Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Sądny... nie urywaj Regresowi!! słuchaj Jovik- a :D dobrze mówi :P - boshe co za wariatki " a tam ;) po prostu aparatki :D nie wariatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani , chyba już zaczynacie odwiedzać "parki milczenia" bo tak tu u nas markotnie. Dla nich ta pamięć się należy. Wielu z nich odeszło przez cholerne papierosy ( takie przypadki były w mojej rodzinie - mówię za siebie). Nie popełniajmy ich błędów. zapalmy im ogień - ogień jasności. Miłego słonecznego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was ale u mnie za oknem to jakoś markotnie :( nie lubię jesieni ... ale co tam ,jakos trzeba sie przyzwyczaić mamuska44 no ja na groby jade juz w sobote posprzatac, troche ogarnac ... 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie kochani u mnie dosc ladnie sloneczko swieci,ale fakt 1 listopada nie nastraja wesolo,ja jade w sobote teraz na groby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś- ja też! ja też- zamieść tutaj- wszyscy sobie humor poprawimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani już prawie weekendowo. Ponoć w ten weekend ma być piękna polska jesień - pożyjemy zobaczymy. Już widzę moimi oczami wyobraźni 1 listopada - cmentarz, nad grobami bliscy co niektórzy palą znicze, co niektórzy palą faje. Żenada. Ala niestety tak jest i będzie. Dziś ktoś mi powiedział , że od 15 listopada wchodzi zakaz palenia, czy wy coś o tym wiecie. Wiem, że nas to dosłownie nie dotyczy, ale z ciekawości chciałabym wiedzieć. Boże jak dobrze być wolną od nikoty. Pozdrawiam życząc miłego dznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuska ja nie slyszalam nic o tym zakazie ale najwyzsza pora,jeszcze moim sasiadom na klatce schodowej postawie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.... Miałam to juz dawno napisać, ale wolałam jeszcze trochę poczekać... Na topiku zostało nas parę osób, połowa nie udziela się juz tutaj .. nie ma nowych twarzy, a Ci co byli, gdzieś się ulotnili...Każdy deklarował, że chce pomocy- dostał ją i tyle go widzimy...:( Niektórzy są tu z sentymentu, niektórzy z potrzeby, niektórzy by wspierać... Niektórzy, niestety, polegli...:( ale tak to już jest....śmierdziel nigdy nie odpuszcza:( Więc uważajmy... Pozdrawiam piętkowo, u mnie słoneczko ale tez lekki mrozik. Na jutro zaplanowałam sprzątanie grobu taty, zmarł 2 lata temu w listopadzie:( Ale taka kolej rzeczy. Złośliwiec- odezwij się. Wszystkich serdecznie pozdrawiam, już wypiekam placki na moją rocznicę BP:) Alkohol się chłodzi, piwko, drinki- będzie do wyboru:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jovik widze bedzie sie dzialo oj bedzie :) ja jutro uderzam w trase tak ze caly dzien mnie nie bedzie,wroce wieczorem jak bede miala cos sil to zaklikne a jak nie to zamelduje sie w niedziele,teraz zaraz musze jechac nalac do autka bo na wode cholera nie chce jezdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane pachnidełka 🌻 Wiem, bywam tu ostatnio dużo rzadziej, ale to nie znaczy, ze o Was zapomniałam, czy nie potrzebuję już Waszego wsparcia!!! Jesteście wspołsprawcami mojego niepalenia i za to jestem i będę zawsze Wam wdzięczna :) Póki co nie palę ????? dni i bardzo mi z tym dobrze :) Zaczełam pracować nad moimi palącymi :(:(:( niestety rodzicami, ale mojego tatę to móglby chyba tylko Złośliwiec przekonać ;) Miłego weekendu wszystkim zyczę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś postawiłaś na dobry wybór :) ( troche to nie skromne) pamietam ten temat co go opisałas ... Witam wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś nie mam, i nie pamietam jaki to był temat trzeba by loriś porosic o wklejkę :) ps.lorika wklej,nie bede zły :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na marginesie to mam dzisiaj kaca:( w robocie wczoraj z kumplem bylismy na koncercie fajnym i trochę my ten teges z alko przesadzili :( dzisiaj ból głowy,suchości i nudności :( czekam na 15.00 jak na zbawienie :) auto na parkingu,dzisiaj autobusem do pracy :) ale co lepsze,wczoraj kumpel czestował mnie fajką ( zapomniał że nie palę ) ,pytał jak to robię że nie palę dziwił sie .... bo on nie może rzucić :) powiem wam ze w takich momentach jestem z siebie dumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm Was wieczorkiem Kurcze byłąm na cmentarzu i