Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam serdecznie:-) Monamas brawo dla narzeczonego i trzymam kciuki za dalsze sukcesy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas a co do za praca jesli mozna wiedziec ? ale i tak gratulację ja uciekam do domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw w symbianie mmsy dzialaja na gprs-ie ale na windows phonie nie,w mojej lumi musi byc aktywny internet.Na symbianie internet moze byc wylaczony a mms-y beda dzialac,ale na tych innych smartfonach nie min na lumi czy samsungu galaxi ace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny mms-y są przekazywane do sieci wyłączne GPRS-em i E -GPRS-em bez względu na typ, i rodzaj komórki, taki to system, a usługi netu i mmsa są naliczane i włączane odrębnie przez komórkę i sieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poczytuje znowu tu troche ale nie zawsze mam czas popisac ...zabko ..byłbym na tej liscie gdzies za złosliwcem i jovik bo oni mnie bardzo dopingowali ..i tak zostało bez papieroska ..wiecie co coraz wiecej ludzi jest pachnacych a ci co nie daja rady ...moze w koncu dojrzeja do tego ..ja pociagnełam za soba mojego meza i wnusia jest bardzo szczesliwa ze ma pachnacych dziadkow ...jak ktos przy mnie pali i ja musze to wachac ..smierdzi bardzo ..i tak mysle ze ja tez tak smierdziałam ..i szczesliwa jestem ze udało mi sie od 21lipca 2007 nie zapaliłam ani jednego papierosa i zycze Wam tez wytrwania w swoim postanowieniu ...kazdy dzien jest wielkim sukcesem ...pozdrawiam wszystkich bardzo sedecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam życzę miłego dnia. U mnie dziś bardzo szaro za oknem, zero słoneczka aj kiedy bedzie piękna słoneczna wiosna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesowna
monamas- "Narzeczony" czy to imię, bo skąd ta duza literka?;) Pozdrawiam i życzę sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dudka,no właśnie,jak to dobrze być pachnącą:) Pachnąca Aga,eh pogoda,taka jest i trudno. Ojejkujejku,gdzie kupujesz Yerba Mate? Zapraszam na kawę,herbatę,teraz z pokrzywy,bo pełno jej już,więc na zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak z innej beczki zapodam temat: czy u Was w pracy ludzie też sieją intrygi,plotkują i obrabiają tyłek swoim "przyjaciołom" za ich plecami,czy tylko fabryka,w której pracuję dotknięta jest tym skażeniem? Dodatkowo jeszcze są osoby, które w necie szukają informacji o współpracownikach. Szukają, knują, plotkują i żyją w błogiej nieświadomości, że Ich poczynania są anonimowe. Regres--> co do pracy mojego Narzeczonego, jak wszystko się powiedzie,to napisze cóż to za profesja :) Dziękuję za gratulacje. Grzesław--> dziękuję za trzymancie kciuków :) Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak z innej beczki zapodam temat: czy u Was w pracy ludzie też sieją intrygi,plotkują i obrabiają tyłek swoim "przyjaciołom" za ich plecami,czy tylko fabryka,w której pracuję dotknięta jest tym skażeniem? Dodatkowo jeszcze są osoby, które w necie szukają informacji o współpracownikach. Szukają, knują, plotkują i żyją w błogiej nieświadomości, że Ich poczynania są anonimowe. Regres--> co do pracy mojego Narzeczonego, jak wszystko się powiedzie,to napisze cóż to za profesja :) Dziękuję za gratulacje. Grzesław--> dziękuję za trzymancie kciuków :) Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia - kupuję w sklepie herbacianym - w moim jest 5 gatunków - wszystkie już sprawdziiłam - najlepsza owocowa i cytrynowa, najmniej smakuje mi taka korzenna - ale proszę - częstujcie sie - i......podaj dalej :) dziś nawet troche ładniej i trochę cieplej :) 🌻 - miłego dnia Pachnidełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny dzień.Nareszcie śliczna pogoda.Święta zbliżają się dużymi krokami.Byle do czwartku,bo w piątek robimy w pracy jajeczko ,a potem mamy wolne. Jak na każde Święta trwają przygotowania.Końcowy efekt widać na stole i cieszy zachwyt mojej rodzinki.