Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość palic mi się chce
a nie mam co i za co ,kurczę te przelewy,dopaliłam wszystkie pety jakie znalazłam w domu,rany chce mi się płakac,czuję się jak narkoman na odwyku,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) to chyba przeze mnie tak unikają topika, bo ja nie zaliczam się do średniej krajowej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Regres na wagę narzekasz? " raczej nie Chcę podnieść trochę swoja kondycję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku------------ja lubie yerbe,nie pamietasz juz??? :) aczkolwiek dawno nie pilam Grzes Ty sie zaliczaj do jakiej chcesz sredniej czy nie sredniej,nie o to tutaj chodzi,a kazdy udziela sie wtedy kiedy moze lub ma taka potrzebe :) Regresku--------masz racje,wiosna juz,pora zadbac o kondyche,paliwo drozeje jak szalone,bedzimy wszyscy piechty zadylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku------------ja lubie yerbe,nie pamietasz juz??? :) aczkolwiek dawno nie pilam Grzes Ty sie zaliczaj do jakiej chcesz sredniej czy nie sredniej,nie o to tutaj chodzi,a kazdy udziela sie wtedy kiedy moze lub ma taka potrzebe :) Regresku--------masz racje,wiosna juz,pora zadbac o kondyche,paliwo drozeje jak szalone,bedzimy wszyscy piechty zadylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny 🌻 - pijemy zatem yerbę :) A dlaczego Grzesław nie trzymasz średniej???, a jaka jest norma ??? i w czym???, nie przeginaj :) na naszym forum normą jest niepalenie i tego się trzymajmy :) miłego wieczoru 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Z przyjemnością napiję się Ojejkujejku yerby:) Sądny:) Grzesław:) Regres:) Żabko:) Goldena:) Złośliwiec:) Dla pozostałych,co tu zaglądają Też nie rozumiem co to ma być za średnia Grzesław? Łączy nas niepalenie i to jest super,że sobie pomagamy w tak słusznej decyzji. Bez Was,moi kochani,nie dałabym rady,a tak jestem dumna i zyskałam pewność siebie i siłę,tu dałam radę,to i w innych dziedzinach życia dam radę! Już prawie weekend,szkoda że pogoda trochę się popsuła,ale tak po cichu niech pada,a ja i moje kochanie odpoczniemy,bo odkąd ciepło się zrobiło,to na pełnych obrotach jesteśmy. Miłego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie no niestety obiecanej listy nie ma jak tylko będę miala chwilę żeby usiąść do komputera to zrobię :) Dziś mam przeprowadzkę :) jeszcze nie do innego mieszkania tylko do innego pokoju ale dla mnie to jakiś przełom już nie mogę znieść zachowania męża i jego zachowania więc żeby się nie denerwować i mieć spokój będę miala swój kat osobno nie będę dłużej ofiara będę panią swojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka-->mocno trzymam kciuki za powodzenie "akcji". Bardzo dobre podejście,żeby przestać być ofiarą choroby, nałogu, a wziąć sprawy w swoje ręce.Powodzenia Ci życzę :) Dla Wszystkich - życzenia udanego weekendu (pomimo pogody) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to serwuję yerbę, a dla tych co nie lubią kaweczkę i herbatę - a co??, proszę bardzo :) Żabko - to już pierwszy krok do jakichś decyzji 😘 - powodzenia 🌻, wszystko co postanowisz bedzie dobre, pod warunkiem, że będzie wynikało z tego co chcesz i to ma być dobre dla Ciebie !!!!, powodzenia :), a że mądra dziewczynka jesteś, to sama wiesz!!!!, wszak rzuciłaś palenie :) miłego dnia Pachnidełka moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no dzisiaj juz piatek :) zona dzisiaj po pracy i jutro zagoniła mnie do tapetowania przedpokoju :( bo świeta idą to trzeba odswiezyć przedpokój echhh te kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) o (nie) średniej krajowej to mam na myśli ubierać się inaczej:( Żabciu, ale masz los, nie zazdroszczę:( @gusia:-) Ojejkujejku:-) no zobaczcie biurażysta, bądzie wykonywał ręczną robotę:-D nie Regres? