Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam 🖐️ pomału dochodzę do siebie po wczorajszej imprezie :D jovik 🌼 jestem i wiesz, co mi się spodobało na tej imprezie ze wszyscy byli ok. i BP :D zapach 🌼 siedem kwiatów 🌼 bo my nie palimy my pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosa....nie gadaj????? No to trzymasz sie daty:) trzymaj sie dalej i wpisuj tutaj rózne mysli, które będa Cie nachodzic podczas BP:D Będa rózne...ale NIE PALISZ!!! Wiesz, zawsze mozesz odpalic tego peta, ale po co?? Ty chcesz rzucic, tak jak my:D:D Trzymam kciuki- moje zwykłe, ale Złosliwiec ma takie specjalne- dębowe!!!!!!! Pomagają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skonczyłam to i zaczne dzień:D u mnie słonko etraz, chociaz z samego rana było *-3:( masakra... uciekam na zakupy- trzymam kciuki dla fiśki, gosa tez sie trzymaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka miśka
od rana nie paliłam i klasps...nie wytrzymałam i teraz przed chwilą wypaliłam papierosa.chcę rzucić ale ten nałóg jest bardzo silny... i mam teraz do siebie żal, że zapaliłam nie przetrzymałam tego "korcenia"........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To topik dla mnie :) Mam nadzieję, że zostanę przyjęta :) Moi drodzy ja zaczęłam 2 miesiące temu, myślałam, że okazyjne wypalanie papierosa to nic złego... ale stało się- zaczęłam palić ( jednego dnia 2 papierosy, innego jeden a zdarzyło sie, że nie paliłam 5-8 dni ), niemniej jednak aby rzucić raz na zawsze te "śmierdziochy" i nie uzależnić się na dobre wyrzuciłam papierosy do kosza i nie pale od dziś :) Pewną część "odtruwania" mam za sobą - uzmysłowiłam sobie, że to przecież ani dla zdrowia ani dla mojego portfela nie wpływa dobrze, śmierdzi z ust no i nie zachęca facetów, któego przecież mi brak :D Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼 jovik 🌼 u mnie tez słoneczko z rana był przymrozek :D gosa78 🌼 zuch dziewczynka 🌼 fiśka miśka 🌼 znam ten ból już to przerabiałem ale nie poddawaj się walcz az do skutku bo naprawdę jest warto 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 Unforgettable 🌼 witam na pokładzie pachnącego grona mile jesteś tu widziana słuszna decyzja zuch dziewczynka 🌼 za wszystkich trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec dziękuje :* :) udowodnię sobie, że taki mały papieros nie będzie rządził moim życiem i ciałem a co ! :classic_cool: Ja za całą resztę trzymam również kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny poranek :) Zapraszam na kawke kto chetny :) Zycze udanej niedzieli ja dzisiaj do pracy ide :) Poczatkujacym w rzucaniu smierdzieli zycze wytrwalosci i cierpliwosci kazdemu z nas na poczatku bylo ciezko ale przetrwalismy i teraz jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich 🖐️ basiek1 🌼 chętnie z Tobą wypije kawę bo w takim towarzystwie to zaszczyt :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez rzucilem i co ?
teraz sie dziwie ze kiedys moglem palic :) pozdro Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam kochani z początkiem tygodnia 🌻 My nie palimy 🌻 my pachniemy 🌻 Ściskam całe pachnące grono i tych , którzy nas podczytują i mają zamiar dołączyć do nas. Zapraszamy tych co chcą. [cześć} "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam z rana stałych jak i nowych bywalców :D 🖐️ a u mnie w pracy nie grzeją :O zimno jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez się przywitam🖐️ Pomarańczko- ujawnij się:p skoro znasz Magde (?)....:) Czyli od poniedziałku i byleby do weekendu:D Pozdrawiam Was wszystkich, ciepłego dnia życzę:) U mnie słoneczko swieci, ale jest zimno:( cóż.. październik... gosa? Jesteś z nami?? fiśka- dawaj tu, już my Ci zrobimy pranie mózgu - lepsze niż nikotyna!!:D:D:P Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od poniedZiałku jestem jakas nabuzowana mam ochote kogos opierdzielic :) takie napiecie weekend fajny bez ekscesow duzo spacerow niestety zero sportu (biegac mi sie nie chciało) bez seksu :) cos mlody kiepsko spi i niestety laduje u nas w lozku :( trzeba w tygodniu popracowac nad jego spaniem bo sie rozbisurmanil no i zero fajek tak na zakonczenie bilansu nie jest zle chociaz moglobybyc lepiej calusy pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam w poniedziałek kurcze od piątku do niedzieli an uczelni, od poniedziałku do piątku w pracy Jak ja tak mam żyć kurcze starczy mi sił. No ale za młodu sie uczyć nie chciało to teraz trzeba dać rade i sie przemęczyć Trzymajcie za mnie jutro mocno kciuki bo mam bardzo cieżki, poważny dzień w pracy miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera w poniedziałek odezwało się nas zaledwie 5, czyżby zła passa naszła nasz topik. Meldować mi się tu starzy i nowi. Przesyłam słoneczne buziole 👄 ,bo dziś choć chłodny ale słoneczny dzionek się zapowiada. 