Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

no tez miałem kiedys w MTU ale tylko rok , bo przejałem ubezpieczenie poprzedniego własciciela auta, ledwo co opłacił i 10 miesiecy miałem OC z free :) zapłaciłęm tylko jakies 20 zł . a jaki masz silnik w tym fiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzni to chyba tylko sexu oczekuja, bo bardzo wielu zonatych mi oferuje sex" tzn jestes bardzo atrakcyjna :) Ale jezeli mezczyzna oczekuje od ciebie tylko sexu a co lepsze jest żonaty, to takiego goscia trzeba jak najszybciej spławić i zasadzic mu jeszcze kopa w 4 litery ... Loriś to jest oczywiste że dla nas mezczyzn to bardzo wazny aspekt w naszym życiu ( w waszym zreszta tez) ale jakieś normy musza być zachowane, facet żonaty nakłaniajacy na sex inną kobieta jest zwykłą kanalią nie zasługująca na szacunek i od takich lepiej trzymać sie z daleka i tyle w temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regresku----1,2 benzyna czyli calkiem niezle ciekawe ciekawe lorika bo mnie sie tez czepiaja rowniez zonaci :) ale w moim wieku to poprostu sie usmiecham i mowie patrzec do woli,nie dotykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdze, ze mnie ten temat nie interesuje przeciwnie" to dobrze :) bo już sie bałem :P loriś czyli zadziorna jestes :) sadny dzien no 1.2 to juz dobry silnik a koni ile i który rok? o kolor juz nie pytam :P mam nadzieje że w miare dynamiczny jest ? plusy takiego autka to takie ze oc niezbyt duze a i paliwa duzo nie bedzie żarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki ladny niebiesciutenki " no to ważne :P no jak masz 1.2 to powinno być ok 75km bo tak Palio mają czyli całkiem dobrze,ma prawo zbierac sie dynamicznie przy takiej ilosci koników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika w moim wieku bedzie cie cieszyc ze facetom jezory wisza na twoj widok ;) he he he no bo jest ladny niebiesciutenki nooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej brakuje mi odrobiny normalnosci w tym nienormalnym swiecie. szacunku mi brakuje, naturalnosci, dobrych ludzi i w ogole bez tej cholernej gonitwy o to kto ladniejszy i fajniejszy." loriś ty jeszcze masz ten PMS ? :P tobie to chłopa potrzeba a nie bezludnej wyspy ... a pewnie bedac juz na tej bezludnej wyspie marzyła byś o silnych i mocnych ramionach by móc sie schronić przed dziką głuszą bezludnej wyspy ;) echhh wy kobiety ... ;) sadny dzien maila odbiore w domu wieczorkiem bo teraz bede juz sie zrywał, musze jeszcze coś w pracy zrobic a zostało mi 20 min do wyjscia z pracy... zajrze tu wieczorem miłego popołudnia,tymczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika ja w takich sytuacjach sobie mysle patrzcie patrzcie tyle waszego i nie powiem zeby mi to dobrze na psychike nie robilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę , proszę...laski niebieskie:P Jakie to rozmówki??:P Dorwały rodzynka, ech, narzeczona to da szlaban Regresowi na internet;) jak poczyta, co tu wpisujecie:D Pozdrawiam aha, też prosze fotkę tego cuda:) Ja kiedyś tez ogladałam Palio, ale cos tam szwankował i "nadworny mechanik" (czyt. mąż) odradził. Teraz jeżdżę "Żabą" i nie narzekam...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nietypowa prosba: potrzebuje dobrej porady prawnej z zakresu prawa o lokatorach, ew. wyeksmitowaniu lokatora....moze mi ktos pomóc? musze miec 2 niezalezne opinie....sprawe opiszę, ale na priv. Nietypowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora całą ekipę BP.... ja się na samochodach nie znam,więc się nie wypowiem,ważne ze sadny zadowolona:) loris---ja też mam dość propozycji typowo łóżkowych od facetów i też brak mi normalności....:( i najgorsze,że mój charakter jest taki,że ciągle boję się,że jak już mi się coś udało to za niedługo musi się zepsuć...:(niedobra cecha... kochani,niedługo Sylwester,może podpowiecie co będziecie robić?bo to mój pierwszy "singielski" sylwester będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana oj lisiczka ty musisz tak daleko w przyszlosc wybiegac?:) ja nie mam zielonego pojecia co bede robila,pewnie kupie sobie piwo i cala noc filmuy bede ogladac,ale kto wie,jeszcze wszystko moze sie zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja tez Witam wszystkich :D 🖐️ sadny dzien no ładniutki ten twój śmigacz :) loriś, sądny dzień ale mi przyslodziłyście tam parę postów wyżej :) Jak nigdy ale sie zaczerwieniłem :P mgła,zimno,- 1 stp eeeee do bani taka pogoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorwały rodzynka, ech, narzeczona to da szlaban Regresowi na internet jak poczyta, co tu wpisujecie" aj tam aj tam jovik :) zaraz że szlaban :) mam też neta w telefonie :P Ale ona wie że mamy tutaj siłę wsparcia że tutaj gadam z miłymi paniami co rzuciły fajki tak jak ja :) wie także ze jest tu niejaki złosliwiec który daje piekny przykład że jednak można nie palić ... dla mojej narzeczonej najwazniejsze jest to że NIE PALE także mam pełne pozwolenie od niej :P ależ ona miłosierna ;) co nie? oczywiscie żarcik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień dla każdej z was starczy po kawałku mnie :P tylko teraz która jaki wybierze? :P hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×