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko ale zamontuj sobie zamek w drzwiach i poszukaj mieszkania a niajlepiej to jego wykop ojejkujejku dzieki za yerbe :D dawno nie pilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam z kim wypić kawy???, wszyscy śpią????, pogoda u mnie obrzydliwa, jakby jesień jeszcze zapowiadała - wrócę, nie zapominajcie o mnie:( leje i jest szaro, buro, ale nie aaaaaa kotki dwa - bez kotków :( Regres tapetuje, ale reszta??? do kawy powstań :), mimo pogody - miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:( ojejkujejku to ja się przyłącze do s kawy jeśli pozwolisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko,faktycznie na zewnątrz pogoda jesienna,zimno,ciemno,na dodatek w mojej miejscowości pada śnieg z deszczem.Jestem po śniadaniu,teraz właśnie piję moją ulubioną herbatę Classic Earl Grey.Zapraszam chętnych na herbatę nie koniecznie Earl Greya,mam różnego rodzaju.Smakoszy kawy poczęstuję również podam w/g życzenia (pije sporadycznie) zapraszam również na jablecznik w moim wykonaniu.Wczoraj upiekłam,spodziewam sie gości.Mimo złej pogody samopoczucie mam doskonałe bo nie palę.Życzę Wszystkim milego dnia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witam Was cieplutko wtą brzydka pogodę niemam czasu na pisanie codziennnie przychodze wieczorem do domu i jestem padnieta.. kompa odebrałam.. :) dzisiaj szkola i nic nienauczyłam sie na sprawdzian mam poprawiac :( po świetach zaliczenie z anatomi,prawa i socjologii :( w swieta bede sie kula.. macie pozdrowienia od pachnącej Agi...niepiszę bo mąż sformatowal jej kompa i niepamieta hasła...ale podczytuje nas... pozdrawiam Was wszystkich bez wyjątku :):):) buziaczki 👄👄 ps.jutro w szkole mamy "jajeczko"...salatka juz zrobiona :):) a w dodatku komp mi poszedł ale go naprawiłam,teraz telefon więc kupiłam nowy samsung s5830 juz go rozpracowałam i mi sie znudziła :(:( a na dodatek kupiona pralka 2tyg.temu sie popsula i ma w nastepnym tyg.przyjechac serwis...wszystko pod góre... ach zycie... zabko----trzymaj sie kochana polecam ksiązkę "kobiety które kochaja za bardzo"Robin Norwood bardzo mnie ta ksiązka "wciągneła"ale też otworzyla oczy na mężczyzn i swoje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jutro tak przy niedzieli i na Prima Aprilis BP 01 04 2012 1. Zlosliwiec -----------2547BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 Lat 11mies 23 dzien) 2. Jovik------------------2427 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (6Lat 4mies 26dni) 3. Sadny dzien ---------1502 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (4 LATA1 mies8dni) 4.Pachnąca Aga------1211 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (3 Lata 3 mies25dni) 5 Ojejkujejku ------- >1210 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(3 Lata 3 mies 24dni) 6. Regres ------------- 1064 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 Lata 11 mies) 7.Vonk --------------- 936 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 Lata 6 mies 26 dni ) 8 Julka01------------ 929 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 Lata 6 mies 18 dni) 9.Mamuska44 ------ 927 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2Lata 6 mies 15 dni) 10 Lorika ----------- 808 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (2 lata 2 mies 20 dni) 11Grzeslaw-------- 804 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 ( 2lata 2 mies 15 dni) 12 kaja_------------- 563 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (Rok 6 mies 13dni) 13.xx444-------------- 502 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (Rok 4 mies 10dni) 14 madziuchna ------ 496 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (Rok 4 mies 8 dni) 15 monamas---------- 418 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (ROK 1 mies 23dni) 16 Mariola18-----310 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (9 mies 2 mies 3 dni) 17 Trufelka------237 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (9 mies 1 dzien) 18@gusia-------->223 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (7 mies 8 dni) 19.