Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

to Twoja sprawa,bardzo prywatna.Mysle ze jak znajdziesz odpowiednia kobiete,to moze Ci sie odmieni :) poza tym pierwszy raz mowisz oficjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie robisz nikomu krzywdy,chyba.Robisz?? ja mialam doczynienia z prawdziwymi psychopatami PSYCHOPATAMI nie osobami z dziwnymi upodobaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny tak tutaj prawie pierwszy raz o tym mówię, ale na kafe to mnie pod to względem znają uchodze za transa (nigdzie nie udawałem kobiety), ale nie wiem dlaczego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha a masz cos do zarzucenia kobietom ;) Grzes wiesz co kazdy ma jakies swoje joble,ja skladam woreczki,skrupulatnie w kosteczke :) nigdy nie zwracalam na to uwagi dopiero w pracy kolezanki sie smieja z tego mojego skladania,ale tak mam,zjem to skladam ladnie i chowam do torebki do kieszonki,gdzie poza woreczkami pieknie poskladanymi wszystko fruwa :) olej to i sie nie przejmuj,ale nie podbieraj kobiecie ponczoch,kup se wlasne :) Milego wieczorka zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Sądny czy ten http://www.chip.pl/testy/sprzet-mobilny/smartfony/nokia-lumia-800 ? O jakim wcześniej pisałaś telefonie,ten co Ci umknął sprzed nosa? Grzesław,ej przesadzasz,a co w tym złego,że lubisz damskie pończochy?Przecież jak Cię pokocha i będzie wiedzieć o tym kobitka,zaakceptuje to,to w czym problem? Każdy jest inny i każdy potrzebuje miłości,a potem największym wyczynem jest zadbać o to uczucie. No to życzę duuużżżo miłości w ten cieplutki,słoneczny poranek. Nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nawet nie pamietam co to ja chcialam nokie jakas co mi ja z oferty wycofali,a juz pamietam to byla nokia C7-00,potem upatrzylam sobie N8 bo dala ja w fajnej cenie,ale po jakims czasie zniknela,potem wrocila,a jeszcze pozniej podniesli cene na ta z przed promocji,to stwierdzilam ze w nosie ich mam biore moja Lumie poki jest tym bardziej ze obnizyli fajnie cene i przez pol roku polowe mniejszy abonament.Nie chcialam juz czekac az tej mi tez braknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Sądny,im bardziej się wczytuję,tym bardziej nie wiem co chcę:pJeszcze mam czas,choć już wydzwaniają z jakimiś ofertami. Złośliwiec:) Grzesław:) U mnie słoneczko,choć nie tak cieplutko. Pozdrawiam wszystkich co ślicznie pachną i zapomnieli już o papierosie:) Udanego,wiosennego tygodnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.W weekend była przesliczna pogoda,mnóstwo ludzi spędzało na powietrzu.Bylo przyjemnie ale nader pracowicie,po zimie sprzątanie w domku to trzeba mieć mnósto energii.Umyć 9 okien,kompleksowe sprzatanie to nie w kij dmuchał.Ale poszlo sprawnie bo z rodzina jest łatwiej.ZMIENIŁAM swój nik z xx444 na obecny.Pozdrawiam cieplutko, Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w chlodny poniedziałkowy dzień.W weekend pogoda była wspaniała.Malo czasu bylo na intensywny wypoczynek,Napracowalismy się wszyscy,jak to zwykle bywa sprzatąnie po zimie.Umyć 9 okien to nie w kij dmuchał,jednym slowem kompleksowe sprzątanie wewnatrz i na zewnatrz.Dwa dni wytężonej pracy.Następne wyjazdy na weekend to już sama przyjemność. Dzis nie jadę na basen wszystkie kości mnie bolą.Zmieniłam swój nik z xx444 na obecny.Życzę wspaniałego dnia,Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w poniedziałek Iga lub xx 444 trzeba było zmienić nick na tym samym koncie, a nie zakładać kolejne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nienawidzę poniedziałków Juz jes jest szaro a weekend był taki ładny :O jakas apatia u mnie jest :O ale pewnie jutro minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nienawidzę poniedziałków Juz jes jest szaro a weekend był taki ładny :O jakas apatia u mnie jest :O ale pewnie jutro minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,Grzesiu próbowałam,ale nie wychodzilo.Przeczytałam,żeby zalogować się na stronie tlen. Jak wrócę do domu to sprawdzę,jak wylogować nik xx4444 po co mi 2 niki, zresztą ten z iksami jest beznadziejny? Dziekuję za info,pozdrawiam serdecznie.Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dawno nie byłam, a tu proszę - kochają się, cierpią, mnożą, tęsknią, godzą, kłócą - ŻYCIE :) A to wszystko BEZ PAPIEROCHA - pozdrówka dla was KOCHANI 😘 Żabka - trzymaj się i podejmij decyzję, która dla CIEBIE będzie najlepsza - nie oglądaj się na nikogo - to Twoje życie 🌻. Nie znam przypadku pozytywnej kuracji AA. Papierochy szkodzą tylko palącemu, a alkohol wszystkim najbliższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga teraz już nie dasz rady, bo zastrzegłaś nicka drugim kontem (jak inna osoba) chyba że dodasz teraz inne znaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie wieje jak cholera, ale słonko jest Jestem jakaś bezpłciowa ostatnio, deprecha mnie chyba dopadła, ale wpadam do Was codziennie i nawet jak nie piszę to czytam. Trzymajcie się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga robię próbę:-) a u mnie jest dziś wszystko słońce, zimny wiatr, deszcz, a przez moment to grad sypnął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia jak masz ere to na poczatku na pewno chca ci wcisnac oferte bez telefonu,do mojego brata tez jua dzwonia.Moja siec przynajmniej taka namolna nie jest a jak proponuja to z telefonem ja wzielam w tej ofercie http://www.orange.pl/klienci_ind/pelikan_ii/telefony/nokia/nokia_lumia_710?loyalty=24&priceParams=303:3837:XT_5432 jak klikniesz dalej to wiecej szczegolow wyswietli :) np to ze oprocz nielimitowanych eskow do sieci mam800 do obcych sieci i polowe nizszy abonament przez pol roku,no prawie polowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Grzesław,grad,brrr U mnie piękna wiosna,też coś tam powiało,ale jest przecudnie,większość dnia staram się spędzać na dworze,od razu mam energii 2x więcej.Niech już przesuwają czas,bo wstaje godzinę wcześniej. Też do pracy wystartuje,takiej sezonowej,jak co roku.Lubię to robić,to robię za marne grosze. Goldena,o papierosie to nie myśl,bo to nic nie da.Minie ten stan przygnębienia.Więcej ruchu i pij dziurawca,ale nie z ekspresówki,bo takie zioła nic nie warte.Najlepsze są takie,które sama zbierzesz,mają moc.Ten olejek,który Ci proponowałam jest w porządku i działa na deprechę. Iga:) Ojejkujejku:) Sądny,tak to dawna Era,teraz muszę wziąć z telefonem.Im bliżej będzie terminu,podpytam Was,bo teraz to jakoś nie chce mi się wchodzić w te zawiłości techniki. Grzesław:) Pozdrawiam🌻Miłego dnia z uśmiechem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpłciowa, Grzesław :-)))))) @gusia, przyznam szczerze, że myslę o śmierdzielu :-((((( To tylko kłopoty życia codziennego, niewielkie ale nazbierało się tego potrosze, mam nadzieję, że to minie - takie jest życie U mnie słoneczko świeci :-)))), ale rano jest jeszcze chłodno Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w pierwszy dzień wiosny.Od rana jest jeszcze chłodno,chociaż słonecznie; na zewnątrz +10 stopni,mam nadzieję,że pózniej będzie cieplej? Goldena nie myśl o papierosie przecież on Ci w niczym nie pomoże.Tak się wydaje,że poczujesz sie odsresowana ale to tylko złudzenie.Żabka jak sobie radzisz? @gusia ja nie tęsknię za przestawianiem czasu do przodu lubię sobie dłużej pospać,ale mimo najszczerszych chęci nie jest to możliwe.Odkąd pamiętam konieczność mnie zmuszała i nadal zmusza do wczesnego wstawania. Grzeslaw teraz dobry czas na poznanie drugiej połówki.Nie palcie,cieszcie się życiem.Życzę Wam miłego,pachnacego dnia POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×