Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam Ciebie Złośliwiec (???a może) Poczciwiec :D Nie było mnie jakiś czas ale juz nie długo to się zmieni:D i nie będę miała przerw w dostarczaniu netu:) Jesień za oknem mnie bardzo cieszy bo nie bawem nasz topik odżyje :D Pozdrawiam serdecznie i jak za dawnych czasów trzymam wieczorny dyżur dla potrzebujących:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczorka :) Duzo zdrowka zycze :) Pozdrowionka wekendowo :) Ja nadal pachnaca i niepalaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę, choć mam chwilowe myśli i papieros gdzieś kłusi... tymbardziej w sytuacjach w których się paliło no i nadal dużo osób pali to taka myśl powraca (na imprezie) no ale do porannej kawy bez papierosa już przywykłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):).
"no ale do porannej kawy bez papierosa już przywykłam..." - jak to zrobiłaś ??????????????? Witam serdecznie:):) wyzwolone od śmierdzieli Od razu ? Z dnia na dzień.........Help. Bu .:( Też chcę. Bardzo chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -16 10 2010 1. Zlosliwiec ------------->2017 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 6 mies 8dzień) 2. Jovik-------------------->1805 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 11 mies 11dni) 3.Balbina------------------> 1013BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 8 mies ) 4. Sadny dzien -----------> 966 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 7 mies23dni) 5. Neri11 ------------------> 798 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 2 mies 6dni) 6. AgaB--------------------->774 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 1 mies 14dni) 6. Bella 1962 -------------> 726 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 11mies 17dni ) 7. Pachnąca aga ---------->679BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 10 mies10 dni) 8. Ojejkujejku ------------>678 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 9 mies31 dni ) 9. Regres ---------------->533 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 5 mies 13dni) 10.Vonk ------------------->405BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 1 mies 11dni) 11 Jullka 01--------------->398 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 1 mies 3dni) 12.Mamuska44 ---------->395 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 26dni ) 13.Farbowana_lisica ---->372BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (11mies 8dni) 14 Lorika ----------------->278 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (9 mies 5dni) 15.Witch321 ------------->272 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (8 mies 29dni) 16 Grace R --------------->266 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (8 mies 23dni) 17.Basiek1 ---------------->214 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (7mies ) 18.Monamas -------------->170 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (5 mies 15dni) 19.Żabka ------------------->136 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 4 mies 15dni) 20. dodob--------------------95BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (2 mies 29dni) 21. Ja-ka----------------------77Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (2 mies 17dni) 22.leloof----------------------33BP❤️ (13.09.2010)🌻 (1 mies 3dni) 23 appelsin ------------------19Bp❤️(27.09 2010) 🌻 (19 dni) 24 gosa78--------------------16BP❤️(30 09 2010) 🌻 (16 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -16 10 2010 1. Zlosliwiec ------------->2017 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 6 mies 8dzień) 2. Jovik-------------------->1805 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 11 mies 11dni) 3.Balbina------------------> 1013BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 8 mies ) 4. Sadny dzien -----------> 966 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 7 mies23dni) 5. Neri11 ------------------> 798 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 2 mies 6dni) 6. AgaB--------------------->774 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 1 mies 14dni) 6. Bella 1962 -------------> 726 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 11mies 17dni ) 7. Pachnąca aga ---------->679BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 10 mies10 dni) 8. Ojejkujejku ------------>678 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 9 mies31 dni ) 9. Regres ---------------->533 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 5 mies 13dni) 10.Vonk ------------------->405BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 1 mies 11dni) 11 Jullka 01--------------->398 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 1 mies 3dni) 12.Mamuska44 ---------->395 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 26dni ) 13.Farbowana_lisica ---->372BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (11mies 8dni) 14 Lorika ----------------->278 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (9 mies 5dni) 15.Witch321 ------------->272 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (8 mies 29dni) 16 Grace R --------------->266 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (8 mies 23dni) 17.Basiek1 ---------------->214 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (7mies ) 18.Monamas -------------->170 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (5 mies 15dni) 19.