Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

w sumie to tak mi sie przykro zrobilo ze na prawde sie poryczalam (ach te hormony..) i mu powiedzialam.. o tym ze tyle kasy.. ze tyle meki przy rzucaniu.. i wogoole.. przytulil mnie i powiedzial ze juz nie bedzie i glupio zrobil itp. .. tylko ciekawa jestem czy to prawda.. czy to ze juz zapalil nie przesadza o tym ze jak ma slaba wole .. to raz.. potem drugi.. i dupa.. teraz go pilnuje.. :) nie wiem jak to dalej rozegrac.. na prawde sie boje ze zacznie.. a to ok 350 zl miesiecznie.. :/ a nam sie w listopadzie dzidzia rodzi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś nic sie nie porobiło :) tak sie z toba przekomarzam :P Jacek jakbys byl moim narzeczonym to normalnie miazga by byla, nawet za takie zarty" mam nadzieję że żartujesz :) Nam to tylko jedno w głowie ( oczywiscie do pewnych granic) i musisz to zrozumieć :) taka już nasza natura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciekawa jestem czy to prawda.. czy to ze juz zapalil nie przesadza o tym ze jak ma slaba wole" frania oczywiście że to świadczy o tym że ma słabą wole i że tak naprawde nie chciał rzucic tego nałogu nie krzycz na niego, nie wpedzaj go w poczucie winy , nie wyzywaj ... tylko z nim porozmawiaj spokojnie ,rzeczowo i z argumentami poproś go by nie palił dla was,dla dziecka a przede wszystkim dla siebie Rozmowe poprzyj argumentami że palenie przynosi same złe i nieodwracalne skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja akurat zaborcza jestem i moj facet ma robic och i ach patrzac na mnie' loriś a tak to by każda chciała :) troche zazdrości,zaborczościi niepewności dostarcza zwiazkowi wiele dobrego :) oczywiscie wszystko w rozsądnych granicach Co do ogladania sie za innym na ulicy to czesto jest tak że razem sie oglądamy za jakaś fajną dziunią z moja narzeczoną :) heheheh Na szczescie ta moja rozumie że nie ma konkurencji i ze to ona jest tą naj więc oglądanie innych czy ogladanie sie za innymi ją raczej nie wzrusza :) a to czy jej wierzę w to czy nie to już inna sprawa ;) generalnie Kocham ją za to że mi nie smędzi za uszami że akurat obejrzałem sie na ulicy za inną Stram sie tego nie robić ostentacyjnie ale czasami tego po prostu nie da sie skontrolować i wychodzi jak wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego czy chcial rzucic to nie mam watpliwoci.. ja sie wspomagalam tabex'em a on stwierdzil ze jak sam sobie nie poradzi .. bez "wspomagaczy" to nigdy nie uda mu sie rzucic.. no i tak jak powiedzial tak zrobil.. i nie dla mnie .. tylko dla siebie - to byl jego pomysl... ja bylam ta ktoora sie dolaczyla do postanowienia.. moze on mysli ze jeden nie zaszkodzi..? a moze tylko ja mam wrazenie ze to tylko ten jeden bo wyczulam po raz pierwszy..? prawie 10 m-cy.. niepalenia.. :( rozmawiam z nim.. obiecal.. ale ile to znaczy..? mam nadzieje ze da rade.. ze nie chce wrooic do tego smierdzaego goowna.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika - bardzo dziekuję za te słowa :) w sumie to mnie trochę uspokoiły.. W pierwszej chwili pomyślałam sobie że jak już zapalił tego jednego to już wszystko stracone.. ale jak widać jest chociaż promyk nadziei :) Muszę w niego wierzyć.. - kto jak nie żona no nie..? Kurcze.. strasznie mi zależy żeby nie palil.. Uwierze.. Dam znać za parę dni.. :) Jeszcze raz dziękuje wszystkim którzy się wypowiedzieli chcąc mi pomóc.. :) dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki - Złośliwiec, Regres dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżże 👄 całusy przesyłam z okazji Waszego święta. Gosia- zdrowie jest najważniejsze pamiętaj o tym. Bądź tu z nami. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawka czeka zapraszam lorika ja troszkę dłużej czekałam niż 3 lata ale cóż jak powiedział nasz kochany Jacuć na naukę nigdy nie jest za późno, to moje małę marzenie było iść na studia. Pracuję jako ksiegowa czyli takie studia kończę kurcze nie pada teraz u mnie w końcu coś nowego w pogodzie miłego dnia Regres, Złośliwiec wszystkiego naj...lepszego z OKAZJI WASZEGON ŚWIĘTA dziś wy nam stawiacie ciacho bo macie swoje wielkie święto- DZIŚ DZIEŃ CHŁOPCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska,pachnaca aga 🌻dziękuje za życzenia :D z okazji Dnia Chłopaka :D Miło :D fajnie mi tu z wami ;) fra_nia życzę ci wytrwałości w oczekiwaniu czy był to tylko wypadek przy pracy czy tez nie u twojego męża... franiu myślenie że to tylko jeden papieros w przypadku twojego męża jet raczej złudnym myśleniem, zazwyczaj za jakąs chwile jest następny i następny ... nie jest to optymistyczna wiadomosc ale niestety taka jest prawda , może w waszym przypadku bedzie inaczej ? gosa78 i jak tam ci idzie dzień bez papierosa? lorika :) miło mi było wczoraj pogadać z tobą ps.oblukałem twoje foty na NK i już wszystko wiem ;) Mogę ci przyznac rację ....wiesz w czym :D :P dla bywalców Miłego Dnia :D i znów pada :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie skończyłam czytać książki, bo miałam gości. Dziś mam wolne- więc zaraz dokończę czytanie i myślę do was dołączyć, dam znać po południu. Teraz jeszcze wypaliłam 1 papieroska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia dla naszych chłopaków 😘😘😘 Pachnąca, gratuluję decyzji, ja też póżno zaczełam studia (w mlodości się dzieci rodziło;) ) ale zawsze chciałam mieć wyższe wyksztalcenie i wiedzialam że je kiedyś zdobędę. Dyplom mgr odebrałam 2 lata temu, wiec już sporo po 30-tce. Poza tym, do studiowania w tym wieku podchodzi się dużó poważniej, co na przykład u mnie przejawiało się tym, że ciągnęłam niezłą kasę z uczelni w postaci stypendiów ;) Powodzenia Ci życzę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk i tobie z życzenia 🌻 gosa78 no przykro że zapaliłaś , szkoda... wierzyłem w ciebie, że dasz radę ... Jak będziesz gotowa nie palić to daj znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę wpadam, życzenia cchłopakom składam i "kszynke" piwa zostawiam:D:D 🌻 Wszystkiego naj👄 Mam kontrole w pracy, wiec rozumiecie....:( Papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze,facety nasze kochane Ja jakaś chodząca do tyłu... nie wiem, pogoda chyba mi nie służy... Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP wszystkim pięknym i pachnacym dziewczynkom dziękuję za życzenia :D pachnaca aga 🌼 mamuska44 🌼 jovik 🌼 vonk 🌼 lorika 🌼 zabka 🌼 witch321 🌼 basiek1 🌼 dodob 🌼 bella1962 🌼 sadny dzien 🌼 monamas 🌼 farbowana_lisica 🌼 julka01 🌼 madziuchna04 🌼 ojejku jejku 🌼 neri11 🌼 gosia78 🌼 fra_nia 🌼 wszystkim nie wymienionym przez omyłkę tez 🌼 ja parzę kawę Regres pokrój tort, bo zaraz cos mocniejszego trzeba będzie postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ja kochanym naszym misiom składam serdeczne zyczenia z okazji jw i życzę Wam wszelkich wspaniałości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosa78---> 30.09.2010r. godz. 10.00---> Twoja data, Twój czas!!!!!!!!! 