Żabka -----214 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (7mies ) 20 Kotki------- 165 BP ❤️ (19 10 2011) 🌻 (5 mies 11 dni) 21 M@rtunia------>147 BP ❤️ (07 11 2011) 🌻 (4 mies 24dni) 22 gerda z zimowej->125 BP❤️ (29.11.2011)🌻(4 mies 2dni) 23 kfiat*kalafiora- 110 BP ❤️ (14 12 2011) 🌻 (3mies 16 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu dzięki za listę:-) to już 803 dni:-) Tobie już 7 miesiąc stuknął brawooo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko,dziękuję za listę i gratuluję 7 m-cy:):):) Jak świetnie siebie widzieć na niej. Żabko,potrzebne są takie radykalne kroki i tylko Ty musisz wiedzieć jak chcesz żyć. Jesteś mądrą dziewczyną i mądrze postąpisz. Grzeslaw,ubieraj się jak chcesz;)byleby Ci z tym dobrze było. Ojejkujejku,dziś wypiję z Wami kawę i zjem pyszny jabłecznik Igi:) Madziuchna,oj wierzę że jesteś padnięta.Ja wczoraj sobie poleniuchowałam i jeszcze dziś,i mam naładowane akumulatory. Udanej niedzieli BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna---------prawo czarnej serii ;/ ten samsung to galaxi ace,dosyc fajny jak na samsungi,ma go moja kolezanka z pracy,wiecej sie nim pobawisz to odkryjesz co raz to nowsze bajery,pamietaj ze to smartfon typowo przystosowany pod internet i mmsy nie sa wysylane gprs-em tylko netem,wiec jak neta wylaczysz to nie beda ci dzialac,tak samo zreszta mam w mojej lumi Zabka---------te brazowe kufle i granatowy kubek to gadzety z logiem naszej firmy z przed niemca,kufle uratowalysmy przed utylizacja,a kubek dostalam kiedys na urodziny od kolegi z pracy wszystko to to juz historia,natomiast bialy kubek to terazniejszosc,dostalysmy je od firmy na dzien kobiet,kubki sa nie ladne i nawet chyba zal im bylo kasy na kolorowe logo,pomijajac fakt ze dotarly do nas 3 tygodnie po dniu kobiet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) Madziuchna życzę Ci dużo sił fizycznych i psychicznych, by przeżyć szkole:( Sądny GPRS jeden z systemów internetu w komórce, a jego następcą jest E-GPRS (EDGE), a WI-FI to są kolejne, a mms-y są przekazywane do netu właśnie tylko za pomocą GPRS-u i E-GPRS-u :-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie pada deszcz,no i dobrze,mam pracę na dworze,a tak będę sobie troszkę leniuchować.Trzeba szykować menu na Święta,jechać na zakupy.Te Święta będą inne,smutniejsze,czas zadumy(brak teścia),ale cóż,życie toczy się swoim torem i my żyjący nie możemy ciągle się użalać. Pozdrawiam i pamiętajcie,nie palimy🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKICH serdecznie.Nadal jest zimno,ale słonecznie i już nie ma opadów.Mam nadzieję,że troszkę sie opciepli ? Podobno Święta nie będą pogodne,choć nie można tego przewidzieć.Najważniejsze,że będą w gronie rodzinnym.Muszę kończyć; jestem w pracy,życzę miłego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo 🖐️ Melduję że wytapetowałem mieszkanie :) Oczywiscie bez papierosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Piszę,żeby się pochwalić, że mój Narzeczony zaliczył w sobotę pierwszy etap rekrutacji do nowej pracy. 18 maja kolejny i mam nadzieję, że też pozytywnie zakończony będzie. Pozdrawiam nowotygodniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×