Żabka ------------------->136 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 4 mies 15dni) 20. dodob--------------------95BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (2 mies 29dni) 21. Ja-ka----------------------77Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (2 mies 17dni) 22.leloof----------------------33BP❤️ (13.09.2010)🌻 (1 mies 3dni) 23 appelsin ------------------19Bp❤️(27.09 2010) 🌻 (19 dni) 24 gosa78--------------------16BP❤️(30 09 2010) 🌻 (16 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appelsin
nawalilam, trzy cygara, 5 papierosow, masa wisky i piwa. chyb a zostane imprezowym palaczem. lepsze to niz codziennym. a to juz lepiej nuz niuc. nie wyobarzam sobie imprezy bez. przykro mi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciała do was dołączyć :( niestety strasznie sie boje... każda próba rzucenia kończy sie po 2h, kiedy jestem na maksa wsciekła - tak bardzo, ze mogłabym zabijac. boje sie, ze zawale bez fajek nauke. robie sie potwornie agresywna jak nie moge zapalic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
appelsin jakby to powiedzieć ? po prostu nie dojrzałaś do rzucenia palenia a tak dobrze ci szło ( 19 dni) :( powiadasz że lepsze imprezowe podpalanie niż takie codzienne ? po części racja ale po drugie no to cóż ... nadal szukasz wymówek by sie sztachać fają, inni mówią że tylko palą do piwa,jeszcze inni że nie kupują fajek tylko będą palić cudze ( jak ich ktoś poczęstuje) inni tylko w weekendy itd,itp a tak po prawdzie to nic innego jak nałóg i szukasz moja droga okazji by zaspokoić głód nikotynowy w środku , właśnie to powoduje że tak dużo ludzi nie może wyjśc z tego przyzwyczajenia,to właśnie jest to z czym musimy walczyć,to zwykła obrona organizmu przed brakiem tytoniu ... poległaś appelsin nie dlatego że była impreza,whisky i piwa poległaś bo niedojrzałaś i nie wyrobiłaś w sobie chęci na niepalenie.. wiesz ja też nie wyobrażałem sobie kiedyś pić alko i nie zapalić dla mnie to było niewyobrażalne ... dzisiaj bym chyba umarł jak bym zapalił do piwa czy do Whisky czuję wstręt do fajek ,czuję wstręt jak sobie pomysle że znów mam sie obudzic rano z chapciem w buzi :( życze ci powodzenia na nowo rzuć jak już naprawde bedziesz tego chciała bo jak na razie to były tylko chęci ;) seksowna kobietka zapraszamy do nas :) warunek ? nie palisz :) ale na marginesie to co z ciebie za seksowna kobietka skoro masz peta na ustach? :P dla bywalców ciepłe pozdrowienia 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nie zagoszcze dzis często... wczoraj Małgorzaty.. moje... goscie....alkohol...impreza...zdycham...pa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik---spoznione ale wszystkiego najlepszego 🌻🌻🌻🌻🌻 a mnie znowu dopada kurde boje sie aby niedac sie skusic staram sie i odganiam smierdzace mysli,do wczoraj mialam wyznaczony jakis cel zeby nie palic wiec moim zadaniem jest wyznaczyc nowy cel,ide dzisiaj do pracy wiec bede zajeta a wieczorem pomysle,nie chce zawiesc siebie ani Was i moja corcie ktora wierzy we mnie---dobra koniec wywodow trza sie brac w garsc :D Milej i spokojnej niedzieli zycze wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam w niedzielę z domku:D w końcu wolna niedziela!!!:)będę dziś obiadek gotować i babeczki piec:D I nawet jesienna pogoda mi nie przeszkadza:)Wyspałam się dziś-wstałam przed chwilą!:D Regres---co racja to racja,nie ma dla nas żadnych wymówek,dokładnie tak jest,że palacze niedojrzali szukają wymówek....Ja na piątkowych baletach nawet nie pomyślałam o fajkach....Gardło bolało mnie i tak od siekiery wiszącej w klubie,a co dopiero jakbym go wzięła do buzi.....fuj....ble... niedługo będzie rok jak nie palę i jestem dumna z siebie:) appelsin---nie zrażaj się porażką,jeśli chcesz przestać to przestaniesz...próbuj kobito,u nas pomoc znajdziesz zawsze i wsparcie:) jovik---a gdzie jakieś imieninowe smakołyki dla nas?;) żabko--do wieczorka mam nadzieję:) madziuchna---kc seksowna---rzucaj peta,zobaczysz ile kasy zostaje na inne fajne wydatki:) basiek---miłej pracki:) reszcie miłej niedzieli życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Regres..:) To imieniny, które sa dzis, ale impra była wczoraj....:) Tak to jest, jak ja nigdy nie pije jak 2 kieliszki a wczoraj to sobie pozwoliłam 4.. i 1 piwo :( hohohooo...:( dzis umieram.