Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Sądny ciacho ciacho mrau :)nie mnie odp przez tel :) ja właśnie ćwicze ;) grzesiu bo my jesteśmy jak jedną wielka rodzina jesteśmy dla siebie wsparciem nie tylko w liczeniu dni bp i walce z nałogiem ale także w ciężkich sytuacjach jak ktoś straci pracę albo kogos bliskiego jak kogos boli kręgosłup jak ktoś się żeni lub wychodzi za mąż i jak po prostu ktoś na dola jesteśmy tu dla siebie i dla innych. Bo to magiczny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Żabko,jaki dziś miałaś sen? Goldena? U mnie dziś deszczyk sobie pada,ale to nic,bo pachnie wiosną i dzikie gęsi już do nas wracają i żurawie już są:) Przypomniało mi się,że o tej porze w zeszłym roku nie paliłam,a potem 1 V coś mnie naszło.Jeszcze Was nie znałam,bo teraz to byłby wielki wstyd znowu palić i śmierdzieć. Regres,herbata zaparzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem @gusia :-)))) Czekam na wiosnę z utęsknieniem, bo jakoś tak ponuro i do bani A to na herbatkę do Regresa dziś wpadamy? Ok, już się zbieram. Żabka, Ty to masz sny, że ulala :-D Ja w jakimś dole tkwię od kilku dni :-(( Nic mi się nie chce, ni nie cieszy o wogóle :-(((( Jakieś przekwitanie mnie dopadło? Czy cuś? Ale co tam jakoś to będzie, trzymajcie się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena Poczytaj lekką książkę lub oglądaj komedie,idź na dwór,do lasu.Przecież nigdzie nie jest przykazane,że trzeba być ciągle wesołym.Pijesz herbatę z dziurawca,najlepszy taki,jak sama zbierzesz(ale oczywiście teraz dopiero w VI-VII),więc taki sypany też dobry:)Pachnącą kąpiel weź:)poczytaj o olejkach,robią cuda:) Goldena,jesteś silna kobieta,dałaś radę temu nałogowi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Trzymam kciuki za rzucających palenie.Życzę Wam powodzenia BP Jestem w pracy od god.8,15 i przez blisko 8 godzin siedzę przy rozliczeniach.Najtrudniejszy koniec miesiąca.Zazdroszczę tym którzy nie pracują,mnie robota bardzo kocha - niestety.Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:-) dzięki Żabciu :-) Regres nie drzyj się bo ogłuchne! :-D a u mnie śnieg sobie pada :(, a taka wiosna już była:-), ale to nic, dany radę:-D pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia 🌻 Rozbroiłaś mnie, poprostu tak się wzruszyłam, że nie potrafię tego wyrazić Łza w oku mi się zakręciła, jak odpaliłam Vivaldiego - dzięki 🌻 Dziurawiec pomaga, piję go już od kilku dni Bardzo dziękuję Ci kochana, dużo dla mnie znaczy fakt, że ktoś chce pomóc. Uporam się z tym na pewno, nie jedno już przeszłam tam sobie radę i tym razem. Ale rady zdobyte na topiku są bezcenne Uściski dla Ciebie @gusia i pozostałej częsci załogi oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena Cieszę się,ze sprawiłam Ci przyjemność.:) Podjadam sobie chlebek z swojską wątrobianką+rzeżucha+kawa +kardamon-żyć,nie umierać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka a co mi dzisiaj wysnilas?? albo kogo?? ;) syna pewnie mi na studia poslalas juz ;) Grzes u mnie tez pol dnia sniegiem walilo,teraz deszczem tak ze przyjemnie bardzo jak cholera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja korzystam z przywileju jaki mam czyli godziny spokoju od wszystkich którzy coś ode mnie chcą. Mój przywilej to steper aż dziwne że człowiek ma tak mało czasu na takie sam na sam ze sobą. Dziś śniło mi się że paliłam papierosy ale jak całą paczkę jeden po drugim i zawsze gdy mi się tak sni mam strasznego nerwa że znowu zaczęłam palić że tyle moich starań na marne poszło eh i tylko radość gdy się obudze że to tylko zły sen że nic złego się nie stało. Strach mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochani już po pracy.U mnie również sypie śnieg,wróciła zima,a było tak słonecznie i ciepło.Ten topik to REWELACJA! Gdy ktoś ma kiepskie samopoczucie radzę wejśc na tą stronę.Dziękuję Wszystkim,że jesteście.@gusia bardzo dziekuję za ciepłe słowa zaraz człowiekowi lżej na sercu.Słusznie napisała Żabka,że ten topik jak Rodzina.Wszystkim Jubilatom BP. życzę powodzenia na dalsze długie lata.Przepraszam,że czynię to z opóznieniem ale szczerze.Pozdrawiam Was cieplutko. Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kawka czeka zapraszam pochmurno dziś u mnie tak tęsknię za słoneczkiem. Mam do Was prośbę jeśli możecie to przekażcie 1% podatku dla tego chłopca będę wdzięczna : - KRS 0000037904 - cel szczególny 14957 Szałęga Oliwier To chyba nie będzie reklamą a prośbą Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Żabko,ale masz sny. Przypomniałaś mi,że dawno nie śniło mi się o papierosach,no i dobrze. Pachnąca Aga Dziękuję za kawę:) Jagoda Tak,czarodziejski topik:D U mnie bez śniegu,ciepło,rano było 7 st C-wiosna:)Słoneczka nie widać,ale słychać śpiewające ptaszki,wróble szykują się do godów;)Rano z dziećmi podziwiałam takiego pana wróbla jak się napuszał.Drzewa wypuszczają pąki,a mi co noc śni się zieleń,dziś cała łąka mlecza-pięknie,tak żółciutko. Sądny Dzień Mam jeszcze trochę czasu na zmianę telefonu,dopiero w czerwcu. Gerzesław Dziś też śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mili:-) @gusia dziś jest piękna pogoda, słonecznie i ten co spadł też stopniał, jest ciepło bez wiatru:-) Żabciu mi na szczęście już się nie śni palenie:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław:) Jak Ty nie od nas? Tys NASZ:D Pozdrawiam serdecznie..ponieważ jestem starym "niepalaczem" to moge sobie wpadać tu kiedy mi sie zechce :P A co! Nie wymieniam Waszych nicków po kolei, bo wiecie,ze o was wszystkich mysle...cały czas:) Miłego dnia i szybkiej wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław,to ślicznie u Ciebie z tym słoneczkiem:) U mnie cały dzień leciutko mży. Witaj Jovik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich U mnie pogoda przepiękna :-D Aż chce się żyć !!!!!! Słoneczko świeci i czuć powiew wiosny :-)))) Nastrój o wiele lepszy :-)))))) A co się dzieje z naszym Złośliwcem? Proszę się odmeldować Złośliwiec, kto za nas będzie trzymał kciuki? Pachnąca aga, miałam wpaść na herbatkę do Ciebie z rana, ale się spóźniłam, sory @gusia i pozostali topikowicze trzymajcie się ciepło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam liczniczek,który bardzo lubię.Kiedyś dzień zaczynałam od popatrzenia sobie na liczby i nie mogłam się doczekać kiedy będzie 10 dni,potem 20,no a tu tak zleciało. Nie palę już 190 dni (+ 02g24m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 3421. Będę żyć dłużej o 26 dni (+ 03g19m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1881,99 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena,Złośliwiec chyba korzysta z pogody i nie zagląda do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-)jejku tyle czasu mnie nie było bo wciąż mam jakieś problemy i czasu brak... ale pamiętam o Was.. Gratuluje wszystkim którzy obchodzili rocznicę bp:-) Ja dalej jestem pachnaca.. Co najważniejsze moja mama nie pali prawie 2 miesiace a paliła przez 47 lat .. To rzucenie nie było niby przypadkowe bo choruje i w tej chorobie udało jej się ,,zapomnieć,, o petach ..teraz tylko muszę jej wytłumaczyć że nie może zaplić nawet jednego bo ona z tych co nad tym nie myślą:-( Cieszę się że nie pali bo paliła dużo ...teraz zero kaszlu i zero smrodu w domu:-) Buziaki dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-)jejku tyle czasu mnie nie było bo wciąż mam jakieś problemy i czasu brak... ale pamiętam o Was.. Gratuluje wszystkim którzy obchodzili rocznicę bp:-) Ja dalej jestem pachnaca.. Co najważniejsze moja mama nie pali prawie 2 miesiace a paliła przez 47 lat .. To rzucenie nie było niby przypadkowe bo choruje i w tej chorobie udało jej się ,,zapomnieć,, o petach ..teraz tylko muszę jej wytłumaczyć że nie może zaplić nawet jednego bo ona z tych co nad tym nie myślą:-( Cieszę się że nie pali bo paliła dużo ...teraz zero kaszlu i zero smrodu w domu:-) Buziaki dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-)jejku tyle czasu mnie nie było bo wciąż mam jakieś problemy i czasu brak... ale pamiętam o Was.. Gratuluje wszystkim którzy obchodzili rocznicę bp:-) Ja dalej jestem pachnaca.. Co najważniejsze moja mama nie pali prawie 2 miesiace a paliła przez 47 lat .. To rzucenie nie było niby przypadkowe bo choruje i w tej chorobie udało jej się ,,zapomnieć,, o petach ..teraz tylko muszę jej wytłumaczyć że nie może zaplić nawet jednego bo ona z tych co nad tym nie myślą:-( Cieszę się że nie pali bo paliła dużo ...teraz zero kaszlu i zero smrodu w domu:-) Buziaki dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ Goldena 🌼 melduje się :D obecny :D @gusia 🌼 zgadza się ze pogodę mam dziś super jovik 🌼 ja tez jak jovik jestem starym nie palaczem to mogę tez chodzic na wagary a co tam :D Grzeslaw 🖐️ jak ty nie nasz przecież jesteś moim ziomkiem :D wszystkim pięknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba za wszystkich trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Jestem pierwsza,więc zapraszam na kawę i herbatę. Złośliwiec;) Julka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×