🌻 "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam:) U mnie znów słoneczko choć zimno jak jasna cholera:) mamuska44) zła passa już była:p teraz może być tylko lepiej (pisze oczywiście o czasach palenia:D).... cóż...Ci, co potrzebowali pomocy dostali ją i poszli sobie:( i teraz pytanie: Palą czy nie??? Mogliby napisać, jak im idzie....my- stara gwardia czekamy na "świeże mięsko"...czyli ludzików chcących być BP:D No i wiadomo, wspieramy sie nawzajem...bo czasami bywa ciężko:( ja za miesiąc stawiam szampana wielkości wazonu:D:D Pozdrawiam Was serdecznie- gosa, fiśka? Jak tam dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nadal BP ale mam mega dola wzgledem mojej tuszy prawie cale zycie szczupla a teraz szkoda gadac :( no nie tylko ja wiem ale narazie mnie to doluje zwlaszcza ze niemam co na siebie wlozycz :D na nowe mnie niestac zabardzo ok nie bede juz narzekac grumt ze nie smierdze a reszta co mi tam :) milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek, na Twoich fotkach, które mam okazję ogladać wyglądasz szczuplutko... W ogóle chyba dość filigranowa z Ciebie kobietka. Może tu i ówdzie zaokraglił Ci się boczek, ale założę się że słowo "tusza" jest tu gruuuuuuubą przesadą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek----> kobitka musi miec tu i ówdzie:) fakt- wkurzajace jest to, że żaden ciucgh nie pasuje..ale co tam....jest okazja kupić cos nowego. No...uzbierać i kupić, bo czasami przeciągi w portfelu są:( Basiek- jezeli mam Ci polepszyć samopoczycie to ja przytyłam 15kg.! I co ja mam powiedzieć????? Juz się troche pogodziłam z tym, ze znajomi dziwnie się na mnie patrzą:p ale co mi tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem i statystyka kg bez zmian ale wczoraj były 2 piwka wiec nie dziwota cwiczen zero seksu zero, co tydzien obiecuje sobie zaczac dietke ;) wprawdzie cale zycie uwielbiam sie katowac dietkami ale okazuje sie ze zwykle racjonalne jedzenie troche wiecej obowiazkow i waga samam spada ale do rozmiaru 36 jeszcze z cztery kilogramy zostały ;( to bylam ja :) calusy pozdrawiam pachnaco i postanowilam z kumpelami wybrac sie na weekend spa do juraty oj bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-Papierosy Joye
E-papieros to urządzenie elektroniczne przeznaczone dla osób palących zwykłe papierosy, dzięki któremu możliwe jest zerwanie z nałogiem i stopniowe odzwyczajanie organizmu od potrzeby dostarczania do niego nikotyny, od której jest on uzależniony. Dzieje się to dzięki możliwości obniżania ilości nikotyny (do 0 poziomu) którą w postaci płynów (E-liquid) zakraplamy e-papierosa. Na czym polega proces e-palenia ? Palenie elektronicznego papierosa daje te same, jeśli nie lepsze efekty niż w przypadku tych normalnych. Dzieje się tak dlatego, iż płyn, którym zakraplamy wkład w e-papierosie zostaje w nim odparowany, dzięki czemu do organizmu dostarczana jest nikotyna pod czystą postacią, wraz z aromatem smakowym, a wydychamy nie dym, lecz parę wodną, która jest bezwonna i nieszkodliwa dla naszego otoczenia, oraz osób w nim przebywających. Zachęcam do spróbowania i przekonania się że jest to najlepszy sposób na rzucenie palenia nie rezygnując z przyjemności jaką daje zwykłe palenie. Dodatkowo e-palenie jest tańsze nawet o 80% w porównaniu z kupowaniem zwykłych papierosów więc warto zainwestować i przestać się truć http://epapierosyjoye.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY nie palimy ŻADNYCH papierosów!!!!!! Tych elektronicznych również!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie bp :D tak ze i ja się melduje BP w poniedziałek jeździłem do lekarza bo co trzy miesiące muszę jeździć na kontrole na razie wszystko jest OK. :D dzis byłem na pogrzebie kolegi z pracy :( nie palimy pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×