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik przepraszam :) oczywiscie że imieniny :) !!!! napisałem o urodzinach bo własnie dzisiaj ma je moja siostra rodzona która notabene wraca dzisiaj po południu z Włoch :D stąd ta pomyłka Małgosiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko bo u mnie sloneczko za oknem grzeje:D Małgosiu serdeczne życzenia zdrówka szczęścia i pieniędzy uśmiechu nie trzeba Ci życzyć bo ciągle go u Ciebie widzę :* Farbowana No ja myśle że się dziś da :D Regres Ty to wiesz jak napisać żeby było krótko i na temat :D Wielki Szacun Basiek Spokojnej pracy :D Życzonka ode mnie z okazji 7 miesięcy oj gonić cię będę więc trzymaj się dzielnie i się nie daj Pamiętaj że takie chwilowe słabości są do przeżycia :D Wyznacz sobie cel na rok BP :D oj żebyście wiedzieli jaka mi się impreza szykuje z tej okazji:D:D:D appelsim :( seksowna kobitko Poczytaj sobie topik od początku zrozumiesz ze rzucenie palenia nie jest łatwe ale możliwe. Większość osób które będą dawały ci rady przechodziły przez ten stan Polecam melise i dobrą książkę gorącą kąpiel i nowe perfumy pomaga a na wszelki wypadek środek wspomagający który pomoże ci przejść przez pierwsze dni :D Wyobraź sobie jak będzie wyglądało twoje NOWE LEPSZE ŻYCIE BEZ ŚMIERDZIELA z pachnącymi włosami świeżym oddechem i tą wolnościa gdy nie musisz przerywać fajnej czynności po to by zapalić i zasmrodzić swoją skórę i ubrania > Ok to tyle na początek:D Kochani ja lece na plac zabaw i na obiadek będę wieczorkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich BP życzę miłego dnia :D jovik 🌼 z okazji imienin wszystkiego najlepszego spełnienia się twoich marzen a przedewszystkim zdrowia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka miśka
a ja dalej was czytam ,,,,,,już nie palę od godziny 11. jakoś się trzymam, nie chcę Was zapewniać że oto już jestem niepaląca bo nie wiem ile wytrwam, choć teraz mija 6godzin bez papierosa i ciągnie mnie niemiłosiernie. Fajek w domu nie mam ale mam słabą wolę i jakby ktoś mnie teraz poczęstował to sama nie wiem może bym i zapaliła...dziwne, bo przecież nie chcę palić. Chcę rzucić i być wolna, jednak nie jest to prosta droga. Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUPILAM!!!! nowe stare autko :) palio weekend i to co mnie w tej chwili interesuje najbardziej to ogrzewanie-grzeje jak glupi :) bylo mi cieplusko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiśka miśka 🌼 zuch dziewczynka dasz rade zaparz sobie melisy to Cie trochę uspokoi i postaraj się nie myśleć o śmierdzielu najgorsze to sa trzy pierwsze dni trzymam kciuki będzie OK. :D sadny dzien 🌼 gratuluje nowego zakupu i żebyś była zawsze zadowolona z auta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appelsin
hey ludzie:) regres ales Ty bezposredni, ala. nie wiem, czy jestem gotowa w sumie, masz racje. nie chce palic, ale ja to taaak lubie:( pale 5 lat i wydaje mi sie, ze moglabym sobie jeszcze kilka lat popalic i wtedy rzucic. nie nie.. juz pastanowilam, nie chce byc palaca mama w przyszlosci. imprezy- nowe wyzwanie. farbowana_lisica dzieki:) i od nowa.:) nie nie, ja sie nie zrazam, tydzien minie spoko, tylko te weekendy:( trzymajcie za mnie kciuki, ja tez trzymam za Was, powodzenia seksowna_kobitko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo u mnie mrozik, właśnie mój mężuś poszedł oskrobać mi autko :):):) wrócił z nocki i hm dobry uczynek zrobi Miłego dnia zyczę i bez zadnych myśli o śmierdzielu My nie PALIMY A PACHNIEMY 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis ledwo żyję, zmęczona jestem tym weekendem;) Sadny dzień---> gratuluje autka:) Wszystkim dziękuję za zyczenia:D Ide pracować:( miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homwork
Kochani powodzenia! Ja nie palę już 1,5 roku i wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu! Nie żałuje! Choć tak kochałam palić. Papieros był moim przyjacielem. Był zawsze ze mną! Dziś wiem, jak bardzo się myliłam, pod poszewką przyjaciela był wróg, który wyniszczał mnie z dnia na dzień. Odbierał pieniądze, zdrowie i szacunek do samej siebie! Byłam w jego władzy! On rządził, ja skakałam jak mi zagrał! 1,5 roku temu powiedziałam stop! Koniec i kropka. Byłam taka wściekła. Wściekłość minęła, a ja zaczęłam znowu biegać w maratonach i cieszyć się życiem! ---------------------------------------- www.aroma-group.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie chyba jestem najspokojniejsza osoba na tym topiku ;) nie pamietam kiedy bylam na imprezie ;) no nie liczac rodzinnych ja grzecznie spacerki z rodzinka nad morzem . bardzo fajnie napisala homwork niby przyjaciel a wstrętny wróg zabiera nam pieniadze zdrowie i godność jak sobie przypomne te chowanie sie na papierosa przed dziecmi to mi wstyd marzy mi sie ze nie zapale juz nigdy w zyciu ale nie zakladam ze mi sie to uda narazie zyje z dnia na dzien i wychodze z założenia ze pomysle o tym jutro jak scarletpozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jeszcze 3 lata temu mialam 10 minut nad moze teraz kolo 40 ale za to mam las pola i piekne tereny fakt ze nie docenia sie tego co sie ma kiedys z mlodym biegalam nad morze teraz z drugim do lasu ale cos kosztem czegos teraz ma duze mieszkanie w pieknym malutkim bloczku a kiedys mala klitke w blokowisku wiec cos za cos :) zapraszam do trojmiasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×