🖐️ Panowie na pewno juz po głebszym:p a niech im będzie, tym razem to ja Regresa odstawie pod drzwi narzeczonej:D, nie, lepiej pod jego własne:) niech go kobita w takiem stanie nie widzi:P Złośliwiec zadzwoni po Taxi i jutro tylko ten ból głowy:P:D ale wale głupoty:P ale to przez te znieczulenie, co dostałam przed chwila u dentystki:p Dobrej nocki zycze, pozdrawiam Panie (bo Panowie juz mnie nie słyszą:p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani znowu weekendowo. Boże jak ten czas zaiwania, niedawno był sierpien, a teraz już nadchodzi jesień. No kalendarzowa już jest ale taka z aury. dziś walę na działeczkę , posprzątacz w altance, bo będzi to mój chyba ostatni raz w tym roku, no i zapłacić za skorzystany prąd. Papaśki dla wszystkich. 🌻 gosa78 wiem, że trwasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatkowy piekny sloneczny zaczynajacy sie dzien :) Juz tydzien minal odkad wrocilam rzeczywiscie dni uciekaja szybko :) Milego dnia wszystkim 🖐️ gosa78-----trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas,żabka🌻 tez dziekuje za życzenia gosa78 trzymam za ciebie kciuki :) zajrzyj tu do nas i zdaj relacje jak ci idzie :D Jovik dzięki za odprowadzenie pod drzwi :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:) Zabawa wczoraj była super, najlepszy był występ wokalny Regresa, no wiecie- karaoke;) 🖐️ spadam, cd. zmagań w robocie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka miśka
Oj, jak mi trudno, już o 9rano mówiłam sobie, że to ostatni papieros, że koniec palenia i nie wytrwałam...potem o 10 godz to samo ...i palę nadal, bardzo źle się czuję- bo chcę rzucić, obiecuję to i nie mogę przezywciężyć tego "korcenia". Więc jak mam rzucić gdy nie mam w sobie silnej woli. Wiem, że chcę rzucić, bardzo chcę przestać palić- by fajki nie rządziły moim życiem, ale trudno mi wytrzymać...dla mnie najgorsze będą pierwsze 2-3dni- tak myślę. Tylko jak przezwyciężyć to korcenie, gdy głos w środku ,mówi : zapal to już ostatni..i cak godzinki mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) przepadła mi tak faaaaaajna imprezka :(, a trza było zaglądać na forum !!!! Złośliwcze i Ty Regresie - przyjmijcie życzeńka CHŁOPAKI - Misiek też !!!!! zostało trochę tortu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku dzieki za życzenia🌻 Jovik nie rozpowiadaj że śpiewałem :P ;) fiśka miśka gdyby to rzucenie fajek było takie proste jakbyś chciała to by koncerny tytoniowe nie miały racji bycia Nie ma tak łatwo ... Jesli sie nie wysilisz i nie bedziesz mocnao tego pragneła to takie rzucanie fajek nic nie da Na tym nałóg polega że korci i kusi Ty musisz własnie powiedzieć NIE !!! To jest własnie walka z nałogiem i ani mnie ani jovikowi ani złosliwcowi ani ojejkujejku anie lorice i reszcie tutejszej załogi łatwo taki rozbrat z fajką nie przyszedł .Było to okupione wieloma wyrzeczeniami i dniami pełnych nerwów .... ALE KAżDY I KAżDA z nich powie ci że BYłO WARTO :) próbuj dalej , trzymam za ciebie kciuki Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie rozumiem dlaczego tak się dzieje mi od trzech dni tak strasznie chce się palić że normalnie wariuję. Wpływ pogody? czy jaka cholera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 121 dni (+ 23g33m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 2927. Będę żyć dłużej o 22 dni (+ 08g43m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1317,39 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco 🌻 🌻 🌻 Święte słowa... powtórzę za regersem... WARTO BYŁO teraz zastanawiam się tylko czemu tak długo zadymiałam swój umysł i gdzie ja rozum miałam ... żeby za własne nie małe pieniądze zatruwać siebie i swoją rodzinę śmierdzieć na kilometr papierochami i być niewolnikiem nałogu... i wciąż nie mogę się nacieszyć tym że ja już NIE PALĘ 🌻 Najlepsze życzenia dla NASZYCH PACHNĄCYCH chłopaków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×