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu nie kluc sie bo wiem co mowie :P w poprzeniej noki mialam internet wylaczony i mmsy dzialaly w lumi wylacze to nie beda dzialac,a jak wysylam to gprs sie nie zalancza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gadki Grzesława i Sądnego nic nie kapuję:p gprs z e czy bez e? Monamas,tak ludzie są okrutni,tu ci taki przytakuje,odwracasz się,to obgadywanie na całego.Kobiety są okrutne,ale i faceci lubią plotkować.Dla mnie to nie facet,jak zajmuje się pogaduchami.Nie tyczy się to pracy ale i życia codziennego.Ludzie gadają aż coś innego ich zainteresuje,a najlepsze są nieszczęścia,to ich nakręca.Sztuką jest być ponad to,naprawdę sztuką. No,ale na bok takie smutne rzeczywistości. Zbliżają się Święta i chce mi się jeść pyszności,które uszykujemy i przytulać do Kochania i nic więcej nie robić. Wyrosłam z szaleństw.Lubię spokój i sielankę:) Ojejkujejku,u mnie nie ma herbaciarni,więc jakiś internetowy sklep poszukam,ale to potem,bo teraz szał zakupów świątecznych:) Iga:) Regres:) Żabka:) Złośliwiec:) Goldena,odezwij się... Pachnąca Aga:) Madziuchna:) Spoglądam na listę Żabki i widzę,że szykuje się niezła imprezka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że mmsy są przekazywane tylko GPRS I E-GPRS to tu nie ustąpie" Musze potwierdzić bo Grześ ma rację mmsy przekazywane sa tylko przez GPRS i nie trzeba mieć w komórce internetu by je odbierać Ozcywiscie w starych aparatach z ciekło krystalicznym ekranem z naturalnych względów nie da sie odebrać mmsa ;) @gusia GPRS to - PAKIETOWA TRANSMISJA DANYCH pozdrawiam :D 🖐️ jeszcze 3 dni i wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko WSZYSTKICH. Znów pogoda się psuje,zachmurzyło się chociaż jest cieplo pewnie zacznie padać? Jestem w pracy to jest mi obojętne jak jest na zewnątrz, na Święta chciałabym żeby było słonecznie i ciepło. Ale chcieć to ja sobie mogę.Jeśli mowa o aparatach komórkowych to bardzo lubię swoją N95 8GB jest niezawodna,ma wszystkie telefony pod sobą.Mam trzy lata i nie jestem skora do pozbycia się tego telefonu. Dzwonią do mnie i namawiają na różne nowości. Może kiedys się skuszę,ale to musi być proste w obsłudze,niezawodne. Moja córka ma N8 wygląda na elegancki i sprawuje się bez zarzutu.Życzę pogodnego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie nadal jestem pachnąca razem z lokomotywą . U mnie brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr deszczowo. Niech będzie już wiosna. Miłego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech Wam bedzie Regres ale w takim ukladzie wyjasnijcie mi dlaczego jak wylacze internet w mojej lumi lub kolezanka w swoim samsungu galaxy ace to nie odbiore ani nie wysle mmsa.mowimy o dwoch roznych systemach operacyjnych wp7 i android. w noki c6 na symbianie moglam wylaczyc internet a mmsy dzialaly. w tych dwoch systemach jest to w jakis sposob powiazane i najwyrazniej dziala inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) u mnie dziś cały dzień pada i topi się śnieg, jest szaro i nie przjemnie:( Sądny w komórce nie wyłącza się internetu czy mmsów te usługi wyłącza się zdalnie tylko u operatora na swoim koncie telefonicznym. Zwróc uwagę, kiedy wyłączasz te usługi to komórka uruchamia się i zakłóca wrażliwe urządzenia:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia bo to wyższa szkoła jazdy:-D pozdrawiam wszystkich niezwykle serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław,tak,to dla mnie wyższa szkoła jazdy,ale jak dobrze mieć znajomych co się znają na tym,na czym ja się nie znam:)Regres;) Dziś zajączek:D Moje dzieci śpią jeszcze. Jak się cieszę,że Święta już tuż tuż. Słodkich jajeczek;):p moje pachnące panie i bogatego zająca kochani panowie👄 Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam u mnie dzisiaj pochmurno a na wyspach ponoć śnieg spadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ponurym dniu,pogoda kiepska,pewnie znów zacznie padać? Jutro w pracy organizuję dla swoich pracowników jajeczko,a potem do domu.Trzeba zacząć robić zakupy i zająć się przygotowaniami do Świąt dlatego nie będzie czasu siedzieć przy kompie.W związku z tym dla Wszystkich przesyłam życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych ; Oby zdrowie dopisało,by jajeczko smakowało,by babeczka nie tuczyła,atmosfera była miła,by króliczek uśmiechnięty,przyniósł radość w ten dzień święty. POZDRAWIAM Świątecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) a u mnie dziś może (przynajmniej na razie) nie zbyt ciepło, ale jest pogodnie i słonecznie:-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×