było tak jak mamuśka44 pisała ja znicze a inni peta. Jej jak te pety śmierdzą , jakos mało mam kontaktu z ludźmi co palą i to mnie cieszy. Kurcze my też tak śmierdzieliśmy, aj cudownie że teraz tak pięknie pachniemy NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO kurcze Złośliwcu nasz kochany odezwij sie czekamy na Ciebie Jowik masz racje wykruszyło sie nam towarzystwo została nas garstka, pewnie koło świąt pojawia sie nowi co od nowego roku chcą pachnieć , a co z naszą ksiegową kochaną żabką czekamy na Twoje obliczenia ja wklejam mój bilansik dumna jestem i wiem ż egdyby nie przypadek trafienia na ten topik bym dalej paliła Nie palę już 692 dni (+ 07g19m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 17999. Będę żyć dłużej o 137 dni (+ 11g59m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6344,97 zł! spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Szczególnie gratuluje Belli bo dzis ma piękna rocznice dwa lata już nie pali:D:D:D Bella dla Ciebie od Nas 🌻 [kwiat [kwiat🌻 🌻 Zostawiam Liste jest na jutro :D BP -30 10 2010 1. Zlosliwiec ------------->2031 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 6 mies 22dzień) 2. Jovik-------------------->1819 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 11 mies 25dni) 3.Balbina------------------> 1027BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 8 mies14 dni ) 4. Sadny dzien -----------> 980BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 8 mies 7dni) 5. Neri11 ------------------> 812 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 2 mies20dni) 6. AgaB--------------------->788 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 1 mies 28dni) 6. Bella 1962 -------------> 740 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 1dni ) 7. Pachnąca aga ---------->693BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 10 mies24 dni) 8. Ojejkujejku ------------>692 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 10 mies13dni ) 9. Regres ---------------->547 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 5 mies 27dni) 10.Vonk ------------------->419BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 1 mies 25dni) 11 Jullka 01--------------->412 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 1 mies 17dni) 12.Mamuska44 ---------->409 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 1 mies 14dni ) 13.Farbowana_lisica ---->386BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (11mies 22dni) 14 Lorika ----------------->292 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (9 mies 19dni) 15.Witch321 ------------->286 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (9 mies 13dni) 16 Grace R --------------->280 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (9 mies 7dni) 17.Basiek1 ---------------->228 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (7mies 14) 18.Monamas -------------->184 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (5 mies 29dni) 19.Żabka ------------------->150 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 4 mies 29dni) 20. dodob--------------------109BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (3 mies 16dni) 21. Ja-ka----------------------91Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (3 mies 29dni) 22.leloof----------------------47BP❤️ (13.09.2010)🌻 (1 mies 17dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie paląco ,juz bez kaca :P i po cmentarzach Witam szacowane grono 🖐️ żabka dziekujemy za liste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę miłego wieczorku :D Bella 1962 🌼 moje gratulacje z okazji 2 lat BP życzę ci nigdy więcej śmierdziela, bo nie palić to cos pięknego 🌼 wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba Regres 🖐️ i ja tez dziś się melduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Pachnąco 🌻 żabka dzięki ....rzeczywiście dwa latka minęło nie wiem kiedy to zleciało ale wiem że już nigdy nie mogę zapalić taka głupia jak kiedyś to ja już nie będę nie palę i jest mi z tym bardzo dobrze teraz wszystko przeliczam na papierosy np. bluzeczka 40 zł ...to tylko cztery dni palenia i już jest moja...dziś kupiona prześliczna Reszta pozytywów: super cera ..bielsze zęby..doskonałe samopoczucie i duma...świadomość przy rozmowie z palącą osobą że ja już tak nie śmierdzę ...BEZCENNE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×