stare zlamanie kostki,a na steperze,ten staw w rzaden sposob nie jest obciazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tak późna porą siedzialam dzisiaj caly dzień na lekcjami :) wczoraj bylam na wykładzie:"o zachowanie rodziny" :) ciekawy wyklad :) oczywiście dalej BP. I dziasiaj zrobilismy sobie tłusty czwartek...zjadlam tylko 10pączkow :D Znależienia miłości i szczęścia życzę singlom i sobie też :) dla reszty pachnidełek 👄👄👄 dobranoc kolorowych snow... ps.Sądny---umnie 118zl.kosztuje karnet na silownię można chodzic codziennie i niema limitu czasu... Goldena---blisko naszego mieszkania wynalazłam...moze chcesz pochodzic z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiać śpioch pączki, faworki czekaja. Dziś się nie odchudzamy w końcu mamy tłusty czwartek. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was ? Ale u mnie przed praca dzisiaj pół metra sniegu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko :-))) Miałam wczoraj studniówkę w niepaleniu i jakoś przegapiłam sprawę Zapraszam wszystkich chętnych na szampana Nastrój u mnie mało szampański :-(((( Ciagle coś...Jak nie urok, to przemarsz wojsk :-((((( Madziuchna teraz to nie, muszę uporządkować swoje sprawy, mieć spokojną głowę.Jak zrobi się cieplej to na pewno pomyślę o siłowni. Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zimowo;) Regres,u mnie też śnieg pada i pada... Zaraz dzieciaki wstaną i bierzemy się za robienie pączków:) Sądny,a ja zasiedziałam się,czytam książki i lenię się,dobrze mi tak:classic_cool: To będziemy świętować,ja maluśka rocznica,a Ty spora rocznica:D Grzesław,oż Ty,zaraz całować... Mamuśka pycha oponki;) Madziuchna:) Pachnąca Aga Pewnie,że dziś możemy sobie pozwolić na słodkości:) Goldena 100 dni BP-pięknie🌻🌻🌻🌻🌻 Spróbuj na przekór wszystkiemu uśmiechnąć się:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marza12
witam wczoraj minął tydz jak nie palę,ale skusiłam sie na ppierosa i teraz żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marza12
moze zaczne od poczatku,paliłam prawie 13 lat,rzucałam wiele razy,ale ciagle wracałam do fajek,tydz temu sie zaparłam i dawalam radę.rzucałam nie dlatego że jestem chora,bo nie jestem:) ale męczył mnie to już.najgorsze jest to że ja lubiłam palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marza12 więc zapraszmy do naszego grona :) warunek jest jeden ---> NIE PALISZ Goldena ---> 🌻za 100 dni :D Oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,dziś u nas nie pada śnieg,jest ślicznie biało i słonecznie,taką zime bardzo lubię. Goldena gratuluję 100 dni BP. jesteś Wspaniała,życzę następnych pachnących dni.Witam marzena12 w naszym gronie,jak slusznie napisał Regres warunkiem to nie palenie.Jest tłusty czwartek i jak co roku w tym dniu na początek pracy częstujemy się pączkami,faworkami i różnymi cudami na kiju w swoim wykonaniu,ja przyniosłam faworki.Zjadłam już 3 pączki i świetne ciasteczka.Po pracy jestem zaproszona do dzieci na obiad.W tym dniu nie myśli się o kaloriach,a co tam żyje się raz.Wszystkim życzę miłego dnia,Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja 1302
marza12 ja też lubiłam palić i wydaje mi się że nadal lubię bo o papierochu myślę, też paliłam gdzieś ok 13 lat nie palę czterdzieści parę dni niby nie jest to dużo ale.... rzuciłam pierwszy raz i mam nadzieję że na zawsze, sama dziwię się że tyle wytrzymałam, wiele razy obiecywałam sobie że rzucę i nigdy nie podjęłam rękawicy, teraz rzuciłam w sumie bez powodu, miniony rok dał mi bardzo w kość poczułam się nikim i tak z szacunku do samej siebie rzuciłam może to głupie ale wiem że jeśli uda mi się rzucić palenie to uda mi się wszystko i ja naprawdę jestem z tych dla których papieroch był najlepszym przyjacielem lekarstwem na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja1302--> każdy powód jest dobry i żaden powód nie jest głupi, żeby skończyć z uzależnieniem, które jest destruktywne dla zdrowia, urody i pieniędzy, tak więc trzymam kciuki i życzę powodzenia :) marza12--> myślę sobie, że nie lubiłaś, a musiałaś palić, a to różnica. Ja lubię tańczyć, ale nic się ze mną nie dzieje, kiedy nie mogę tego robić. Tydzień, to już bardzo wiele BP i niepotrzebnie sięgnęłaś po peta, ale teraz już wiesz, że trzeba mieć się na baczności, bo to cholerstwo czyha. Wszystkim życzę udanego tłustego czwartku - ja już jestem po 2 pączusiach, dziś nie ma diety, a co tam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja 1302 40 dni to juz bardzo duzo Najgorsze masz za sobą.. Dołącz do nas i być tu z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odmówię sobie przyjemności zjedzenia z Wami pączka - wprawdzie brzuszek mam już jak bębenek - ale co tam :), jeszcze jeden się zmieści - wszak do jedzenia i picia towarzystwo jest najpotrzebniejsze, a Wy jesteście wymarzonym i cudownym towarzystwem - zatem - SMACZNEGO!!!!!!! mniam mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres----u mnie rano wcale nie lepiej,nie umialam z placu wyjechac,musialam auto odkopac i odsniezyc sobie wyjazd,a w kozakach mialam pelno sniegu ;/ gora mi sie nabralo.Na zakladzie dobrze ze chlopcy rozjezdzili,wbilam sie w koleiny i jechalam jak mnie prowadzily :) a wrocilam to oczywiscie moje miejsce na placu,kuzwa,zajete,wiec musialam odkopac sobie inne zeby gdzies zaparkowac.Droge do komorki po wegiel to mi tunel prawie wyszedl jak zaczelam przecierac szlak ;) nie lubie juz bym wolala te 20 stopni w minusie,ale sucho,bez sniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×